Invercap

Invercap Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Invercap (INVERCAP.SN) 16.10.2026 päivämäärällä on 60 962,49 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli −1,23 % — muutos −4,96 M % (korkeampi).

Velan kasvu

60 962,49 %

YoY

−4,96 M%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Invercap on 2025 60 962,49 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Invercap oli 2024 −1,23 % . Se laskee −4,96 M% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Invercap Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2018
−25,05 USD
1.1.2019
7,18 USD
1.1.2020
74,83 USD
1.1.2021
1 316,64 USD
1.1.2022
29,33 USD
1.1.2023
41,13 USD
1.1.2024
−1,23 USD
1.1.2025
60 962,49 USD
Invercap Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
60 962,49 %−4,96 M%
−1,23 %−102,99%
41,13 %+40,26%
29,33 %−97,77%
1 316,64 %+1 659,59%
74,83 %+942,41%
7,18 %−128,66%
−25,05 %+107,48%
−12,07 %−25,74%
−16,26 %−300,11%
8,12 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Invercap Osakeanalyysi

Mitä Invercap tekee? Invercap SA is a Chilean investment holding company based in Santiago, operating within the Financials sector. The company was listed on the stock market on October 20, 1994, with the ticker INVERCAP.SN and ISIN CLP5790L1099. Invercap manages a portfolio of direct and indirect investments across multiple industries. Its subsidiaries include Inmobiliaria y Constructora San Vicente Ltda, which focuses on real estate development and management. The company also holds interests in energy-related operations through Energia de la Patagonia y Aysen SA (EPA), involved in energy generation, transportation, and distribution. In the mining and steel sector, Invercap has stakes in CAP SA, Comsab SA, Sabimet SA, Tecnoacero SA, Novacero SA, and Tecnoacero Uno SA, engaged in iron ore mining, processing, and steel production. Additional subsidiaries include several electricity companies: Empresa Electrica Cuchildeo SpA, Empresa Electrica Chaica SpA, Empresa Electrica La Arena SpA, Empresa Electrica Florin SpA, Empresa Electrica Perquilauquen SpA, and Empresa Electrica Epril SpA. As of December 31, 2012, Invercap was a 24.21% owned affiliate of Inmobiliaria Lo Arcaya SA. The company's website is https://www.invercap.cl/. Invercap on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Invercap osakkeesta

Yhtiön Invercap Velan vuosittainen kasvu on 60 962,49 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Invercap:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Invercap historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Invercap

Kaikki tunnusluvut — Invercap