Interfactory

Interfactory Velka

Velkaantuneisuus yhtiöstä Interfactory (4057.T) 7.11.2026 päivämäärällä on 350,00 M JPY. Edellisenä vuonna Velkaantuneisuus oli 370,00 M JPY — muutos −5,41 % (matalampi).

Velka

350,00 MJPY

YoY

−5,41%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2026 oli Interfactory velka 350,00 M JPY, muutos −5,41% verrattuna 370,00 M JPY kokonaisvelkaan edellisenä vuonna.

Interfactory Velka historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velka
Päivämäärä
Velka
1.1.2019
298,14 M JPY
1.1.2020
276,08 M JPY
1.1.2021
100,00 M JPY
1.1.2022
150,00 M JPY
1.1.2023
250,00 M JPY
1.1.2024
400,00 M JPY
1.1.2025
370,00 M JPY
1.1.2026
350,00 M JPY
Interfactory Velka historia
VUOSIVelkaYoY
350,00 MJPY−5,41%
370,00 MJPY−7,50%
400,00 MJPY+60,00%
250,00 MJPY+66,67%
150,00 MJPY+50,00%
100,00 MJPY−63,78%
276,08 MJPY−7,40%
298,14 MJPY−9,43%
329,18 MJPY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Interfactory Osakeanalyysi

Mitä Interfactory tekee? Interfactory Inc. operoi pilvipohjaista verkkokauppaa tarjoamassa liiketoiminnan ratkaisuja Chiyoda-ku, Tokiossa. Yhtiö, joka on noteerattu 25. elokuuta 2020, työllistää 151 kokoaikaista henkilökuntaa ja tarjoaa järjestelmien ulkoistuskehitystä, käyttöönottopalveluita ja ylläpitopalveluita sekä kumppanipalveluiden integraatioita, kuten näytemainontaa, tuotesuosituksia ja liiketoimintatukea verkkokauppasiakkaille. Interfactory on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Velka yksityiskohtaisesti

Ymmärrys Interfactory:n velkarakenteesta

Interfactory:n kokonaisvelka viittaa kumulatiivisiin rahoitusvelvoitteisiin, joita yritys on velkaa ulkopuolisille tahoille. Tämä voi sisältää sekä lyhyt- että pitkäaikaiset lainat, joukkovelkakirjalainat, luotot ja muut rahoitusinstrumentit. Yrityksen velan arviointi on ratkaisevan tärkeää sen taloudellisen terveyden, riskiprofiilin ja kyvyn rahoittaa toimintaa ja laajentumista arvioimiseksi.

Vuosi-vuodelta vertailu

Interfactory:n velkarakenteen analysointi vuosien mittaan tarjoaa näkemyksiä yrityksen rahoitusstrategiasta ja vakauden tasosta. Velan vähentäminen voi viitata taloudelliseen voimaan ja toiminnalliseen tehokkuuteen, kun taas velan kasvattaminen voi viitata kasvuinvestointeihin tai mahdollisiin taloudellisiin haasteisiin.

Vaikutukset investointeihin

Sijoittajat kiinnittävät tarkkaa huomiota Interfactory:n velkaantumiseen, sillä se voi vaikuttaa yrityksen riski- ja tuottoprofiiliin. Liiallinen velkaantuminen voi johtaa taloudelliseen rasitukseen, kun taas kohtuullinen ja hyvin hallittu velkaantuminen voi olla katalysaattori kasvulle ja laajentumiselle. Tämä tekee siitä kriittisen näkökohdan sijoitusarvioinneissa.

Velkaantumisen vaihteluiden tulkinta

Interfactory:n velkatason muutokset voivat johtua erilaisista operatiivisista ja strategisista tekijöistä. Velan lisääntyminen voi olla suunnattu rahoittamaan laajennusprojekteja tai kasvattamaan operatiivista kapasiteettia, kun taas velan väheneminen voi viitata voittojen realisoitumiseen tai lähestymistapaan minimoida taloudellista riskiä ja vipuvaikutusta.

Usein kysytyt kysymykset Interfactory osakkeesta

Yhtiön Interfactory Velkaantuneisuus on 350,00 M JPY vuonna 2026.

Velkaantuneisuus yhtiöstä Interfactory muuttui arvosta 370,00 M JPY arvoon 350,00 M JPY, mikä edustaa −5,41 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velkaantuneisuus Interfactory:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velkaantuneisuus:n JPY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velkaantuneisuus:n Interfactory historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Interfactory

Kaikki tunnusluvut — Interfactory