Intellect Design Arena

Intellect Design Arena Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Intellect Design Arena (INTELLECT.NS) 20.10.2026 päivämäärällä on 121,11 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 62,02 % — muutos 95,28 % (korkeampi).

Velan kasvu

121,11 %

YoY

95,28%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Intellect Design Arena on 2026 121,11 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Intellect Design Arena oli 2025 62,02 % . Se laskee 95,28% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Intellect Design Arena Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2019
−16,37 INR
1.1.2020
124,92 INR
1.1.2021
−72,49 INR
1.1.2022
−75,24 INR
1.1.2023
32,86 INR
1.1.2024
63,31 INR
1.1.2025
62,02 INR
1.1.2026
121,11 INR
Intellect Design Arena Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
121,11 %+95,28%
62,02 %−2,05%
63,31 %+92,69%
32,86 %−143,67%
−75,24 %+3,79%
−72,49 %−158,03%
124,92 %−862,91%
−16,37 %−47,88%
−31,41 %−103,44%
914,42 %+364,11%
197,03 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Intellect Design Arena Osakeanalyysi

Mitä Intellect Design Arena tekee? Intellect Design Arena on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Intellect Design Arena osakkeesta

Yhtiön Intellect Design Arena Velan vuosittainen kasvu on 121,11 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Intellect Design Arena:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Intellect Design Arena historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Intellect Design Arena

Kaikki tunnusluvut — Intellect Design Arena