Inspur Software Co

Inspur Software Co Tuloskasvua

Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Inspur Software Co (600756.SS) 4.11.2026 päivämäärällä on −2 057,59 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa voiton kasvu oli −85,02 % — muutos 2 320,04 % (matalampi).

Tuloskasvua

−2 057,59 %

YoY

2 320,04%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Inspur Software Co on 2025 −2 057,59 % . Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Inspur Software Co oli 2024 −85,02 % . Se laskee 2 320,04% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Inspur Software Co Tuloskasvua historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Tuloskasvua
Päivämäärä
Tuloskasvua
1.1.2018
153,85 CNY
1.1.2019
−91,22 CNY
1.1.2020
−412,54 CNY
1.1.2021
148,87 CNY
1.1.2022
51,39 CNY
1.1.2023
42,65 CNY
1.1.2024
−85,02 CNY
1.1.2025
−2 057,59 CNY
Inspur Software Co Tuloskasvua historia
VUOSITuloskasvuaYoY
−2 057,59 %+2 320,04%
−85,02 %−299,33%
42,65 %−17,00%
51,39 %−65,48%
148,87 %−136,09%
−412,54 %+352,27%
−91,22 %−159,29%
153,85 %+2 064,07%
7,11 %+0,02%
7,11 %−81,17%
37,74 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Inspur Software Co Osakeanalyysi

Mitä Inspur Software Co tekee? Inspur Software Co., Ltd. tuottaa tuloja tietokone- ja viestintäohjelmistojen kehittämisestä, valmistuksesta, integroinnista ja myynnistä. Sen tuotteita käytetään sähköisessä hallinnossa, tupakkateollisuudessa ja muilla aloilla kohdennettuna valtion viranomaisille, sähkönjakeluyhtiöille ja pankeille. Yritys tarjoaa näille asiakkaille järjestelmäintegraatioratkaisuja, kuten datakeskuksia, komentokeskuksia ja verkkoturvallisuusratkaisuja. Lisäksi Inspur Software tarjoaa vuokrauspalveluita osana liiketoimintamalliaan. Yritys palvelee ensisijaisesti kotimaista markkina-aluetta keskittyen niihin sektoreihin, joissa sen ohjelmistoratkaisuja hyödynnetään sähköisen hallinnon, tupakkateollisuuden toiminnan ja yritystason infrastruktuuritarpeiden parissa. Hallintoviranomaiset, sähkönjakeluyhtiöt ja pankit ovat keskeisiä asiakkaita sen järjestelmäintegraatiopalveluissa, kun taas tupakkasektori edustaa merkittävää sovellusalueita sen ohjelmistotuotteille. Vuokraustoiminta täydentää ydinliiketoimintaa tarjoamalla joustavan pääsyn teknologiaratkaisuihin. Inspur Softwarren tulovirrat koostuvat ohjelmistomyynnistä, järjestelmäintegraatiohankkeista ja vuokrauspalveluista. Yrityksen kotimaan markkinoiden fokus varmistaa vakaat kysyntävaatimukset valtiolta ja yrityksiltä, jotka hakevat digitaalisen muutoksen ratkaisuja. Sen tuotevalikoima kohdistuu tiettyjen teollisuudenalojen tarpeisiin, ja sähköinen hallinto sekä tupakkasektori ovat sen ohjelmistojen prominentteja sovellusalueita. Inspur Software Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Inspur Software Co osakkeesta

Yhtiön Inspur Software Co Vuotta aiempaa voiton kasvu on −2 057,59 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa voiton kasvu Inspur Software Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Voiton kasvu mittaa nettotuloksen prosentuaalisen muutoksen edellisen vuoden vastaavaan jaksoon nähden. Se heijastaa yrityksen parantuvia tai heikkenevä kannattavuutta.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa voiton kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa voiton kasvu:lle.

Vuotta aiempaa voiton kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa voiton kasvu:n Inspur Software Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Inspur Software Co

Kaikki tunnusluvut — Inspur Software Co