Guanghui Logistics Co

Guanghui Logistics Co Velat

Velat yhtiöstä Guanghui Logistics Co (600603.SS) 5.11.2026 päivämäärällä on 13,57 Mrd. CNY. Edellisenä vuonna Velat oli 14,32 Mrd. CNY — muutos −5,22 % (matalampi).

Velat

13,57 Mrd.CNY

YoY

−5,22%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2025 Guanghui Logistics Co:n velat olivat 13,57 Mrd. CNY, mikä on −5,22% ero verrattuna 14,32 Mrd. CNY velkoihin edellisenä vuonna.

Guanghui Logistics Co Velat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velat
Päivämäärä
Velat
1.1.2018
6,67 Mrd. CNY
1.1.2019
9,32 Mrd. CNY
1.1.2020
10,09 Mrd. CNY
1.1.2021
8,88 Mrd. CNY
1.1.2022
15,30 Mrd. CNY
1.1.2023
16,35 Mrd. CNY
1.1.2024
14,32 Mrd. CNY
1.1.2025
13,57 Mrd. CNY
Guanghui Logistics Co Velat historia
VUOSIVelatYoY
13,57 Mrd.CNY−5,22%
14,32 Mrd.CNY−12,43%
16,35 Mrd.CNY+6,87%
15,30 Mrd.CNY+72,27%
8,88 Mrd.CNY−12,00%
10,09 Mrd.CNY+8,32%
9,32 Mrd.CNY+39,59%
6,67 Mrd.CNY+86,36%
3,58 Mrd.CNY+57,23%
2,28 Mrd.CNY+469,33%
400,04 MCNY+28,96%
310,21 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Guanghui Logistics Co Osakeanalyysi

Mitä Guanghui Logistics Co tekee? Guanghui Logistics Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Velat yksityiskohtaisesti

Guanghui Logistics Co:n velvoitteiden arviointi

Guanghui Logistics Co:n velvoitteet koostuvat yrityksen ulkopuolisille osapuolille ja sidosryhmille olevista rahoitusvelvoitteista ja veloista. Ne jaetaan lyhytaikaisiin velvoitteisiin, jotka erääntyvät vuoden sisällä, ja pitkäaikaisiin velvoitteisiin, jotka erääntyvät pidemmän aikavälin kuluessa. Näiden velvoitteiden yksityiskohtainen arviointi on kriittistä Guanghui Logistics Co:n taloudellisen vakauden, operatiivisen tehokkuuden ja pitkän aikavälin kestävyyden arvioimiseksi.

Vuoden-vuodelta vertailu

Guanghui Logistics Co:n velvoitteiden vertaileminen vuosittain voi auttaa sijoittajia tunnistamaan trendit, muutokset ja poikkeavuudet yrityksen taloudellisessa asemassa. Velvoitteiden kokonaismäärän väheneminen viittaa usein taloudelliseen vahvistumiseen, kun taas kasvu voi viitata lisääntyneisiin investointeihin, yritysostoihin tai mahdollisiin taloudellisiin rasitteisiin.

Vaikutukset sijoituksiin

Guanghui Logistics Co:n kokonaisvelvoitteet ovat merkittävässä roolissa yrityksen vipuvaikutuksen ja riskiprofiilin määritelmässä. Sijoittajat ja analyytikot tutkivat tätä aspektia tarkasti yrityksen taloudellisten velvoitteiden täyttämiskyvyn määrittämiseksi, mikä vaikuttaa sijoitusten houkuttelevuuteen ja luottoluokitukseen.

Velvoitteiden vaihteluiden tulkinta

Guanghui Logistics Co:n velvoitteiden rakenteen muutokset osoittavat muutoksia sen taloudellisessa johtamisessa ja strategiassa. Velvoitteiden vähentyminen heijastaa tehokasta taloudenpitoa tai velkojen maksua, kun taas niiden kasvu voi viitata laajentumiseen, yritysostotoimintaan tai kertyneisiin toimintakustannuksiin, joilla kaikilla voi olla erilaisia vaikutuksia sijoittajiin.

Usein kysytyt kysymykset Guanghui Logistics Co osakkeesta

Yhtiön Guanghui Logistics Co Velat on 13,57 Mrd. CNY vuonna 2025.

Velat yhtiöstä Guanghui Logistics Co muuttui arvosta 14,32 Mrd. CNY arvoon 13,57 Mrd. CNY, mikä edustaa −5,22 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velat Guanghui Logistics Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velat:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velat:n Guanghui Logistics Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Guanghui Logistics Co

Kaikki tunnusluvut — Guanghui Logistics Co