Genimous Technology Co

Genimous Technology Co Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Genimous Technology Co (000676.SZ) 17.10.2026 päivämäärällä on −7,86 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 191,67 % — muutos −104,10 % (matalampi).

Velan kasvu

−7,86 %

YoY

−104,10%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Genimous Technology Co on 2024 −7,86 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Genimous Technology Co oli 2023 191,67 % . Se laskee −104,10% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Genimous Technology Co Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2017
102,49 CNY
1.1.2018
39,11 CNY
1.1.2019
−41,30 CNY
1.1.2020
90,20 CNY
1.1.2021
−17,87 CNY
1.1.2022
−83,25 CNY
1.1.2023
191,67 CNY
1.1.2024
−7,86 CNY
Genimous Technology Co Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−7,86 %−104,10%
191,67 %−330,24%
−83,25 %+365,81%
−17,87 %−119,81%
90,20 %−318,40%
−41,30 %−205,60%
39,11 %−61,84%
102,49 %−39,48%
169,35 %−395,78%
−57,26 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Genimous Technology Co Osakeanalyysi

Mitä Genimous Technology Co tekee? Genimous Technology Co Ltd is a Beijing-based company operating in the Information Technology sector. It has 514 employees and went public on December 24, 1996. The company aggregates and manages mobile Internet traffic through three business segments: Internet Media Business, Digital Marketing Business, and Other Businesses. The Internet Media Business utilizes self-developed applications, media service platforms, optimization expertise, and big data analysis to enhance advertising effectiveness for partners. The Digital Marketing Business focuses on integrated marketing, effectiveness marketing, and information flow services. The Other Businesses segment includes internet gaming and internet financial services. Genimous Technology Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Genimous Technology Co osakkeesta

Yhtiön Genimous Technology Co Velan vuosittainen kasvu on −7,86 % vuonna 2024.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Genimous Technology Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Genimous Technology Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Genimous Technology Co

Kaikki tunnusluvut — Genimous Technology Co