GeneBioTech Co

GeneBioTech Co CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä GeneBioTech Co (086060.KQ) 6.11.2026 päivämäärällä on 217,74 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli 54,28 % — muutos 301,16 % (korkeampi).

CapEx-kasvu

217,74 %

YoY

301,16%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä GeneBioTech Co on 2025 217,74 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä GeneBioTech Co oli 2024 54,28 % . Se laskee 301,16% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

GeneBioTech Co CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2018
−49,55 KRW
1.1.2019
305,84 KRW
1.1.2020
93,53 KRW
1.1.2021
−29,28 KRW
1.1.2022
−62,16 KRW
1.1.2023
−34,67 KRW
1.1.2024
54,28 KRW
1.1.2025
217,74 KRW
GeneBioTech Co CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
217,74 %+301,16%
54,28 %−256,53%
−34,67 %−44,21%
−62,16 %+112,31%
−29,28 %−131,30%
93,53 %−69,42%
305,84 %−717,23%
−49,55 %+240,45%
−14,55 %−136,62%
39,75 %−51,28%
81,58 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

GeneBioTech Co Osakeanalyysi

Mitä GeneBioTech Co tekee? GeneBioTech Co Ltd tuottaa tuloja tuottamalla ja myymällä rehalisäaineita ja eläinlääkkeitä kahdessa liiketoiminta-alueessa. Lisäaineiden segmentti keskittyy fermentoituihin tuotteisiin ja bio-tärkkelyksiin, kun taas Eläinlääke-segmentti käsittelee karja- ja kalalääkkeitä. Keskeisiä tuotteita ovat vitamiinit, kivennäisaineet, antibiootit, ravintoaineet, immuunijärjestelmän stimulaattorit sekä ruoansulatusa ja imeytymistä edistävät aineet. Kotimaan ja kansainvälistä markkinoita, mukaan lukien Amerikka, ostavat näitä tarjouskokonaisuuksia. Yritys toimii tytäryhtiöidensä kautta ja jakaa tuotteitaan globaalisti. Sen ydinliiketoiminta käsittää fermentoitujen biomassapohjaisten ratkaisujen valmistamisen ja myynnin eläinten terveyden ja ravinnon alalla. Tuotteita myydään asiakkaille sekä kotimaassa että ulkomailla, ja Amerikka on keskeinen kansainvälinen kohde. Yrityksen tulovirrat perustuvat näihin kahteen pääsegmenttiin ja niihin liittyviin tuotevalikoimiin. GeneBioTech Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset GeneBioTech Co osakkeesta

Yhtiön GeneBioTech Co Investointien vuosittainen kasvu on 217,74 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu GeneBioTech Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n GeneBioTech Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — GeneBioTech Co

Kaikki tunnusluvut — GeneBioTech Co