Gatekeeper Systems

Gatekeeper Systems Velka

Velkaantuneisuus yhtiöstä Gatekeeper Systems (GSI.V) 13.10.2026 päivämäärällä on 749 200,00 CAD. Edellisenä vuonna Velkaantuneisuus oli 983 000,00 CAD — muutos −23,78 % (matalampi).

Velka

749 200,00CAD

YoY

−23,78%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2025 oli Gatekeeper Systems velka 749 200,00 CAD, muutos −23,78% verrattuna 983 000,00 CAD kokonaisvelkaan edellisenä vuonna.

Gatekeeper Systems Velka historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velka
Päivämäärä
Velka
1.1.2018
0,00 CAD
1.1.2019
586 600,00 CAD
1.1.2020
2,36 M CAD
1.1.2021
813 800,00 CAD
1.1.2022
4,46 M CAD
1.1.2023
749 600,00 CAD
1.1.2024
983 000,00 CAD
1.1.2025
749 200,00 CAD
Gatekeeper Systems Velka historia
VUOSIVelkaYoY
749 200,00CAD−23,78%
983 000,00CAD+31,14%
749 600,00CAD−83,21%
4,46 MCAD+448,56%
813 800,00CAD−65,55%
2,36 MCAD+302,69%
586 600,00CAD—
0,00CAD−100,00%
259 300,00CAD−23,12%
337 300,00CAD—
0,00CAD—
0,00CAD—
Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

Gatekeeper Systems Osakeanalyysi

Mitä Gatekeeper Systems tekee? Gatekeeper Systems on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Velka yksityiskohtaisesti

Ymmärrys Gatekeeper Systems:n velkarakenteesta

Gatekeeper Systems:n kokonaisvelka viittaa kumulatiivisiin rahoitusvelvoitteisiin, joita yritys on velkaa ulkopuolisille tahoille. Tämä voi sisältää sekä lyhyt- että pitkäaikaiset lainat, joukkovelkakirjalainat, luotot ja muut rahoitusinstrumentit. Yrityksen velan arviointi on ratkaisevan tärkeää sen taloudellisen terveyden, riskiprofiilin ja kyvyn rahoittaa toimintaa ja laajentumista arvioimiseksi.

Vuosi-vuodelta vertailu

Gatekeeper Systems:n velkarakenteen analysointi vuosien mittaan tarjoaa näkemyksiä yrityksen rahoitusstrategiasta ja vakauden tasosta. Velan vähentäminen voi viitata taloudelliseen voimaan ja toiminnalliseen tehokkuuteen, kun taas velan kasvattaminen voi viitata kasvuinvestointeihin tai mahdollisiin taloudellisiin haasteisiin.

Vaikutukset investointeihin

Sijoittajat kiinnittävät tarkkaa huomiota Gatekeeper Systems:n velkaantumiseen, sillä se voi vaikuttaa yrityksen riski- ja tuottoprofiiliin. Liiallinen velkaantuminen voi johtaa taloudelliseen rasitukseen, kun taas kohtuullinen ja hyvin hallittu velkaantuminen voi olla katalysaattori kasvulle ja laajentumiselle. Tämä tekee siitä kriittisen näkökohdan sijoitusarvioinneissa.

Velkaantumisen vaihteluiden tulkinta

Gatekeeper Systems:n velkatason muutokset voivat johtua erilaisista operatiivisista ja strategisista tekijöistä. Velan lisääntyminen voi olla suunnattu rahoittamaan laajennusprojekteja tai kasvattamaan operatiivista kapasiteettia, kun taas velan väheneminen voi viitata voittojen realisoitumiseen tai lähestymistapaan minimoida taloudellista riskiä ja vipuvaikutusta.

Usein kysytyt kysymykset Gatekeeper Systems osakkeesta

Yhtiön Gatekeeper Systems Velkaantuneisuus on 749 200,00 CAD vuonna 2025.

Velkaantuneisuus yhtiöstä Gatekeeper Systems muuttui arvosta 983 000,00 CAD arvoon 749 200,00 CAD, mikä edustaa −23,78 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velkaantuneisuus Gatekeeper Systems:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velkaantuneisuus:n CAD on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velkaantuneisuus:n Gatekeeper Systems historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

Tase — Gatekeeper Systems

Kaikki tunnusluvut — Gatekeeper Systems