GCL Group JSC

GCL Group JSC Osakkeet

Osakkeiden lukumäärä yhtiöstä GCL Group JSC (KDM.VN) 3.11.2026 päivämäärällä on 7,60 M. Edellisenä vuonna Osakkeiden lukumäärä oli 7,60 M — muutos 0,00 % (matalampi).

Osakkeet

7,60 M

YoY

0,00%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2025 GCL Group JSC:lla oli 7,60 M ulkona olevaa osaketta, mikä on muutos 0,00% verrattuna 7,60 M osakkeeseen edellisenä vuonna.

GCL Group JSC Osakkeet historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osakkeet
Päivämäärä
Osakkeet
1.1.2018
7,60 M VND
1.1.2019
7,60 M VND
1.1.2020
7,60 M VND
1.1.2021
7,60 M VND
1.1.2022
7,60 M VND
1.1.2023
7,60 M VND
1.1.2024
7,60 M VND
1.1.2025
7,60 M VND
GCL Group JSC Osakkeet historia
VUOSIOsakkeetYoY
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M0,00%
7,60 M—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

GCL Group JSC Osakkeiden lukumäärä

GCL Group JSC osakkeiden lukumäärä

Yhtiön GCL Group JSC osakkeiden lukumäärä oli 7,6 M vuonna 2025. Tämä ilmoittaa, kuinka moneen osakkeeseen GCL Group JSC jakautuu. Koska osakkeenomistajat ovat yrityksen omistajia, jokainen osake todistaa pienen osuuden yrityksen omistuksesta.
  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osakkeiden lukumäärä
Tiedot
Päivämäärä
Osakkeiden lukumäärä
1.1.2018
7,00 M Osakkeet
1.1.2019
7,00 M Osakkeet
1.1.2020
7,00 M Osakkeet
1.1.2021
7,00 M Osakkeet
1.1.2022
7,60 M Osakkeet
1.1.2023
7,60 M Osakkeet
1.1.2024
7,60 M Osakkeet
1.1.2025
7,60 M Osakkeet

GCL Group JSC Osakeanalyysi

Mitä GCL Group JSC tekee? GCL Group JSC tuottaa tuloa rakennusmateriaalien, kuten palamattomien tiilien ja betoniputkien, valmistuksesta ja kaupasta. Yritys kehittää teollisuuspuistoja, asuinalueita ja kaupunkialueita sekä rakentaa asuin- ja yhteiskäyttöisiä rakennuksia. Maarahtikuljetukset sekä sähkön-, putkistojen, viemäröinnin ja lämmitysjärjestelmien asennukset muodostavat osan sen tulovirroista. Lisäksi yriska toimii metallien ja metallimalmien tukkukaupassa monipuolistuakseen liiketoimintamalliaan. GCL Groupin rakennusmateriaalien ensisijaisia ostajia ovat kehittäjät ja urakoitsijat, jotka osallistuvat rakennushankkeisiin. Teollisuuspuistojen kehittäjät ja kaupunkisuunnittelijat hankkivat yhtiön maakehityspalveluita. Asuin- ja yhteiskäyttöisten rakennusten asiakkaat etsivät yhtiön rakennuspalveluita ja järjestelmäasennuksia. Metallien ja metallimalmien tukkuostajat edustavat toista keskeistä asiakassegmenttiä yhtiön kauppatoiminnalle. GCL Groupin tuotevalikoima keskittyy rakennusmateriaaleihin, kehityspalveluihin ja järjestelmäasennuksiin. Yhtiön teollisuuspuistojen kehitys- ja asuinaluehankkeet palvelevat kaupallista ja asuinrakennemarkkinaa. Metallien ja metallimalmien tukkukauppa kohdistuu teollisuuden ostajiin, jotka tarvitsevat raaka-aineita valmistusprosesseihinsa. GCL Group JSC on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Osakkeet yksityiskohtaisesti

GCL Group JSC:n ulkona olevien osakkeiden arviointi

GCL Group JSC:n ulkona olevat osakkeet tarkoittavat osakkeiden kokonaismäärää, jotka tällä hetkellä omistavat kaikki osakkeenomistajat, mukaan lukien institutionaaliset sijoittajat ja yrityksen sisäpiiriläisten ja johtohenkilöiden hallussa olevat rajoitetut osakkeet. Ulkona olevien osakkeiden määrä on ratkaiseva yrityksen markkina-arvon määrittämisessä ja sijoittajat käyttävät sitä arvioidessaan yrityksen kokoa, taloudellista terveyttä ja sijoituspotentiaalia.

Vuosi-vuosi vertailu

GCL Group JSC:n ulkona olevien osakkeiden vuosittaisen muutoksen seuraaminen voi tarjota sijoittajille käsityksen yrityksen taloudellisista strategioista ja markkina-arvosta. Ulkona olevien osakkeiden lisääntyminen voi johtua toimenpiteistä, kuten uusien osakkeiden liikkeeseenlaskusta, kun taas väheneminen voi johtua takaisinostoista.

Vaikutukset sijoituksiin

Sijoittajille on tärkeää ymmärtää GCL Group JSC:n ulkona olevat osakkeet arvioidessaan osakekohtaista tuottoa (EPS) ja markkina-arvoa. Osakkeiden määrän muutos voi vaikuttaa EPS:n, mikä on merkittävä osakekurssien ja sijoituspäätösten ajuri.

Ulkona olevien osakkeiden muutosten tulkinta

GCL Group JSC:n ulkona olevien osakkeiden muutokset voivat viitata muutoksiin yrityksen rahoitusstrategiassa. Lisääntyminen voi laimentaa EPS:ää ja osakkeen arvoa, ja se voi viitata potentiaalisiin varainhankintoihin tai yritysostoihin. Toisaalta väheneminen, joka usein johtuu osakkeiden takaisinostoista, voi nostaa osakkeen arvoa ja viitata yrityksen luottamukseen sen taloudellisessa suorituskyvyssä.

Usein kysytyt kysymykset GCL Group JSC osakkeesta

Yhtiön GCL Group JSC Osakkeiden lukumäärä on 7,60 M vuonna 2025.

Osakkeiden lukumäärä yhtiöstä GCL Group JSC muuttui arvosta 7,60 M arvoon 7,60 M, mikä edustaa 0,00 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Osakkeiden lukumäärä GCL Group JSC:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Osakemäärä ilmaisee yrityksen osakkeiden kokonaismäärän. Tähän kuuluvat paitsi markkinoilla olevat osakkeet, myös osakkeenomistajien hallussa olevat osakkeet sekä yrityksen hallussa olevat osakkeet.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Muut — GCL Group JSC

Kaikki tunnusluvut — GCL Group JSC