G2Power Co

G2Power Co CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä G2Power Co (388050.KQ) 16.10.2026 päivämäärällä on 34,93 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli 3,22 % — muutos 984,19 % (korkeampi).

CROIC

34,93 %

YoY

984,19%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä G2Power Co on 2025 34,93 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä G2Power Co oli 2024 3,22 % . Se laskee 984,19% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

G2Power Co CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2019
24,38 KRW
1.1.2020
24,85 KRW
1.1.2021
−2,52 KRW
1.1.2022
−10,25 KRW
1.1.2023
14,58 KRW
1.1.2024
3,22 KRW
1.1.2025
34,93 KRW
G2Power Co CROIC historia
VUOSICROICYoY
34,93 %+984,19%
3,22 %−77,90%
14,58 %−242,20%
−10,25 %+306,56%
−2,52 %−110,14%
24,85 %+1,92%
24,38 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

G2Power Co Osakeanalyysi

Mitä G2Power Co tekee? G2Power Co Ltd is a South Korean company operating in the Industrials sector, specifically within the Electrical Equipment industry. Headquartered in Hwaseong, the company has 69 employees and went public on April 1, 2022. Its website is http://www.g2p.co.kr/. G2Power Co Ltd is involved in the manufacturing and installation of switchgear and photovoltaic systems utilizing CMD (Condition, Monitoring & Diagnosis) technology. The company also produces and sells solar systems, inverters, and energy storage systems (ESS). It focuses on providing electrical equipment solutions, particularly in the renewable energy sector, with an emphasis on monitoring and diagnostic capabilities for its products. The company's operations are centered around the development and deployment of electrical systems for energy applications, including solar power generation and storage solutions. G2Power Co Ltd's business activities include the production and sale of equipment related to photovoltaic systems and energy storage, reflecting its commitment to sustainable energy technologies. The company's IPO date marks its transition to a publicly traded entity, with operations based in Hwaseong, Gyeonggi-Do. G2Power Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset G2Power Co osakkeesta

Yhtiön G2Power Co Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on 34,93 % vuonna 2025.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä G2Power Co muuttui arvosta 3,22 % arvoon 34,93 %, mikä edustaa 984,19 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) G2Power Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n G2Power Co alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — G2Power Co

Kaikki tunnusluvut — G2Power Co