G.Tech Technology

G.Tech Technology Varastot

Varastot yhtiöstä G.Tech Technology (301503.SZ) 23.10.2026 päivämäärällä on 182,11 M CNY. Edellisenä vuonna Varastot oli 140,80 M CNY — muutos 29,34 % (korkeampi).

Varastot

182,11 MCNY

YoY

29,34%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä G.Tech Technology on 2024 182,11 M CNY. Varastot yhtiöstä G.Tech Technology oli 2023 140,80 M CNY. Se laskee 29,34% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

G.Tech Technology Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2021
236,55 M CNY
1.1.2022
180,38 M CNY
1.1.2023
140,80 M CNY
1.1.2024
182,11 M CNY
G.Tech Technology Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
182,11 MCNY+29,34%
140,80 MCNY−21,94%
180,38 MCNY−23,75%
236,55 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

G.Tech Technology Osakeanalyysi

Mitä G.Tech Technology tekee? G.Tech Technology Ltd generates revenue through the research and development, production, and sales of computer peripheral products, primarily focusing on mouse and keyboard products. The company segments its offerings into business office series and e-sports game series, targeting distinct customer groups. Business office series products are sold to corporate clients and professional users seeking productivity tools, while e-sports game series targets competitive gamers and gaming enthusiasts. The firm's product lines cater to both professional and leisure markets without naming specific brands or additional partners. G.Tech Technology Ltd's business model relies on direct sales of its computer peripheral products, with no mention of third-party distribution or additional services. The company's revenue streams are derived solely from the sale of its mouse and keyboard products across the two product series. The business office series appeals to enterprise customers requiring reliable input devices, while the e-sports game series focuses on high-performance gaming peripherals for competitive players. The company's product portfolio is structured around two primary categories: business office and e-sports game series. These categories represent the core of G.Tech Technology Ltd's revenue generation, with no indication of other product lines or services. The firm's focus on peripheral hardware for both professional and gaming applications defines its market positioning and sales strategy. G.Tech Technology on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset G.Tech Technology osakkeesta

Yhtiön G.Tech Technology Varastot on 182,11 M CNY vuonna 2024.

Varastot yhtiöstä G.Tech Technology muuttui arvosta 140,80 M CNY arvoon 182,11 M CNY, mikä edustaa 29,34 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot G.Tech Technology:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n G.Tech Technology historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — G.Tech Technology

Kaikki tunnusluvut — G.Tech Technology