G R Infraprojects

G R Infraprojects SGA/Liikevaihto

SGA suhteessa tuloihin yhtiöstä G R Infraprojects (GRINFRA.NS) 17.10.2026 päivämäärällä on 1,01 %. Edellisenä vuonna SGA suhteessa tuloihin oli 0,88 % — muutos 14,76 % (korkeampi).

SGA/Liikevaihto

1,01 %

YoY

14,76%

Viimeksi päivitetty:

SGA suhteessa tuloihin yhtiöstä G R Infraprojects on 2026 1,01 % . SGA suhteessa tuloihin yhtiöstä G R Infraprojects oli 2025 0,88 % . Se laskee 14,76% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

G R Infraprojects SGA/Liikevaihto historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

SGA/Liikevaihto
Päivämäärä
SGA/Liikevaihto
1.1.2019
0,56 INR
1.1.2020
0,55 INR
1.1.2021
0,43 INR
1.1.2022
0,48 INR
1.1.2023
0,41 INR
1.1.2024
0,60 INR
1.1.2025
0,88 INR
1.1.2026
1,01 INR
G R Infraprojects SGA/Liikevaihto historia
VUOSISGA/LiikevaihtoYoY
1,01 %+14,76%
0,88 %+45,88%
0,60 %+47,01%
0,41 %−14,21%
0,48 %+10,86%
0,43 %−21,17%
0,55 %−2,50%
0,56 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

G R Infraprojects Osakeanalyysi

Mitä G R Infraprojects tekee? G R Infraprojects Ltd, headquartered in Udaipur, Rajasthan, operates in the Industrials sector with a focus on construction. The company employs 16,157 full-time staff and offers services in construction, operation and maintenance, and manufacturing and fabrication. Its principal civil construction projects include EPC, BOT, and HAM contracts for roads, railways, metro systems, airport runways, and optical fiber cable installations. The firm also engages in power transmission infrastructure. Key projects include multiple National Highway sections such as NH-16 and NH-85. G R Infraprojects on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset G R Infraprojects osakkeesta

Yhtiön G R Infraprojects SGA suhteessa tuloihin on 1,01 % vuonna 2026.

SGA suhteessa tuloihin yhtiöstä G R Infraprojects muuttui arvosta 0,88 % arvoon 1,01 %, mikä edustaa 14,76 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää SGA suhteessa tuloihin G R Infraprojects:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

SGA/Tuotto-suhde näyttää, kuinka suuri osa tuloista kuluu myynti-, hallinto- ja yleisiin kuluihin. Pienemmät suhteet osoittavat suurempaa operatiivista tehokkuutta.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata SGA suhteessa tuloihin:n G R Infraprojects alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen SGA suhteessa tuloihin:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja SGA suhteessa tuloihin:lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Katteprosentit — G R Infraprojects

Kaikki tunnusluvut — G R Infraprojects