Focus Lightings Tech Co

Focus Lightings Tech Co CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Focus Lightings Tech Co (300708.SZ) 4.11.2026 päivämäärällä on 1,02 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli −0,44 % — muutos −329,80 % (korkeampi).

CROIC

1,02 %

YoY

−329,80%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Focus Lightings Tech Co on 2025 1,02 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Focus Lightings Tech Co oli 2024 −0,44 % . Se laskee −329,80% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Focus Lightings Tech Co CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2018
−64,82 CNY
1.1.2019
−10,12 CNY
1.1.2020
−4,93 CNY
1.1.2021
13,55 CNY
1.1.2022
4,35 CNY
1.1.2023
1,58 CNY
1.1.2024
−0,44 CNY
1.1.2025
1,02 CNY
Focus Lightings Tech Co CROIC historia
VUOSICROICYoY
1,02 %−329,80%
−0,44 %−128,14%
1,58 %−63,83%
4,35 %−67,86%
13,55 %−374,95%
−4,93 %−51,32%
−10,12 %−84,38%
−64,82 %−23 709,01%
0,27 %−97,78%
12,38 %−162,01%
−19,97 %+96,36%
−10,17 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Focus Lightings Tech Co Osakeanalyysi

Mitä Focus Lightings Tech Co tekee? Focus Lightings Tech Co Ltd, joka toimii Kiinan Suzhoussa, on tietotekniikka-alan yritys, joka erikoistuu puolijohteisiin. Yritys kehittää, tuottaa ja myy galliumnitridiä (GaN) käyttäviä kirkkaita sinisiä LED-epitaksialustoja ja siruja, mukaan lukien F1734H- ja F1229F-valosirut. Näitä tuotteita käytetään taustavalon, keskitason ja huippuluokan valaistusmarkkinoilla. Yhtiö listautui pörssiin 16. lokakuuta 2017, ja sillä on 1 274 kokoaikaiseen työsuhteeseen perustuvaa työntekijää. Focus Lightings Tech Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Focus Lightings Tech Co osakkeesta

Yhtiön Focus Lightings Tech Co Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on 1,02 % vuonna 2025.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Focus Lightings Tech Co muuttui arvosta −0,44 % arvoon 1,02 %, mikä edustaa −329,80 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) Focus Lightings Tech Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n Focus Lightings Tech Co alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — Focus Lightings Tech Co

Kaikki tunnusluvut — Focus Lightings Tech Co