Emaar Development PJSC

Emaar Development PJSC Rule of 40

Delisted·6.4.2026

40. säännön sääntö yhtiöstä Emaar Development PJSC (EMAARDEV.DB) 3.11.2026 päivämäärällä on 108,82 %. Edellisenä vuonna 40. säännön sääntö oli 68,75 % — muutos 58,28 % (korkeampi).

Rule of 40

108,82 %

YoY

58,28%

Viimeksi päivitetty:

40. säännön sääntö yhtiöstä Emaar Development PJSC on 2024 108,82 % . 40. säännön sääntö yhtiöstä Emaar Development PJSC oli 2023 68,75 % . Se laskee 58,28% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Emaar Development PJSC Rule of 40 historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Rule of 40
Päivämäärä
Rule of 40
1.1.2017
65,79 AED
1.1.2018
110,43 AED
1.1.2019
11,07 AED
1.1.2020
−0,88 AED
1.1.2021
86,02 AED
1.1.2022
9,78 AED
1.1.2023
68,75 AED
1.1.2024
108,82 AED
Emaar Development PJSC Rule of 40 historia
VUOSIRule of 40YoY
108,82 %+58,28%
68,75 %+602,68%
9,78 %−88,63%
86,02 %−9 836,55%
−0,88 %−107,98%
11,07 %−89,97%
110,43 %+67,86%
65,79 %−0,99%
66,45 %−35,99%
103,81 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Emaar Development PJSC Osakeanalyysi

Mitä Emaar Development PJSC tekee? Emaar Development PJSC on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Emaar Development PJSC osakkeesta

Yhtiön Emaar Development PJSC 40. säännön sääntö on 108,82 % vuonna 2024.

Eurpoolissa voit löytää 40. säännön sääntö Emaar Development PJSC:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

40. säännön sääntö sanoo, että yrityksen tulojen kasvuvauhti plus voittomarginaali olisi ylitettävä 40 %. Sitä käytetään laajalti SaaS- ja nopeasti kasvavien yritysten arvioimiseen.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Laatu — Emaar Development PJSC

Kaikki tunnusluvut — Emaar Development PJSC