Edan Instruments

Edan Instruments Lyhytaikaiset lainat

Lyhytaikaiset velat yhtiöstä Edan Instruments (300206.SZ) 4.11.2026 päivämäärällä on 6,64 M CNY. Edellisenä vuonna Lyhytaikaiset velat oli 5,21 M CNY — muutos 27,42 % (korkeampi).

Lyhytaikaiset lainat

6,64 MCNY

YoY

27,42%

Viimeksi päivitetty:

Lyhytaikaiset velat yhtiöstä Edan Instruments on 2023 6,64 M CNY. Lyhytaikaiset velat yhtiöstä Edan Instruments oli 2022 5,21 M CNY. Se laskee 27,42% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Edan Instruments Lyhytaikaiset lainat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Lyhytaikaiset lainat
Päivämäärä
Lyhytaikaiset lainat
1.1.2015
15,00 M CNY
1.1.2016
45,00 M CNY
1.1.2019
−30,14 M CNY
1.1.2020
99,80 M CNY
1.1.2021
60,00 M CNY
1.1.2022
5,21 M CNY
1.1.2023
6,64 M CNY
Edan Instruments Lyhytaikaiset lainat historia
VUOSILyhytaikaiset lainatYoY
6,64 MCNY+27,42%
5,21 MCNY−91,31%
60,00 MCNY−39,88%
99,80 MCNY−431,18%
−30,14 MCNY−166,97%
45,00 MCNY+200,00%
15,00 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Edan Instruments Osakeanalyysi

Mitä Edan Instruments tekee? Edan Instruments, Inc. tuottaa tuloja suunnittelemalla, valmistamalla ja myymällä lääkinnällisiä laitteita, mukaan lukien synnytystuotesarjat, kuten doppler-synnytyksen sikiön sykemittarit, ultraäänidoppler-synnytyksen sikiön sykemittarit, sikiö/emämonitorit sekä synnytysintegraatiot diagnostiset monitorointijärjestelmät. Yritys myy myös elektrokardiografisarjoja, kuten digitaalisia kaksitoistakanavaisia elektrokardiografeja, digitaalisia kuusikanavaisia elektrokardiografeja ja elektrokardiografisia työasemia, sekä monitorointituotteita, kuten kannettavia monimuuttujamonitorointilaitteita ja keskusmonitorointijärjestelmiä. Lisäksi Edan tarjoaa varaosia ja in vitro -diagnostiikkatuotteita tukemaan laitteitaan ja lääketieteellisiä palveluitaan. Edanin tuotteiden ensisijaisia ostajia ovat terveydenhuollon laitokset, kuten sairaalat ja klinikat, jotka hankkivat lääkinnällisiä laitteita diagnoosi- ja monitorointitarkoituksiin. Nämä laitokset luottavat Edanin synnytys-, elektrokardiografia- ja monitorointijärjestelmiin potilashoidon tarjoamisessa. Yrityksen in vitro -diagnostiikkatuotteita myydään myös lääketieteellisille laitoksille laboratoriotestauskäyttöön. Edanin tuoteryhmät määritellään lääkinnällisten laitteiden kategorioiden perusteella: synnytys, elektrokardiografia, monitorointi ja ultraäänikuvantamisjärjestelmät. Varaosa- ja in vitro -diagnostiikkaliiketoiminta täydentää näitä segmenttejä tarjoamalla olennaisia lisävarusteita ja diagnostiikkatyökaluja. Tulot saadaan näiden tuotteiden suoramyynnistä terveydenhuollon tarjoajille, eikä mainita kolmansien osapuolten jakelua tai kuvattujen tarjousten ulkopuolisia lisäpalveluita. Edan Instruments on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Edan Instruments osakkeesta

Yhtiön Edan Instruments Lyhytaikaiset velat on 6,64 M CNY vuonna 2023.

Lyhytaikaiset velat yhtiöstä Edan Instruments muuttui arvosta 5,21 M CNY arvoon 6,64 M CNY, mikä edustaa 27,42 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Lyhytaikaiset velat Edan Instruments:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Lyhytaikaiset velat edustavat lainoja, jotka erääntyvät yhden vuoden kuluessa. Korkeat lyhytaikaiset velat suhteessa käteiseen voivat osoittaa likviditeettiriskiä.

Lyhytaikaiset velat:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Lyhytaikaiset velat:n Edan Instruments historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Edan Instruments

Kaikki tunnusluvut — Edan Instruments