E & M Computing

E & M Computing Bruttotulos

Delisted·2.7.2026

Bruttotulos yhtiöstä E & M Computing (EMCO.TA) 14.10.2026 päivämäärällä on 216,84 M ILS. Edellisenä vuonna Bruttotulos oli 235,90 M ILS — muutos −8,08 % (matalampi).

Bruttotulos

216,84 MILS

YoY

−8,08%

Viimeksi päivitetty:

Bruttotulos yhtiöstä E & M Computing on 2025 216,84 M ILS. Bruttotulos yhtiöstä E & M Computing oli 2024 235,90 M ILS. Se laskee −8,08% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

E & M Computing Bruttotulos historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttotulos
Päivämäärä
Bruttotulos
1.1.2018
113,48 M ILS
1.1.2019
110,70 M ILS
1.1.2020
116,73 M ILS
1.1.2021
118,08 M ILS
1.1.2022
196,54 M ILS
1.1.2023
224,15 M ILS
1.1.2024
235,90 M ILS
1.1.2025
216,84 M ILS
E & M Computing Bruttotulos historia
VUOSIBruttotulosYoY
216,84 MILS−8,08%
235,90 MILS+5,24%
224,15 MILS+14,05%
196,54 MILS+66,46%
118,08 MILS+1,15%
116,73 MILS+5,45%
110,70 MILS−2,44%
113,48 MILS+22,32%
92,77 MILS−6,05%
98,74 MILS+3,35%
95,53 MILS+21,97%
78,33 MILS+22,52%
63,93 MILS+12,32%
56,92 MILS+11,44%
51,07 MILS−27,76%
70,71 MILS+23,75%
57,14 MILS−9,36%
63,04 MILS−0,47%
63,34 MILS+5,93%
59,79 MILS—
Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

E & M Computing Liikevaihto

E & M Computing osakkeen liikevaihto, EBIT, voitto

  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Liikevaihto
EBIT
Voitto
Tiedot
Päivämäärä
Liikevaihto
EBIT
Voitto
1.1.2018
1,26 Mrd. ILS
64,22 M ILS
41,70 M ILS
1.1.2019
1,40 Mrd. ILS
61,09 M ILS
36,23 M ILS
1.1.2020
1,41 Mrd. ILS
69,17 M ILS
39,53 M ILS
1.1.2021
1,55 Mrd. ILS
68,58 M ILS
37,41 M ILS
1.1.2022
1,23 Mrd. ILS
43,34 M ILS
24,94 M ILS
1.1.2023
1,42 Mrd. ILS
61,93 M ILS
22,29 M ILS
1.1.2024
1,45 Mrd. ILS
68,23 M ILS
25,50 M ILS
1.1.2025
1,50 Mrd. ILS
62,30 M ILS
19,66 M ILS

E & M Computing Katteprosentit

E & M Computing osakkeen marginaalit

E & M Computing Margenanalyysi näyttää bruttomarginaalin, EBIT-marginaalin sekä voittomarginaalin E & M Computing osalta. EBIT-marginaali (EBIT/liikevaihto) kertoo, kuinka suuri osuus liikevaihdosta jää operatiivisena voittona. Voittomarginaali näyttää, kuinka suuri osuus E & M Computing liikevaihdosta säilyy.
  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttokate
EBIT-marginaali
Voittomarginaali
Tiedot
Päivämäärä
Bruttokate
EBIT-marginaali
Voittomarginaali
1.1.2018
8,97 %
5,08 %
3,30 %
1.1.2019
7,92 %
4,37 %
2,59 %
1.1.2020
8,30 %
4,92 %
2,81 %
1.1.2021
7,62 %
4,42 %
2,41 %
1.1.2022
15,92 %
3,51 %
2,02 %
1.1.2023
15,74 %
4,35 %
1,57 %
1.1.2024
16,24 %
4,70 %
1,75 %
1.1.2025
14,48 %
4,16 %
1,31 %

E & M Computing Osakeanalyysi

Mitä E & M Computing tekee? E & M Computing on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset E & M Computing osakkeesta

Yhtiön E & M Computing Bruttotulos on 216,84 M ILS vuonna 2025.

Bruttotulos yhtiöstä E & M Computing muuttui arvosta 235,90 M ILS arvoon 216,84 M ILS, mikä edustaa −8,08 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Bruttotulos E & M Computing:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Bruttotulos on liikevaihto myytyjen tuotteiden kustannuksista vähennettynä. Se osoittaa, kuinka tehokkaasti yritys käyttää resurssejaan tuotteiden tai palveluiden tuotantoon.

Bruttotulos:n ILS on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Bruttotulos:n E & M Computing historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

Tuloslaskelma — E & M Computing

Kaikki tunnusluvut — E & M Computing