Cyient

Cyient Verokulut

Tuloverokulut yhtiöstä Cyient (CYIENT.NS) 5.11.2026 päivämäärällä on 1,82 Mrd. INR. Edellisenä vuonna Tuloverokulut oli 2,27 Mrd. INR — muutos −19,94 % (matalampi).

Verokulut

1,82 Mrd.INR

YoY

−19,94%

Viimeksi päivitetty:

Tuloverokulut yhtiöstä Cyient on 2026 1,82 Mrd. INR. Tuloverokulut yhtiöstä Cyient oli 2025 2,27 Mrd. INR. Se laskee −19,94% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Cyient Verokulut historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Verokulut
Päivämäärä
Verokulut
1.1.2019
1,43 Mrd. INR
1.1.2020
1,27 Mrd. INR
1.1.2021
1,13 Mrd. INR
1.1.2022
1,76 Mrd. INR
1.1.2023
1,67 Mrd. INR
1.1.2024
2,16 Mrd. INR
1.1.2025
2,27 Mrd. INR
1.1.2026
1,82 Mrd. INR
Cyient Verokulut historia
VUOSIVerokulutYoY
1,82 Mrd.INR−19,94%
2,27 Mrd.INR+5,15%
2,16 Mrd.INR+29,26%
1,67 Mrd.INR−5,28%
1,76 Mrd.INR+55,43%
1,13 Mrd.INR−10,79%
1,27 Mrd.INR−11,00%
1,43 Mrd.INR+3,41%
1,38 Mrd.INR+32,06%
1,05 Mrd.INR+3,36%
1,01 Mrd.INR−7,78%
1,10 Mrd.INR+6,43%
1,03 Mrd.INR—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Cyient Osakeanalyysi

Mitä Cyient tekee? Cyient Ltd. tarjoaa ohjelmistopohjaista insinööritoimintaan ja GIS-palveluihin keskittyvää toimintaa, jonka painopiste on geospatiaalisissa palveluissa, insinöörisuunnittelussa, IT-ratkaisuissa ja datan analytiikassa. Yritys toimii kolmen segmentin kautta: Digital, Engineering and Technology; Design Led Manufacturing (DLM); ja Others. Digital, Engineering and Technology -segmenti palvelee liikenne-, yhteys-, huipputeknologia-, automotivi-, puolijide- ja lääketieteellisen teknologian aloja tarjoamalla digitaalisia ja upotettuja ratkaisuja liiketoiminta-alueillaan. DLM-segmenti toimittaa elektronisia valmistuspalveluja lääketieteellisiin, teollisiin, automotiivi-, telekommunikaatio-, puolustus- ja avaruussovelluksiin, mukaan lukien komponenttien valmistus avaruus-, automotiivi- ja puolustussektoreille. CyFAST-, CyMedge- ja PlatformX-alustat tukevat näitä palveluita. Cyientin asiakkaat ovat yrityksiä lääketiede-, teollisuus-, automotiivi-, telekommunikaatio-, puolustus- ja avaruusaloilla. Digital, Engineering and Technology -segmenti kohdistaa toimintansa asiakkaisiin, jotka tarvitsevat digitaalista muuntumista ja upotettuja ratkaisuja, kun taas DLM-segmenti palvelee asiakkaita, jotka tarvitsevat erikoiskomponentteihin liittyviä valmistus- ja koneistuspalveluja. Yritys hyödyntää alustojaan tarjoten räätälöityjä ratkaisuja näiden segmenttien välillä. Yrityksen tulovirrat tulevat sopimusperusteisista palveluista insinöörisuunnittelussa, IT-ratkaisuissa, datan analytiikassa ja elektronisissa valmistuspalveluissa. Lääketiede-, automotiivi-, telekommunikaatio-, puolustus- ja avaruussektorin asiakkaat ostavat näitä palveluja parantaakseen teknologisia kapasiteettejaan ja valmistusprosessejaan. Cyientin tuotevalikoima sisältää CyFAST-, CyMedge- ja PlatformX-alustat, jotka ovat olennainen osa sen insinööri- ja valmistusratkaisujen toimittamisessa. Cyient on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Cyient osakkeesta

Yhtiön Cyient Tuloverokulut on 1,82 Mrd. INR vuonna 2026.

Tuloverokulut yhtiöstä Cyient muuttui arvosta 2,27 Mrd. INR arvoon 1,82 Mrd. INR, mikä edustaa −19,94 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Tuloverokulut Cyient:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Verokulut edustavat maksettavaksi erääntyneitä kokonaistuloveroja. Ne heijastavat yrityksen verovelvoitteita ja efektiivistä verokantaa.

Tuloverokulut:n INR on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Tuloverokulut:n Cyient historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Cyient

Kaikki tunnusluvut — Cyient