Contagious Gaming

Contagious Gaming EBIT-kasvu

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Contagious Gaming (CNS.V) 3.11.2026 päivämäärällä on 71,43 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa EBIT-kasvu oli 47,30 % — muutos 51,02 % (korkeampi).

EBIT-kasvu

71,43 %

YoY

51,02%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Contagious Gaming on 2026 71,43 % . Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Contagious Gaming oli 2025 47,30 % . Se laskee 51,02% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Contagious Gaming EBIT-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT-kasvu
Päivämäärä
EBIT-kasvu
1.1.2019
30,05 CAD
1.1.2020
8,08 CAD
1.1.2021
−1,82 CAD
1.1.2022
15,28 CAD
1.1.2023
−1,58 CAD
1.1.2024
68,18 CAD
1.1.2025
47,30 CAD
1.1.2026
71,43 CAD
Contagious Gaming EBIT-kasvu historia
VUOSIEBIT-kasvuYoY
71,43 %+51,02%
47,30 %−30,62%
68,18 %−4 421,86%
−1,58 %−110,33%
15,28 %−939,14%
−1,82 %−122,52%
8,08 %−73,10%
30,05 %−57,53%
70,75 %+66,75%
42,43 %−380,69%
−15,12 %−97,97%
−745,02 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Contagious Gaming Osakeanalyysi

Mitä Contagious Gaming tekee? Contagious Gaming Inc kehittää ohjelmistoratkaisuja säänneltyihin peli- ja rahapelivetojen markkinoille. Yhtiön alusta hallinnoi kaikki rahapelien osa-alueet, mukaan lukien pelimoottori, pelaajahallintatyökalut, pelisovellusliittymä, maksujärjestelmäliittymä, datavirtahandler, kumppanhallinta, esitystaso ja omistuksellinen keskitetty sähköinen lompakko. Alusta käsittelee myös live-peli pari-mutuaalisia urheiluvedonlyöntejä Goal Time -tuotteen kautta, joka on verkkopohjainen ja mobiilisovellus lotto-, rahapeli- ja sosiaalipelialustoille. Yhtiö kohdistaa toimintansa säänneltyihin peli- ja rahapelivetojen operaattoreihin, jotka tarvitsevat kattavia ohjelmistoratkaisuja toimintaansa. Contagious Gaming Inc:n tuotteisiin kuuluvat omistuksellinen keskitetty sähköinen lompakko, Goal Time live-peli pari-mutuaaliseen urheiluvedonlyöntiin sekä kattava alusta, joka hallinnoi pelimoottoria, pelaajahallintaa ja maksujärjestelmiä. Nämä ratkaisut myydään säännellyille peli- ja rahapelivetojen operaattoreille, jotka haluavat hallita rahapelitoimintojaan tehokkaasti. Yhtiön verkkopohjaiset ja mobiilisisältöpalvelut tukevat lotto-, rahapeli- ja sosiaalipelisektoreita, palvellen näiden markkinoiden operaattoreita. Contagious Gaming on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Contagious Gaming osakkeesta

Yhtiön Contagious Gaming Vuotta aiempaa EBIT-kasvu on 71,43 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa EBIT-kasvu Contagious Gaming:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT-kasvu mittaa operatiivisen tuloksen prosentuaalisen muutoksen. Se osoittaa, parantuuko yrityksen ydinliiketoiminnan kannattavuus.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:lle.

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n Contagious Gaming historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Contagious Gaming

Kaikki tunnusluvut — Contagious Gaming