Constronics Infra

Constronics Infra Velan kasvu

Delisted·16.9.2026

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Constronics Infra (523844.BO) 4.11.2026 päivämäärällä on −88,44 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 651,13 % — muutos −113,58 % (matalampi).

Velan kasvu

−88,44 %

YoY

−113,58%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Constronics Infra on 2025 −88,44 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Constronics Infra oli 2024 651,13 % . Se laskee −113,58% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Constronics Infra Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2018
−38,27 INR
1.1.2019
20,25 INR
1.1.2020
0,11 INR
1.1.2021
−1,59 INR
1.1.2022
20,25 INR
1.1.2023
−22,56 INR
1.1.2024
651,13 INR
1.1.2025
−88,44 INR
Constronics Infra Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−88,44 %−113,58%
651,13 %−2 986,36%
−22,56 %−211,38%
20,25 %−1 370,25%
−1,59 %−1 501,91%
0,11 %−99,44%
20,25 %−152,92%
−38,27 %−297,71%
19,36 %−89,78%
189,36 %—
0,00—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Constronics Infra Osakeanalyysi

Mitä Constronics Infra tekee? Constronics Infra Ltd. myy rakennus- ja rakennusmateriaaleja, kuten Blue Metalsia, M-hiekkaa, murskekiveä ja muita niihin liittyviä tuotteita. Yritys toimii infrastruktuurihankkeissa ja rakennustarkoituksiin tarkoitettujen materiaalien kaupassa. Asiakkaita ovat rakennusyhtiöt ja infrastruktuurin kehittäjät, jotka hankkivat näitä materiaaleja hankkeisiinsa. Liiketoimintamalli keskittyy oleellisten rakennusinputtien toimittamiseen rakennussektorille. Yrityksen tulot syntyvät Blue Metalsin, M-hiekan, murskekiven ja niihin liittyvien tuotteiden myynnistä rakennus- ja infrastruktuuriyrityksille. Näitä materiaaleja käytetään monenlaisissa rakennushankkeissa Tamil Nadun alueella ja sen ulkopuolella. Kohderyhmänä ovat yritykset, jotka tarvitsevat rakennusmateriaaleja kehityshankkeisiinsa. Constronics Infra Ltd. palvelee infrastruktuurisektoria tarjoamalla kriittisiä rakennusmateriaaleja. Blue Metalsin, M-hiekan, murskekiven ja niihin liittyvien tuotteiden kauppa muodostaa liiketoiminnan ytimen. Asiakkaita ovat rakennus- ja infrastruktuuriyhtiöt, jotka luottavat näihin materiaaleihin hankkeissaan. Constronics Infra on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Constronics Infra osakkeesta

Yhtiön Constronics Infra Velan vuosittainen kasvu on −88,44 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Constronics Infra:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Constronics Infra historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Constronics Infra

Kaikki tunnusluvut — Constronics Infra