Conart Engineers

Conart Engineers P/CF

Delisted·16.9.2026

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Conart Engineers (522231.BO) 3.11.2026 päivämäärällä on −36,68. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli 10,90 — muutos −436,65 % (matalampi).

P/CF

−36,68

YoY

−436,65%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Conart Engineers on 2026 −36,68 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Conart Engineers oli 2025 10,90 . Se laskee −436,65% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Conart Engineers P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2019
−109,36 INR
1.1.2020
25,92 INR
1.1.2021
28,30 INR
1.1.2022
−36,19 INR
1.1.2023
13,16 INR
1.1.2024
58,58 INR
1.1.2025
10,90 INR
1.1.2026
−36,68 INR
Conart Engineers P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
−36,68−436,65%
10,90−81,40%
58,58+345,26%
13,16−136,35%
−36,19−227,88%
28,30+9,20%
25,92−123,70%
−109,36−355,09%
42,87−88,73%
380,48−388,04%
−132,09−694,67%
22,21+24,08%
17,90—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Conart Engineers Osakeanalyysi

Mitä Conart Engineers tekee? Conart Engineers Ltd tuottaa tuloja tarjoamalla siviilirakennuspalveluja, erityisesti yleiskirjanpitäjä- ja projektinhallintapalveluja teollisuus-, kauppa- ja asuinprojekteihin. Yritys palvelee muun muassa raskaiden koneiden, farmaseuttisen teollisuuden, kemianalan, tekstiiliteollisuuden ja koulutussektorin aloja. Sen yleiskirjanpitäjän palveluihin kuuluvat kustannusten seuranta ja valvonta, aikataulujen kehittäminen ja hallinta, alihankkijoiden hallinta, kenttäinsinööritoiminta ja paikan päällä tapahtuva johtaminen, turvallisuuden varmistaminen, projektikirjanpito, muutosten hallinta, työpajapiirustusten ja materiaalien toimitusten tarkastelu sekä laadunvalvonta. Yritys tarjoaa myös projektinhallintapalveluja, jotka sisältävät rakennusvaiheen edeltäviä toimia, kuten pääsuunnittelua ja tarjousvaiheen tukea. Rakennusvaiheessa se tarjoaa kustannusarviointia, muutostilausten arviointia, teknologiaan liittyviä palveluja, toteutettavuuden tarkastelua, projektin kustannusten valvontaa sekä laadunhallintaa tai kenttätarkastuksia. Nämä kattavat palvelut mahdollistavat yrityksen hallita monimutkaisia rakennustarpeita eri toimialoilla Mumbaissa, Maharashtrassa. Conart Engineers on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Conart Engineers osakkeesta

Yhtiön Conart Engineers P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on −36,68 vuonna 2026.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Conart Engineers muuttui arvosta 10,90 arvoon −36,68, mikä edustaa −436,65 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) Conart Engineers:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n Conart Engineers alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Conart Engineers

Kaikki tunnusluvut — Conart Engineers