Co-Tech Development

Co-Tech Development Bruttotulon kasvu

Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Co-Tech Development (8358.TWO) 3.11.2026 päivämäärällä on 26,65 %. Edellisenä vuonna Bruttovoiton vuosittainen kasvu oli 53,21 % — muutos −49,91 % (matalampi).

Bruttotulon kasvu

26,65 %

YoY

−49,91%

Viimeksi päivitetty:

Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Co-Tech Development on 2025 26,65 % . Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Co-Tech Development oli 2024 53,21 % . Se laskee −49,91% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Co-Tech Development Bruttotulon kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttotulon kasvu
Päivämäärä
Bruttotulon kasvu
1.1.2018
−28,23 TWD
1.1.2019
−35,42 TWD
1.1.2020
23,49 TWD
1.1.2021
125,11 TWD
1.1.2022
−37,77 TWD
1.1.2023
−34,83 TWD
1.1.2024
53,21 TWD
1.1.2025
26,65 TWD
Co-Tech Development Bruttotulon kasvu historia
VUOSIBruttotulon kasvuYoY
26,65 %−49,91%
53,21 %−252,77%
−34,83 %−7,79%
−37,77 %−130,19%
125,11 %+432,62%
23,49 %−166,32%
−35,42 %+25,48%
−28,23 %−141,05%
68,76 %−87,34%
543,00 %+28,82%
421,53 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Co-Tech Development Osakeanalyysi

Mitä Co-Tech Development tekee? Co-Tech Development Corp. tuottaa tuloa kuparikalvon, metallipinnan, generaattorin ja muiden elektroniikkakomponenttien valmistuksen, jalostuksen ja myynnin kautta. Sen ensisijaisia tuotteita käytetään tulostettujen piirilevyjen (PCB) tuotannossa tietoelektroniikassa, viestintälaitteissa, tietokoneissa, kulutuselektroniikassa, automotivielektroniikassa ja teollisuuden ohjausjärjestelmissä. Yritys palvelee kotimarkkinoita Taipeissa ja vie tuotteitaan Aasiaan ja Amerikkaan, kohdistaen toimintansa useiden sektorien, kuten automotiivi- ja teollisuusohjauksen, elektroniikkalaitteiden valmistajille. Yrityksen tuotevalikoimaan kuuluvat PCB-valmistukseen räätälöidyt kuparikalvot, metallipinnat, generaattorit ja muut elektroniikkakomponentit. Näitä tuotteita myydään yrityksille, jotka tuottavat tietoelektroniikkaa, viestintätuotteita, tietokoneita, kulutuselektroniikkaa, automotivielektroniikkaa ja teollisuusohjauslaitteita. Jakelu tapahtuu Taiwanissa sekä kansainvälisesti Aasiassa ja Amerikassa, tukien elektroniikkalaitteiden tuotannon globaalia toimitusketjua. Co-Tech Development Corp. keskittyy toimittamaan elektroniikkakomponentteja monimuotoisiin sovelluksiin, kuten automotivielektroniikkaan ja teollisuuden ohjausjärjestelmiin, tarkoitettuja PCB-levyjä varten. Myynti suuntautuu informaatioteknologian, viestinnän, laskennan, kulutuselektroniikan, automotiivin ja teollisuuden sektorien valmistajille, ja yrityksellä on läsnäolo sekä paikallisilla että kansainvälisillä markkinoilla Aasian ja Amerikan alueella. Co-Tech Development on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Co-Tech Development osakkeesta

Yhtiön Co-Tech Development Bruttovoiton vuosittainen kasvu on 26,65 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Bruttovoiton vuosittainen kasvu Co-Tech Development:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Bruttovoiton kasvu mittaa bruttovoiton prosentuaalista muutosta. Se heijastaa tuottojen kasvua yhdistettynä kustannusten hallinnon tehokkuuteen.

Arvioidakseen Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Bruttovoiton vuosittainen kasvu:lle.

Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n Co-Tech Development historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Co-Tech Development

Kaikki tunnusluvut — Co-Tech Development