Choice Development

Choice Development Bruttotulon kasvu

Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Choice Development (9929.TW) 3.11.2026 päivämäärällä on 40,61 %. Edellisenä vuonna Bruttovoiton vuosittainen kasvu oli 108,15 % — muutos −62,45 % (matalampi).

Bruttotulon kasvu

40,61 %

YoY

−62,45%

Viimeksi päivitetty:

Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Choice Development on 2025 40,61 % . Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Choice Development oli 2024 108,15 % . Se laskee −62,45% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Choice Development Bruttotulon kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttotulon kasvu
Päivämäärä
Bruttotulon kasvu
1.1.2018
14,70 TWD
1.1.2019
−124,13 TWD
1.1.2020
654,58 TWD
1.1.2021
−26,61 TWD
1.1.2022
7,87 TWD
1.1.2023
−66,60 TWD
1.1.2024
108,15 TWD
1.1.2025
40,61 TWD
Choice Development Bruttotulon kasvu historia
VUOSIBruttotulon kasvuYoY
40,61 %−62,45%
108,15 %−262,38%
−66,60 %−946,49%
7,87 %−129,57%
−26,61 %−104,06%
654,58 %−627,34%
−124,13 %−944,45%
14,70 %−36,13%
23,01 %−249,69%
−15,37 %−111,61%
132,39 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Choice Development Osakeanalyysi

Mitä Choice Development tekee? Choice Development, Inc. tuottaa tuloja julkaisupalveluista ja painettujen materiaalien valmistuksesta. Yritys tarjoaa kaupallisia painopalveluja, kuten suoramainontaa, julisteita, lyhyitä esittelyjä, vuosikertomuksia, luetteloita, kuukausikalenttereita ja viikkokalentereita. Julkaisupainopalveluihin kuuluvat kirjat, aikakauslehdet, albumit ja oppikirjat. Painoprosessiin sisältyy esipainotyöt, kuten suunnittelu, suunnittelu, valokuvaus, tietokoneväriskannaus ja levyjen valmistus, sekä painotyövaiheet, kuten levyjen polttaminen, yksittäisten arkkipainatus ja kierropainatus, ja jälkityöt, kuten paperin taittaminen ja sidonta. Yrityksen kohderyhmään kuuluvat yritykset, jotka tarvitsevat markkinointimateriaaleja, koulutuslaitokset, jotka tarvitsevat oppikirjoja, ja organisaatiot, jotka hakevat vuosikertomuksia tai mainoskohteita. Kaupalliset asiakkaat ostavat suoramainontaa, julisteita ja luetteloita markkinointikampanjoihinsa, kun taas koulutussektori ostaa oppikirjoja ja aikakauslehtiä luokkakäyttöön. Vuosikertomukset ja kalenterit myydään yrityksille sisäiseen ja ulkoiseen viestintään. Choice Development, Inc. toimii 116 kokoaikaisen työntekijän voimin Taipeissa, Taipeissa, keskittyen kattaviin painoratkaisuihin useilla segmenteillä, kuten markkinoinnilla, koulutuksella ja yritysviestinnällä. Tuotevalikoima ulottuu mainosmateriaaleista opetus sisältöön, varmistaen räätälöidyt palvelut jokaiselle asiakassegmentille. Choice Development on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Choice Development osakkeesta

Yhtiön Choice Development Bruttovoiton vuosittainen kasvu on 40,61 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Bruttovoiton vuosittainen kasvu Choice Development:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Bruttovoiton kasvu mittaa bruttovoiton prosentuaalista muutosta. Se heijastaa tuottojen kasvua yhdistettynä kustannusten hallinnon tehokkuuteen.

Arvioidakseen Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Bruttovoiton vuosittainen kasvu:lle.

Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n Choice Development historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Choice Development

Kaikki tunnusluvut — Choice Development