Axe Compute

Axe Compute CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Axe Compute (AGPU) 3.11.2026 päivämäärällä on −86,21 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli −620,48 % — muutos −86,11 % (korkeampi).

CROIC

−86,21 %

YoY

−86,11%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Axe Compute on 2025 −86,21 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Axe Compute oli 2024 −620,48 % . Se laskee −86,11% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Axe Compute CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2018
−326,94 USD
1.1.2019
−50,88 USD
1.1.2020
−148,15 USD
1.1.2021
−32,01 USD
1.1.2022
−58,54 USD
1.1.2023
−120,12 USD
1.1.2024
−620,48 USD
1.1.2025
−86,21 USD
Axe Compute CROIC historia
VUOSICROICYoY
−86,21 %−86,11%
−620,48 %+416,55%
−120,12 %+105,21%
−58,54 %+82,86%
−32,01 %−78,39%
−148,15 %+191,20%
−50,88 %−84,44%
−326,94 %+94,92%
−167,73 %−65,00%
−479,19 %+161,10%
−183,53 %−340,60%
76,28 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Axe Compute Osakeanalyysi

Mitä Axe Compute tekee? Predictive Oncology, Inc. tuottaa tuloja tytäryhtiöidensä Helomics Holding Corporationin ja Skyline Medical Inc:n kautta. Helomics soveltaa tekoälyä potilaiden kasvaindataan mukauttaakseen syöpähoidot ja kehittääkseen uusia kohdennettuja hoitoja, ja tarjoaa CLIA-sertifioituja kliinisiä testejä onkologeille. Skyline Medical Inc. markkinoi STREAMWAY-järjestelmää, joka automatisoi lääketieteellisten nesteiden hävityksen ja on suunnattu sairaaloille ja klinikoille maailmanlaajuisesti. Yrityksen tuotteet palvelevat terveydenhuollon toimijoita, jotka hakevat edistyneitä diagnostiikka- ja jätteenhallintaratkaisuja. Helomics keskittyy henkilökohtaisiin syövän hoitopäätöksiin tekoälypohjaisen analyysin avulla, kun taas Skyline Medical Inc. tarjoaa automaattisia nestehävytysjärjestelmiä. STREAMWAY-järjestelmää myydään kotimaisten ja kansainvälisten osastojen kautta lääketieteisille laitoksille, jotka tarvitsevat tehokasta jätteiden käsittelyä. TumorGenesis Inc. tukee laboratoriorajoitteista kasvaintutkimusta täydentäen Helomicsin kliinisiä palveluita. Yrityksen tulovirrat sisältävät tekoälypohjaisia hoitojen personointipalveluita ja STREAMWAY-järjestelmän myyntiä. Terveydenhuollon toimijat, mukaan lukien onkologit ja lääketieteiset laitokset, ostavat näitä tuotteita parantaakseen hoidon tarkkuutta ja operatiivista tehokkuutta. Tytäryhtiöt toimivat emoyrityksen rakenteen alla, missä Helomics käsittelee tekoälysovelluksia ja Skyline Medical vastaa lääketieteisten laitteiden jakelusta. Axe Compute on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Axe Compute osakkeesta

Yhtiön Axe Compute Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on −86,21 % vuonna 2025.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Axe Compute muuttui arvosta −620,48 % arvoon −86,21 %, mikä edustaa −86,11 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) Axe Compute:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n Axe Compute alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — Axe Compute

Kaikki tunnusluvut — Axe Compute