Atal Realtech

Atal Realtech Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Atal Realtech (ATALREAL.NS) 2.11.2026 päivämäärällä on −13,96 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 71,98 % — muutos −119,39 % (matalampi).

Velan kasvu

−13,96 %

YoY

−119,39%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Atal Realtech on 2026 −13,96 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Atal Realtech oli 2025 71,98 % . Se laskee −119,39% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Atal Realtech Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2019
32,21 INR
1.1.2020
4,29 INR
1.1.2021
−33,70 INR
1.1.2022
−53,32 INR
1.1.2023
133,34 INR
1.1.2024
−17,97 INR
1.1.2025
71,98 INR
1.1.2026
−13,96 INR
Atal Realtech Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−13,96 %−119,39%
71,98 %−500,62%
−17,97 %−113,47%
133,34 %−350,07%
−53,32 %+58,22%
−33,70 %−886,41%
4,29 %−86,69%
32,21 %−59,58%
79,69 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Atal Realtech Osakeanalyysi

Mitä Atal Realtech tekee? Atal Realtech Ltd tuottaa tuloja integroitujen siviili-insinööritöiden urakointipalveluiden ja rakennus- sekä infrastruktuurihankkeisiin liittyvien insinööripalveluiden kautta Maharashtrassa ja muilla Intian osavaltioilla. Yritys hankkii julkisen sektorin ja yksityisten toimijoiden sopimuksia kaupalliseen, asuin-, teollisuus- ja yhteiskäyttökohteisiin, kuten sairaaloihin ja koulutuskampuksiin, sekä infrastruktuurihankkeisiin, kuten teihin, kylmävarastoihin ja vesihuoltojärjestelmiin. Se saa myös tuloja rakennusmateriaalien kaupasta asiakkaille heidän erityistarpeidensa mukaisesti, toimittamalla materiaaleja omiin urakoimiinsa projekteihin sekä ulkoisiin tarpeisiin. Atal Realtechin palveluiden ensisijaiset ostajat ovat julkiset viranomaiset ja yksityiset kehittäjät, jotka etsivät kattavia rakennusratkaisuja. Sen liiketoimintasegmentit käsittävät rakenteellisen rakentamisen, infrastruktuurin kehittämisen ja materiaalien toimituksen, keskittyen Maharashtran alueella toteutettaviin hankkeisiin laajentaen samalla toimintaansa muihin alueisiin. Yrityksen projektivalikoima sisältää valmiita ja meneillään olevia hankkeita, jotka kattavat kaupallisen, asuin-, teollisuus- ja julkisen infrastruktuurin sektorit, kaikki toteutettuna sen urakointi- ja alihankintamallin mukaisesti. Atal Realtechin tulovirrat koostuvat sekä hankkeiden toteuttamisesta että materiaalien kaupasta, jossa julkiset ja yksityiset asiakkaat ohjaavat kysyntää sen siviili-insinööritoimia ja rakennuspalveluita varten. Yrityksen toiminta keskittyy kokonaisvaltaisten ratkaisujen tarjoamiseen rakennus- ja infrastruktuurihankkeisiin, jota tukevat sen materiaalien kauppaan liittyvät toiminnot, jotka täydentävät sen urakointiliiketoimintaa. Atal Realtech on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Atal Realtech osakkeesta

Yhtiön Atal Realtech Velan vuosittainen kasvu on −13,96 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Atal Realtech:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Atal Realtech historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Atal Realtech

Kaikki tunnusluvut — Atal Realtech