Anson Resources

Anson Resources Rule of 40

40. säännön sääntö yhtiöstä Anson Resources (ASN.AX) 5.11.2026 päivämäärällä on 38 433,48 %. Edellisenä vuonna 40. säännön sääntö oli −455 646,06 % — muutos −108,43 % (korkeampi).

Rule of 40

38 433,48 %

YoY

−108,43%

Viimeksi päivitetty:

40. säännön sääntö yhtiöstä Anson Resources on 2023 38 433,48 % . 40. säännön sääntö yhtiöstä Anson Resources oli 2022 −455 646,06 % . Se laskee −108,43% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Anson Resources Rule of 40 historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Rule of 40
Päivämäärä
Rule of 40
1.1.2016
−121,68 M AUD
1.1.2017
302 294,33 AUD
1.1.2018
−52 879,32 AUD
1.1.2019
−58 035,11 AUD
1.1.2020
−1,02 M AUD
1.1.2021
−13,52 M AUD
1.1.2022
−455 646,06 AUD
1.1.2023
38 433,48 AUD
Anson Resources Rule of 40 historia
VUOSIRule of 40YoY
38 433,48 %−108,43%
−455 646,06 %−96,63%
−13,52 M %+1 230,54%
−1,02 M %+1 651,25%
−58 035,11 %+9,75%
−52 879,32 %−117,49%
302 294,33 %−100,25%
−121,68 M %+711 834,58%
−17 092,03 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Anson Resources Osakeanalyysi

Mitä Anson Resources tekee? Anson Resources on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Anson Resources osakkeesta

Yhtiön Anson Resources 40. säännön sääntö on 38 433,48 % vuonna 2023.

Eurpoolissa voit löytää 40. säännön sääntö Anson Resources:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

40. säännön sääntö sanoo, että yrityksen tulojen kasvuvauhti plus voittomarginaali olisi ylitettävä 40 %. Sitä käytetään laajalti SaaS- ja nopeasti kasvavien yritysten arvioimiseen.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Laatu — Anson Resources

Kaikki tunnusluvut — Anson Resources