Company Directory
Společnosti v Rakousko
100 000+ registrovaných společností · Page 5 of 500
Cities
wien 100 181Graz 11 736Linz 7 809Salzburg 7 264Innsbruck 5 059Klagenfurt am Wörthersee 2 717Wels 2 249Dornbirn 1 623St. Pölten 1 622Wiener Neustadt 1 618Villach 1 560Klagenfurt 1 478Steyr 980Mödling 945Bregenz 935Baden 899Klosterneuburg 873Eisenstadt 844Feldkirch 837Kufstein 784Krems an der Donau 779Kitzbühel 767Brunn am Gebirge 748Traun 713Leonding 706Wiener Neudorf 700Lustenau 686Schwechat 612Perchtoldsdorf 575Gmunden 557Leoben 556Amstetten 530Zell am See 501Korneuburg 500St. Veit an der Glan 483Hallein 479
100 000+ results
Click column headers to sort
| # | Company | City | Legal form | Revenue | Employees | Share capital | Founded | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 801 | Klagenfurt am Wörthersee | GmbH | — | 3 | 35 tis. € | 2018 | Dissolved | |
| 802 | Wien | GmbH | — | — | 100 tis. € | 1994 | Dissolved | |
| 803 | Wien | e.U. | — | — | — | 2016 | Active | |
| 804 | Maria Enzersdorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2020 | Active | |
| 805 | Wien | KEG | — | — | — | 1996 | Dissolved | |
| 806 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2023 | Active | |
| 807 | Wals-Siezenheim | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2022 | Active | |
| 808 | Graz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2017 | Dissolved | |
| 809 | Wien | — | — | — | — | 2003 | Active | |
| 810 | Weiz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2013 | Dissolved | |
| 811 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2020 | Active | |
| 812 | Wien | KG | — | — | — | 2013 | Active | |
| 813 | Wien | GmbH | — | 12 | 35 tis. € | 2009 | Active | |
| 814 | Wien | GmbH | — | 15 | 35 tis. € | 2005 | Active | |
| 815 | St. Paul im Lavanttal | — | — | — | — | 2000 | Active | |
| 816 | Bad Mitterndorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Active | |
| 817 | Wiesmath | KG | — | — | — | 2011 | Dissolved | |
| 818 | Berndorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 819 | Salzburg | KG | — | — | 100 € | 2008 | Dissolved | |
| 820 | Schönau an der Triesting | OG | — | — | — | 2023 | Active | |
| 821 | Halbturn | e.U. | — | — | — | 2020 | Active | |
| 822 | Bregenz | e.U. | — | — | — | 2024 | Active | |
| 823 | Wien | GmbH | — | — | — | 1993 | Dissolved | |
| 824 | Wien | KG | — | — | — | 2018 | Active | |
| 825 | Utzenaich | GmbH | — | — | 10 tis. € | 2026 | Active | |
| 826 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 827 | Pregarten | e.U. | — | — | — | 2021 | Active | |
| 828 | Seewalchen am Attersee | GmbH | — | — | 10 tis. € | 2025 | Active | |
| 829 | Biberbach | KG | — | — | — | 2019 | Active | |
| 830 | Außerkasten | GmbH | — | 1 | 10 tis. € | 2013 | Active | |
| 831 | Hörbranz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2019 | Active | |
| 832 | Enzesfeld-Lindabrunn | GmbH | — | — | 37 tis. € | 1993 | Dissolved | |
| 833 | Ansfelden | GmbH | — | — | 10 tis. € | 2026 | Active | |
| 834 | Steinberg-Dörfl | GmbH | — | 10 | 35 tis. € | 2019 | Active | |
| 835 | Eisenstadt | GmbH | — | 5 | 60 tis. € | 2014 | Active | |
| 836 | Leutasch | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2011 | Active | |
| 837 | Hopfgarten | GmbH | — | 7 | 2 mil. € | 1993 | Active | |
| 838 | Unbekannte Plz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2022 | Dissolved | |
| 839 | Wien | KG | — | — | — | 2006 | Dissolved | |
| 840 | Wien | GmbH | — | — | — | 1998 | Dissolved | |
| 841 | Wien | AG | — | — | 150 tis. € | 2005 | Dissolved | |
| 842 | Hohenau an der March | GmbH | — | 22 | 2,6 mil. € | 2016 | Active | |
| 843 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2009 | Dissolved | |
| 844 | Wien | KG | — | — | 1 tis. € | 1996 | Dissolved | |
| 845 | Wien | KG | — | — | 1 tis. € | 2023 | Dissolved | |
| 846 | Oberweis | GmbH | — | — | 124 tis. € | 2005 | Active | |
| 847 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2003 | Dissolved | |
| 848 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2007 | Active | |
| 849 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2007 | Dissolved | |
| 850 | Altheim | GmbH | — | 2 | 35 tis. € | 2010 | Active | |
| 851 | Wien | KG | — | — | — | 2010 | Active | |
| 852 | Wien | KG | — | — | — | 1995 | Dissolved | |
| 853 | Möbersdorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2020 | Active | |
| 854 | Wien | GmbH | — | — | 36 tis. € | 2009 | Active | |
| 855 | Hörbranz | GmbH & Co. KG | — | — | 37 tis. € | 2025 | Active | |
| 856 | Lustenau | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 857 | Hörbranz | GmbH & Co. KG | — | — | 37 tis. € | 2019 | Active | |
| 858 | Enns | OG | — | — | — | 2021 | Active | |
| 859 | Hörbranz | GmbH & Co. KG | — | — | 37 tis. € | 2025 | Active | |
| 860 | Vorchdorf | KG | — | — | — | 2007 | Dissolved | |
| 861 | Unbekannte Plz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2019 | Dissolved | |
| 862 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | — | Active | |
| 863 | Grieskirchen | FlexKapG | — | — | 10 tis. € | 2024 | Active | |
| 864 | Kritzendorf | GmbH | — | — | 36 tis. € | 1993 | Dissolved | |
| 865 | Kufstein | GmbH | — | 3 | 36 tis. € | 1995 | Active | |
| 866 | Eferding | GmbH | — | — | 40 tis. € | 2022 | Active | |
| 867 | Admont | e.U. | — | — | — | 2024 | Active | |
| 868 | Salzburg | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Dissolved | |
| 869 | Wien | KG | — | — | — | 2007 | Dissolved | |
| 870 | Krems an der Donau | — | — | — | — | 1991 | Dissolved | |
| 871 | Wien | GmbH | — | — | — | 2004 | Dissolved | |
| 872 | Rankweil | GmbH | — | — | 1,5 mil. € | 2014 | Active | |
| 873 | Wenen | B.V. | — | — | — | 1961 | Active | |
| 874 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 875 | Schattendorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2001 | Dissolved | |
| 876 | Wien | OG | — | — | — | 2012 | Dissolved | |
| 877 | Baden | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 878 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Active | |
| 879 | Wien | GmbH | — | 9 | 500 tis. € | 1994 | Active | |
| 880 | Linz | GmbH | — | — | 36 tis. € | 1999 | Dissolved | |
| 881 | Eisenstadt | GmbH | — | 2 | 35 tis. € | 2017 | Active | |
| 882 | Wien | KEG | — | — | — | 2001 | Dissolved | |
| 883 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2001 | Dissolved | |
| 884 | Steyr | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2018 | In liquidation | |
| 885 | Kirchschlag bei Linz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2010 | Active | |
| 886 | Keutschach | KG | — | — | 625 € | — | Active | |
| 887 | Mondsee | KEG | — | — | — | 1997 | Dissolved | |
| 888 | Wien | KEG | — | — | — | 1997 | Active | |
| 889 | Graz | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 890 | Innsbruck | OG | — | — | — | 2008 | Dissolved | |
| 891 | Graz | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 892 | Salzburg | KG | — | — | — | 1998 | Active | |
| 893 | Wien | GmbH | — | 20 | 35 tis. € | 2016 | Active | |
| 894 | Telfs | GmbH | — | — | 500 tis. € | 2004 | Active | |
| 895 | Graz | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 896 | Bludenz | GmbH | — | — | 500 tis. € | 2001 | Dissolved | |
| 897 | Linz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2019 | In liquidation | |
| 898 | Graz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2024 | Active | |
| 899 | Altheim | GmbH | — | 2 | 35 tis. € | 2014 | Active | |
| 900 | Krems an der Donau | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Active | |
| 901 | Maria Gugging | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2023 | Active | |
| 902 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2013 | Active | |
| 903 | Wien | KG | — | — | 100 € | 2020 | Dissolved | |
| 904 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Dissolved | |
| 905 | Kappl | e.U. | — | — | — | 1992 | Active | |
| 906 | Wien | OG | — | — | — | 2026 | Active | |
| 907 | Klosterneuburg | GmbH | — | 2 | 500 tis. € | 1993 | Active | |
| 908 | Wien | Miteigentumsfonds nach österreichischem Recht (InvFG / AIFMG) | — | — | — | — | Active | |
| 909 | Unbekannte Plz | KG | — | — | 2 tis. € | 2016 | Dissolved | |
| 910 | Wien | GmbH | — | — | 36 tis. € | 2001 | Dissolved | |
| 911 | Groß-Enzersdorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Dissolved | |
| 912 | Seeboden | GmbH | — | 1 | 35 tis. € | 2001 | Active | |
| 913 | Wien | GmbH | — | — | — | 1993 | Dissolved | |
| 914 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Active | |
| 915 | Finkenstein am Faaker See | KG | — | — | 100 € | 2026 | Active | |
| 916 | Linz | e.U. | — | — | — | 2019 | Active | |
| 917 | Wiener Neustadt | — | — | — | — | — | Active | |
| 918 | Linz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Dissolved | |
| 919 | St. Michael im Lungau | OG | — | — | — | 2019 | Active | |
| 920 | St. Michael im Lungau | KG | — | — | — | 2013 | Active | |
| 921 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2013 | Active | |
| 922 | Wien | GmbH | — | — | 36 tis. € | 1993 | Dissolved | |
| 923 | Martinsberg | GmbH | — | 11 | 35 tis. € | 2007 | Active | |
| 924 | Würnitz | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 925 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | — | Dissolved | |
| 926 | Harmannsdorf | KEG | — | — | — | 1996 | Dissolved | |
| 927 | Fließ | GmbH | — | 13 | 35 tis. € | 2008 | Active | |
| 928 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2008 | Dissolved | |
| 929 | Kolsass | OG | — | — | — | 2010 | Dissolved | |
| 930 | Oberndorf bei Salzburg | — | — | — | — | 1997 | Active | |
| 931 | Traun | GmbH | — | — | 37 tis. € | 1994 | Active | |
| 932 | Steinbach am Attersee | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2014 | Active | |
| 933 | Wien | GmbH | — | 9 | 36 tis. € | 1995 | Active | |
| 934 | Ottnang am Hausruck | OG | — | — | — | 2001 | Active | |
| 935 | Romsey | — | — | — | — | — | — | |
| 936 | Micheldorf in Oberösterreich | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2017 | Dissolved | |
| 937 | Mödling | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2004 | Dissolved | |
| 938 | St. Marien | GmbH | — | 9 | 37 tis. € | 1994 | Active | |
| 939 | Wien | GmbH | — | — | — | 2012 | Dissolved | |
| 940 | St. Pölten | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 941 | St. Pölten | GmbH & Co. KG | — | — | — | 1992 | Dissolved | |
| 942 | Katzelsdorf | GmbH | — | 1 | 35 tis. € | 1994 | Active | |
| 943 | Wien | GmbH | — | — | 10 tis. € | 2024 | Active | |
| 944 | Wien | GmbH & Co. KG | — | — | 10 tis. € | 2024 | Active | |
| 945 | Ried im Zillertal | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 946 | Wien | e.U. | — | — | — | 2021 | Active | |
| 947 | Velden am Wörther See | KG | — | — | — | 2001 | Active | |
| 948 | St. Valentin | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 949 | Guntramsdorf | OG | — | — | — | 2009 | Dissolved | |
| 950 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2023 | Active | |
| 951 | Schwechat | OG | — | — | — | 2018 | Active | |
| 952 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2011 | Active | |
| 953 | St. Marienkirchen bei Schärding | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2021 | Dissolved | |
| 954 | Graz | GmbH | — | — | 36 tis. € | 2015 | Active | |
| 955 | Wien | GmbH | — | 45 | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 956 | Traun | GmbH | — | 13 | 35 tis. € | 2004 | Active | |
| 957 | Traun | — | — | — | — | 2004 | Dissolved | |
| 958 | Wien | e.U. | — | — | — | 2010 | Active | |
| 959 | Koblach | GmbH & Co. KG | — | — | 763 € | 1992 | Active | |
| 960 | Wels | GmbH | — | — | 10 tis. € | 2024 | Active | |
| 961 | Schalchen | GmbH | — | — | — | 2002 | Dissolved | |
| 962 | Wien | GmbH | — | 6 | 36 tis. € | 1993 | Dissolved | |
| 963 | Andorf | KG | — | — | — | 2007 | Dissolved | |
| 964 | Graz | OG | — | — | — | 2014 | Active | |
| 965 | Graz | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2024 | Active | |
| 966 | Ardning | GmbH | — | 3 | 50 tis. € | 1994 | Active | |
| 967 | Villach | OG | — | — | — | 2018 | Active | |
| 968 | Pottendorf | GmbH | — | — | 10 tis. € | 2021 | Active | |
| 969 | Steyr-Gleink | GmbH | — | 7 | 35 tis. € | 2002 | Active | |
| 970 | Wien | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 971 | Engelhartszell | GmbH | — | 14 | 45 tis. € | 2013 | Active | |
| 972 | Graz | GmbH | — | — | 36 tis. € | 2010 | Active | |
| 973 | Wien | AG | — | — | — | 1993 | Dissolved | |
| 974 | Wien | GmbH | — | 7 | 10 tis. € | 2015 | Active | |
| 975 | Judenburg | GmbH | — | 12 | 35 tis. € | 2014 | Active | |
| 976 | Wien | OG | — | — | — | 2023 | Active | |
| 977 | Leitzersdorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2023 | Active | |
| 978 | Salzburg | GmbH | — | — | 36 tis. € | 2015 | Dissolved | |
| 979 | Wien | GmbH | — | — | — | 1994 | Dissolved | |
| 980 | Wien | e.U. | — | — | — | 2026 | Active | |
| 981 | London | — | — | — | — | — | — | |
| 982 | Salzburg | e.U. | — | — | — | 2024 | Active | |
| 983 | Innsbruck | GmbH | — | 7 | 35 tis. € | 2007 | Active | |
| 984 | Marchtrenk | KEG | — | — | — | 1999 | Dissolved | |
| 985 | Wien | GmbH | — | — | — | 1993 | Dissolved | |
| 986 | Oeynhausen | GmbH | — | 41 | 73 tis. € | 1994 | In liquidation | |
| 987 | Wien | GmbH | — | 1 | 35 tis. € | 2017 | In liquidation | |
| 988 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2020 | Active | |
| 989 | Wien | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2019 | Dissolved | |
| 990 | Wien | KEG | — | — | — | 2001 | Active | |
| 991 | Wien | KEG | — | — | — | 1995 | Dissolved | |
| 992 | Walbersdorf | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2016 | Active | |
| 993 | Wien | KEG | — | — | — | 2001 | Active | |
| 994 | Wien | GmbH | — | 9 | 36 tis. € | 1993 | Active | |
| 995 | Spielberg | GmbH | — | — | 35 tis. € | 2017 | Dissolved | |
| 996 | Wien | KEG | — | — | — | 2006 | Active | |
| 997 | Wiener Neustadt | OG | — | — | — | 2015 | Active | |
| 998 | Krems-Hollenburg | e.U. | — | — | — | 2023 | Active | |
| 999 | Laakirchen | KEG | — | — | — | 1997 | Dissolved | |
| 1000 | Wien | KG | — | — | — | 2013 | Active |