Company Directory
Společnosti v Lucembursko
63 751 registrovaných společností · Page 1 of 319
Cities
luxembourg 65 869Senningerberg 4 205Munsbach 2 454Strassen 1 573Bertrange 1 437Grevenmacher 1 187Esch-sur-Alzette 1 167Howald 1 075Leudelange 715Capellen 627Dudelange 528Mamer 506Windhof 473Hesperange 413Petange 311Differdange 270Bettembourg 264Echternach 250Diekirch 249Contern 243Weiswampach 242Wasserbillig 237Belvaux 217Schengen 215Remich 208Wiltz 206Bascharage 195Rodange 192Steinfort 191Ettelbruck 190Mondorf-les-Bains 176Schifflange 175Wecker 173Bereldange 172Junglinster 148Kehlen 147
63 751 results
Click column headers to sort
| # | Company | City | Legal form | Revenue | Employees | Share capital | Founded | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Luxembourg | Sàrl | 56,0 mil. €e | — | 12 tis. € | 2021 | Active | |
| 2 | Ettelbruck | — | 710 tis. €e | — | 1 € | 2024 | Active | |
| 3 | Frisange | Sàrl | 130 tis. €e | — | 12 tis. € | 2024 | Active | |
| 4 | Munsbach | SICAV | — | — | — | — | Active | |
| 5 | Munsbach | SICAV | — | — | — | — | Active | |
| 6 | Luxembourg | SA | 17,0 mil. €e | — | 30 tis. € | 2017 | Active | |
| 7 | Rodenbourg | Sàrl | 28 tis. €e | — | 12 tis. € | 2024 | Active | |
| 8 | Luxembourg | Sàrl-S | 260 tis. €e | — | 5 tis. € | 2021 | Active | |
| 9 | Steinfort | Sàrl | 4,5 mil. €e | — | 20 tis. € | 2015 | Active | |
| 10 | Luxembourg | Sàrl | 2,1 mil. €e | — | 25 tis. € | 2013 | Active | |
| 11 | Steinfort | SC | — | — | — | 2019 | Active | |
| 12 | Luxembourg | — | 35,0 mil. €e | — | 150 tis. € | 2011 | Active | |
| 13 | Luxembourg | SCA | — | — | — | 2019 | Active | |
| 14 | Luxembourg | Sàrl | 40,0 mil. €e | — | 34,5 mil. € | 2016 | Active | |
| 15 | Luxembourg | SA | 380 tis. €e | — | 160 tis. € | 2005 | Active | |
| 16 | Belvaux | SA | 6,3 mil. €e | — | — | 2011 | Active | |
| 17 | Bettembourg | Sàrl-S | 33 tis. €e | — | 150 € | 2025 | Active | |
| 18 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 19 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 20 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 21 | Munsbach | Sub-Fund | — | — | — | — | Active | |
| 22 | Munsbach | Sub-Fund | — | — | — | — | Active | |
| 23 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 24 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 25 | Munsbach | — | — | — | — | — | Active | |
| 26 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 27 | Luxembourg | SICAV SPECIALISED INVESTMENT FUND | — | — | — | — | Active | |
| 28 | Munsbach | SICAV SPECIALISED INVESTMENT FUND | — | — | — | — | Active | |
| 29 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 30 | Munsbach | Sub-Fund | — | — | — | — | Active | |
| 31 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 32 | Luxembourg | SICAV SPECIALISED INVESTMENT FUND | — | — | — | — | Active | |
| 33 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 34 | Munsbach | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 35 | Luxembourg | — | — | — | — | 2026 | Active | |
| 36 | Luxembourg | — | 210,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2021 | Active | |
| 37 | Luxembourg | Sàrl | 400,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2021 | Active | |
| 38 | Luxembourg | Sàrl | 280,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2021 | Active | |
| 39 | Luxembourg | — | 260,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2020 | Active | |
| 40 | Luxembourg | — | 130,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2021 | Active | |
| 41 | Luxembourg | — | 840,0 mil. €e | — | 31 tis. € | 2021 | Active | |
| 42 | Luxembourg | — | 380,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2021 | Active | |
| 43 | Luxembourg | Sàrl | 18,0 mil. €e | — | 31 tis. € | 2015 | Active | |
| 44 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 24 tis. € | 2025 | Active | |
| 45 | Luxembourg | — | — | — | 24 tis. € | 2026 | Active | |
| 46 | Luxembourg | — | — | — | — | 2026 | Active | |
| 47 | Luxembourg | — | — | — | 28 tis. € | 2022 | Active | |
| 48 | Luxembourg | — | 330,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2022 | Active | |
| 49 | Luxembourg | — | 590,0 mil. €e | — | 29 tis. € | 2022 | Active | |
| 50 | Luxembourg | — | 917,2 mil. €e | — | 21 tis. € | 2022 | Active | |
| 51 | Luxembourg | — | 170,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2023 | Active | |
| 52 | Luxembourg | — | 800,0 mil. €e | — | 12 tis. € | 2024 | Active | |
| 53 | Luxembourg | — | 810,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2024 | Active | |
| 54 | Luxembourg | — | 280,0 mil. €e | — | 24 tis. € | 2024 | Active | |
| 55 | Luxembourg | — | 360 tis. €e | — | 24 tis. € | 2024 | Active | |
| 56 | Luxembourg | — | — | — | 24 tis. € | 2025 | Active | |
| 57 | Luxembourg | — | — | — | — | — | Active | |
| 58 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 59 | Luxembourg | Sàrl | 289 tis. € | 2e | — | 2000 | Active | |
| 60 | Senningerberg | Sub-Fund | — | — | — | — | Active | |
| 61 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 62 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 63 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 150 tis. € | 2026 | Active | |
| 64 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 150 tis. € | — | Active | |
| 65 | Schifflange | SA | 170 tis. €e | — | 30 tis. € | 2017 | Active | |
| 66 | Luxembourg | Fonds Commun de Placement | — | — | — | — | Active | |
| 67 | Grevenmacher | Sondervermögen nach deutschem Recht (KAGB) | — | — | — | — | Active | |
| 68 | Luxembourg | SCSp SICAV - FIAR | — | — | — | 2021 | Active | |
| 69 | Luxembourg | Sàrl | 3,6 mil. €e | — | 13 tis. € | 2021 | Active | |
| 70 | Capellen | Sàrl | — | — | 12 tis. € | 2026 | Active | |
| 71 | Luxembourg | SCSp | — | — | — | 2023 | Active | |
| 72 | Luxembourg | SCSp | — | — | — | 2023 | Active | |
| 73 | Schuttrange | SC | — | — | — | 2020 | Active | |
| 74 | Luxembourg | Sàrl | 36,0 mil. €e | — | 13 tis. € | 2022 | Active | |
| 75 | Luxembourg | SCSp | — | — | — | 2021 | Active | |
| 76 | Schifflange | ASBL | — | — | — | 2006 | Active | |
| 77 | Luxembourg | — | 850 tis. €e | — | — | 2012 | Active | |
| 78 | Grevenmacher | SA | 14,0 mil. €e | — | 30 tis. € | 2018 | Active | |
| 79 | Grevenmacher | FCT - Fonds Commun de Titrisation a Compartiments | — | — | — | — | Active | |
| 80 | Grevenmacher | FCT - Fonds Commun de Titrisation a Compartiments | — | — | — | — | Active | |
| 81 | Grevenmacher | SA | 17,0 mil. €e | — | 30 tis. € | 2016 | Active | |
| 82 | Clervaux | Sàrl | 260 tis. €e | — | — | 2008 | Active | |
| 83 | Luxembourg | Sàrl | 3 €e | — | — | 2010 | Active | |
| 84 | Luxembourg | SA | 9,2 mil. €e | — | 50 tis. € | 2020 | Active | |
| 85 | Soleuvre | Sàrl | — | — | 12 tis. € | 2025 | Active | |
| 86 | Schifflange | Sàrl | 340 tis. €e | — | 12 tis. € | 2021 | Active | |
| 87 | Diekirch | SC | — | — | — | 2007 | Active | |
| 88 | Clervaux | SC | — | — | — | 2019 | Active | |
| 89 | Strassen | SCA | — | — | — | — | Active | |
| 90 | Senningerberg | Sàrl | 89 tis. €e | — | 14 tis. € | 2025 | Active | |
| 91 | Munsbach | Sàrl | 84,1 mil. €e | — | 12 tis. € | 2017 | Active | |
| 92 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 93 | Luxembourg | Sàrl | 920 tis. €e | — | 15 tis. € | 2024 | Active | |
| 94 | Belvaux | Sàrl-S | 6 tis. €e | — | 1 tis. € | 2017 | Active | |
| 95 | Munsbach | SA | — | — | — | 2022 | Active | |
| 96 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 24 tis. € | 2018 | Active | |
| 97 | Bissen | SA | 590 tis. €e | — | 31 tis. € | 2018 | Active | |
| 98 | Luxembourg | SCSp | — | — | — | 2018 | Active | |
| 99 | Mondercange | Sàrl | — | — | 13 tis. € | 2026 | Active | |
| 100 | Munsbach | Sàrl | 2,9 mil. €e | — | 18 tis. € | 2021 | Active | |
| 101 | Luxembourg | Sàrl | 110,0 mil. €e | — | — | 2013 | Active | |
| 102 | Wasserbillig | Sàrl-S | — | — | 1 tis. € | 2026 | Active | |
| 103 | Luxembourg | Sàrl | 3,5 mil. €e | — | 13 tis. € | 2015 | Active | |
| 104 | Luxembourg | Sub-Fund | — | — | — | — | Active | |
| 105 | Luxembourg | Sàrl | 4,1 mil. €e | — | 12 tis. € | 2025 | Active | |
| 106 | Luxembourg | Sàrl | 9,7 mil. €e | — | 12 tis. € | 2025 | Active | |
| 107 | Luxembourg | SA | 180 tis. €e | — | — | 2005 | Active | |
| 108 | Luxembourg | AB | 10,0 mil. €e | — | 12 tis. € | 2018 | Active | |
| 109 | Oberkorn | Sàrl | 9,8 mil. €e | 4e | — | 2011 | Active | |
| 110 | Luxembourg | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 111 | Luxembourg | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 112 | Luxembourg | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 113 | Luxembourg | — | 10,0 mil. €e | — | — | 1994 | Active | |
| 114 | Heisdorf | — | 100,0 mil. €e | 14e | 18,0 mil. € | 2014 | Active | |
| 115 | Heisdorf | — | 5,0 mil. €e | 2e | 12 tis. € | 2023 | Active | |
| 116 | Luxembourg | AB | — | — | — | 2015 | Active | |
| 117 | Luxembourg | — | — | — | — | 2013 | Active | |
| 118 | Petange | SA | 250 tis. €e | — | 31 tis. € | 1990 | Active | |
| 119 | Munsbach | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 120 | Munsbach | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 121 | Grand Duchy of Luxembourg | ICAV | — | — | — | — | Active | |
| 122 | Luxembourg | SCSp SICAV - FIS | — | — | — | 2016 | Active | |
| 123 | Munsbach | SA | 190,0 mil. €e | — | 30 tis. € | 2018 | Active | |
| 124 | Luxembourg | Sàrl | 130 tis. €e | — | 12 tis. € | 2023 | Active | |
| 125 | Luxembourg | Sàrl | 510 tis. €e | — | 12 tis. € | 2022 | Active | |
| 126 | Luxembourg | Trust | 2,0 mil. €e | — | — | 2001 | Active | |
| 127 | Contern | SC | — | — | — | 2020 | Active | |
| 128 | Steinfort | Sàrl | 35 tis. € | — | 12 tis. € | 2017 | Active | |
| 129 | Clervaux | ASBL | — | — | — | 2006 | Active | |
| 130 | Luxembourg | Sàrl-S | 53 tis. €e | — | 1 tis. € | 2022 | Active | |
| 131 | Holzthum | SA | 830 tis. €e | — | — | 1993 | Active | |
| 132 | Luxembourg | SA | 2,6 mil. €e | — | 31 tis. € | 2015 | Active | |
| 133 | Luxembourg | Sàrl | 2,4 mil. €e | — | 13 tis. € | 2014 | Active | |
| 134 | Luxembourg | ASBL | — | — | — | 2022 | Active | |
| 135 | Luxembourg | Sàrl-S | 2 €e | — | 1 € | 2025 | Active | |
| 136 | Contern | SC | — | — | — | 2020 | Active | |
| 137 | Luxembourg | Sàrl | — | 31e | 263 tis. € | 2009 | Active | |
| 138 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 2,6 mld. € | 2009 | Active | |
| 139 | Bertrange | SA | — | — | — | 1988 | Active | |
| 140 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 50 tis. € | 2018 | Active | |
| 141 | Luxembourg | Sàrl | 8,2 mil. €e | 31e | 20 tis. € | 2019 | Active | |
| 142 | Steinfort | SA | 2,7 mil. €e | — | — | 2008 | Active | |
| 143 | Luxembourg | Sàrl | 9 tis. €e | — | 20 tis. € | 2023 | Active | |
| 144 | Soleuvre | Sàrl-S | — | — | 1 € | 2026 | Active | |
| 145 | Reckange-Sur-Mess | Sàrl-S | — | — | 3 tis. € | 2025 | Active | |
| 146 | Luxembourg | Sàrl | 3,2 mil. €e | 27e | 12 tis. € | 2024 | Active | |
| 147 | Mertert | Sàrl | 210 tis. €e | — | 12 tis. € | 2019 | Active | |
| 148 | Wiltz | Sàrl | 820 tis. €e | 1e | — | 2004 | Active | |
| 149 | Esch-Sur-Alzette | ASBL | — | — | — | 2026 | Active | |
| 150 | Luxembourg | Sàrl | 9 tis. €e | — | 20 tis. € | 2025 | Active | |
| 151 | Luxembourg | SCSp | — | — | — | 2025 | Active | |
| 152 | Luxembourg | SCSp | — | — | — | 2025 | Active | |
| 153 | Luxembourg | Sàrl | 8,7 mil. €e | 31e | 20 tis. € | 2025 | Active | |
| 154 | Luxembourg | Sàrl | 14 tis. €e | — | — | 2006 | Active | |
| 155 | Luxembourg | Sàrl | 220,0 mil. €e | — | 12 tis. € | 2022 | Active | |
| 156 | Leudelange | — | 6,8 mil. €e | — | 30 tis. € | 2017 | Active | |
| 157 | Bascharage | Sàrl | 1,9 mil. €e | — | 12 tis. € | 2023 | Active | |
| 158 | Wilwerdange | Sàrl | 6,5 mil. €e | — | 25 tis. € | 2021 | Active | |
| 159 | Bertrange | Sàrl | 4,1 mil. €e | — | — | 2013 | Active | |
| 160 | Luxembourg | Sàrl | 270 tis. €e | — | — | 1986 | Active | |
| 161 | Luxembourg | — | — | — | — | 2006 | Active | |
| 162 | Alzingen | Sàrl | 1,4 mil. €e | — | 3,0 mil. € | 2018 | Active | |
| 163 | Fentange | Sàrl | 1,8 mil. €e | — | — | 2001 | Active | |
| 164 | Hesperange | Association | — | — | — | 2025 | Active | |
| 165 | Luxembourg | Sàrl | — | — | 12 tis. € | 2026 | Active | |
| 166 | Colmar-Berg | Sàrl | 430 tis. €e | 4e | — | 2006 | Active | |
| 167 | Wincrange | Sàrl | 200 tis. €e | — | 12 tis. € | 2019 | Active | |
| 168 | Luxembourg | — | 180 tis. €e | — | — | 2010 | Active | |
| 169 | Weiler-LA-Tour | ASBL | — | — | — | 2018 | Active | |
| 170 | Mamer | Sàrl | 780 tis. €e | — | 13 tis. € | 2016 | Active | |
| 171 | Luxembourg | Sàrl | 158,4 mil. €e | — | 20 tis. € | 2015 | Active | |
| 172 | Luxembourg | Sàrl | 380,2 mil. €e | — | 20 tis. € | 2017 | Active | |
| 173 | Luxembourg | Sàrl | 24,3 mil. €e | — | 17 tis. € | 2020 | Active | |
| 174 | Luxembourg | Sàrl | 274,6 mil. €e | — | — | 2013 | Active | |
| 175 | Luxembourg | SCSp SICAV - FIS | — | — | — | 2020 | Active | |
| 176 | Luxembourg | Sàrl | 1,4 mil. €e | — | 12 tis. € | 2017 | Active | |
| 177 | Luxembourg | SCSp SICAV - FIS | — | — | — | 2020 | Active | |
| 178 | Luxembourg | SCSp SICAV - FIS | — | — | — | 2015 | Active | |
| 179 | Luxembourg | SCS | — | — | — | 2018 | Active | |
| 180 | Luxembourg | SA | 22,0 mil. €e | — | 35 tis. € | 2015 | Active | |
| 181 | Luxembourg | Trust | — | — | 12 tis. € | 2026 | Active | |
| 182 | Esch-Sur-Alzette | Sàrl | 2,3 mil. €e | 3e | 12 tis. € | 2025 | Active | |
| 183 | Oetrange | Sàrl | 150 tis. €e | 1e | 25 tis. € | 2016 | Active | |
| 184 | Luxembourg | SA | 470,0 mil. €e | — | — | 2013 | Active | |
| 185 | Contern | Sàrl-S | — | — | 10 € | 2025 | Active | |
| 186 | Esch-Sur-Alzette | — | 360 tis. €e | 1e | 12 tis. € | 2019 | Active | |
| 187 | Grevenmacher | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 188 | Grevenmacher | FCP | — | — | — | — | Active | |
| 189 | Luxembourg | SA | 0 € | — | — | 2002 | Active | |
| 190 | Luxembourg | Sàrl-S | 550 tis. €e | 1e | 500 € | 2021 | Active | |
| 191 | Luxembourg | SA | 13,0 mil. €e | — | — | 2013 | Active | |
| 192 | Rombach-Martelange | SA | 83,0 mil. €e | — | — | 1994 | Active | |
| 193 | Esch-Sur-Alzette | Sàrl | 50 tis. €e | — | 12 tis. € | 2022 | Active | |
| 194 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 195 | Luxembourg | FUND | — | — | — | — | Active | |
| 196 | Luxembourg | SUBFUND | — | — | — | — | Active | |
| 197 | Luxembourg | Sàrl | 43,4 mil. €e | — | 15 tis. € | 2017 | Active | |
| 198 | Luxembourg | Sàrl | 400,0 mil. €e | — | 1,1 mil. € | 2016 | Active | |
| 199 | Luxembourg | Sàrl | 480,0 mil. €e | — | 573 tis. € | 2016 | Active | |
| 200 | Luxembourg | SUB-FUND | — | — | — | — | Active |