Kinetiko Energy

Kinetiko Energy OCF marže

Marže operačního cashflow společnosti Kinetiko Energy (KKO.AX) k datu 5. 11. 2026 je -3 772,75 %. V předchozím roce byl Marže operačního cashflow -519 514,29 % — změna o -99,27 % (vyšší).

OCF marže

-3 772,75 %

YoY

-99,27%

Poslední aktualizace:

Marže operačního cashflow společnosti Kinetiko Energy je 2023 -3 772,75 % . Marže operačního cashflow společnosti Kinetiko Energy byl 2022 -519 514,29 % . Klesá tak o -99,27% vyšší než v předchozím roce.

Historie Kinetiko Energy OCF marže

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

OCF marže
Datum
OCF marže
1. 1. 2016
-2 898,41 AUD
1. 1. 2017
-5 339,44 AUD
1. 1. 2018
-4 192,92 AUD
1. 1. 2019
-10 668,57 AUD
1. 1. 2020
-60 542,86 AUD
1. 1. 2021
-4 524,42 AUD
1. 1. 2022
-519 514,29 AUD
1. 1. 2023
-3 772,75 AUD
Historie Kinetiko Energy OCF marže
ROKOCF maržeYoY
-3 772,75 %-99,27%
-519 514,29 %+11 382,44%
-4 524,42 %-92,53%
-60 542,86 %+467,49%
-10 668,57 %+154,44%
-4 192,92 %-21,47%
-5 339,44 %+84,22%
-2 898,41 %-7,34%
-3 128,04 %+92,49%
-1 625,00 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Kinetiko Energy Analýza akcií

Co dělá Kinetiko Energy? Kinetiko Energy je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Kinetiko Energy

Marže operačního cashflow společnosti Kinetiko Energy činí -3 772,75 % v roce 2023.

Marže operačního cashflow společnosti Kinetiko Energy se změnilo z -519 514,29 % na -3 772,75 %, což představuje změnu o -99,27 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Marže operačního cashflow Kinetiko Energy od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

Marže OCF měří procento tržeb převedených na operační cashflow. Indikuje efektivnost generování hotovosti z hlavní obchodní činnosti.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Kinetiko Energy společnosti Marže operačního cashflow s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Marže — Kinetiko Energy

Všechny klíčové ukazatele — Kinetiko Energy