Company Directory
Podjetja v Francija
100.000+ registriranih podjetij · Page 10 of 500
Cities
Paris 654.642Marseille 93.844Lyon 73.721Toulouse 50.349Nice 49.296Bordeaux 38.315Fort de France 33.901Montpellier 33.251Lille 29.327Nantes 28.747Strasbourg 25.915Saint Denis 25.736Boulogne Billancourt 23.300Aix en Provence 22.934rennes 21.626Neuilly sur Seine 19.195Grenoble 17.280Nîmes 16.314Montreuil 15.535Cannes 14.244Saint-Étienne 13.981Annecy 13.797Perpignan 13.752Reims 13.371Toulon 13.218Dijon 13.111Courbevoie 12.787Levallois Perret 12.695Villeurbanne 12.635Angers 11.805Rouen 11.582Aubervilliers 11.445Tours 11.279Clermont-Ferrand 11.188Baie Mahault 11.033Avignon 10.914
100.000+ results
Click column headers to sort
| # | Company | City | Legal form | Revenue | Employees | Share capital | Founded | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1801 | Villers-sur-Coudun | SAS | 1,4 mio. €e | 8e | 100 tis. € | 2018 | Active | |
| 1802 | Marseille | SAS | 4,9 mio. € | 8e | — | 1999 | Active | |
| 1803 | Niort | SAS | 1,2 mio. € | 15e | 100 tis. € | 2005 | Active | |
| 1804 | Meaux | SAS | 1,1 mio. €e | 35e | 20 tis. € | 2013 | Active | |
| 1805 | Vierzon | SAS | 1,8 mio. €e | — | 100 tis. € | 1981 | Active | |
| 1806 | Thise | SAS | 1,4 mio. € | — | 1 tis. € | 2021 | Active | |
| 1807 | Pont-à-Marcq | SAS | 1,6 mio. € | 15e | 400 tis. € | 1991 | Active | |
| 1808 | Bondy | SAS | 3 mio. € | 15e | 38 tis. € | 1990 | Active | |
| 1809 | Paris | SAS | 1,4 mio. € | 15e | 285 tis. € | 2010 | Active | |
| 1810 | Béthisy-Saint-Pierre | Sàrl | 1,5 mio. €e | — | 30 tis. € | 2006 | Dissolved | |
| 1811 | Flumet | SAS | 1,6 mio. €e | — | 94 tis. € | 2012 | Dissolved | |
| 1812 | Vieu-d'Izenave | SAS | 19,6 mio. € | 75e | 350 tis. € | 2001 | Active | |
| 1813 | Barberey-Saint-Sulpice | SAS | 30,5 mio. € | 35e | 150 tis. € | 2004 | Active | |
| 1814 | Villebarou | Sàrl | 3,1 mio. €e | 35e | 8 tis. € | 2014 | Active | |
| 1815 | Aulnay-Sous-Bois | SAS | 3 mio. €e | 15e | — | 2012 | Active | |
| 1816 | Saint-Étienne | SAS | 2,3 mio. €e | 8e | 220 tis. € | 1994 | Active | |
| 1817 | Dardilly | SAS | 1 mio. €e | — | 65 tis. € | 2010 | Active | |
| 1818 | Marseille | SAS | 23,5 mio. € | — | 40 tis. € | 2008 | Active | |
| 1819 | Toulouse | SAS | 6,4 mio. €e | 150e | 40 tis. € | 2011 | Active | |
| 1820 | Noisy-le-Grand | SAS | 1,1 mio. €e | 2e | 30 tis. € | 2014 | Dissolved | |
| 1821 | Marseille | SAS | 1,8 mio. € | — | 1,7 mio. € | 2015 | Active | |
| 1822 | Aix-en-Provence | SAS | 1,5 mio. €e | 35e | 104 tis. € | 2009 | Active | |
| 1823 | Aix-en-Provence | SAS | 7,4 mio. € | — | 270 tis. € | 2006 | Active | |
| 1824 | Montreuil | Sàrl | 1,7 mio. €e | 4e | 10 tis. € | 2014 | Active | |
| 1825 | Nice | SAS | 1,5 mio. € | 8e | 8 tis. € | 1981 | Active | |
| 1826 | Besse-sur-Issole | SAS | 1 mio. € | — | 8 tis. € | 2015 | Active | |
| 1827 | Paris | SAS | 1,2 mio. €e | 8e | 60 tis. € | 2002 | Active | |
| 1828 | Saint-Vit | Sàrl | 1,5 mio. €e | 8e | — | 1963 | Active | |
| 1829 | Limay | SAS | 1,9 mio. € | 4e | 10 tis. € | 2011 | Active | |
| 1830 | Troyes | Sàrl | 1,5 mio. € | 4e | — | 2018 | Active | |
| 1831 | Levallois-Perret | SAS | 1,7 mio. €e | 15e | 5 tis. € | 2008 | Active | |
| 1832 | Arc-lès-Gray | Sàrl | 1,3 mio. €e | 8e | 400 tis. € | 2015 | Active | |
| 1833 | Chambray-lès-Tours | SAS | 8,7 mio. €e | 35e | 2 mio. € | 1988 | Active | |
| 1834 | Le Creusot | SAS | 2,8 mio. €e | 35e | 240 tis. € | 2010 | Active | |
| 1835 | Montmagny | SAS | 1,1 mio. €e | 4e | 500 tis. € | 2005 | Dissolved | |
| 1836 | Paris | Sàrl | 1,5 mio. €e | 4e | 40 tis. € | 1989 | Active | |
| 1837 | L'Union | Sàrl | 1,8 mio. €e | 35e | 60 tis. € | 2004 | Active | |
| 1838 | Montauban | SAS | 1,5 mio. € | 35e | 30 tis. € | 2013 | Active | |
| 1839 | Lille | SAS | 2 mio. €e | — | 53 tis. € | 2007 | Active | |
| 1840 | Nort-sur-Erdre | SAS | 15,6 mio. € | 75e | 100 tis. € | 1989 | Active | |
| 1841 | Saint-Gély-du-Fesc | Sàrl | 2,7 mio. €e | 8e | 600 tis. € | 2007 | Active | |
| 1842 | Villeneuve-d'Ascq | SAS | 7,6 mio. € | 150e | 25 tis. € | 2017 | Active | |
| 1843 | Baud | SAS | 1,3 mio. €e | — | 21 tis. € | 2018 | Dissolved | |
| 1844 | Saint-Bonnet-de-Mure | Sàrl | 3,2 mio. €e | 2e | — | 2000 | Active | |
| 1845 | Le Pont-de-Beauvoisin | SAS | 1,6 mio. €e | 8e | 6 tis. € | 2005 | Active | |
| 1846 | Épouville | Sàrl | 1,3 mio. €e | — | — | 2001 | Dissolved | |
| 1847 | Les Abymes | SAS | 2 mio. € | 8e | 158 tis. € | 2007 | Active | |
| 1848 | Rennes | SAS | 2,3 mio. € | 15e | 166 tis. € | 2002 | Active | |
| 1849 | Lille | SAS | 4,4 mio. € | — | 500 tis. € | 2020 | Dissolved | |
| 1850 | Toulouse | SAS | 1,2 mio. €e | 8e | 170 tis. € | 2007 | Active | |
| 1851 | Chaponost | SAS | 2,5 mio. € | 8e | — | 2013 | Active | |
| 1852 | Epagny Metz-Tessy | SAS | 2,9 mio. € | — | 550 tis. € | 2009 | Active | |
| 1853 | Limonest | SA | 9,5 mio. €e | — | 2,4 mio. € | 2006 | Active | |
| 1854 | Le Lamentin | Sàrl | 1,4 mio. € | 15e | 1 tis. € | 2019 | Active | |
| 1855 | Arcueil | SAS | 1,2 mio. € | — | 145 tis. € | 2008 | Active | |
| 1856 | Paris | SAS | 2,6 mio. € | — | 48 tis. € | 1994 | Dissolved | |
| 1857 | Montilly-sur-Noireau | Sàrl | 1,3 mio. €e | 4e | — | 2013 | Active | |
| 1858 | Gonfreville L Orcher | Sàrl | 3,6 mio. € | — | — | 2002 | Dissolved | |
| 1859 | Trégunc | SAS | 2 mio. € | — | 100 tis. € | 1998 | Active | |
| 1860 | Chalon-sur-Saône | SAS | 3,6 mio. €e | 35e | 230 tis. € | 2015 | Active | |
| 1861 | Lescar | SAS | 4,5 mio. €e | — | 1,2 mio. € | 1971 | Active | |
| 1862 | Matoury | Sàrl | 1,5 mio. €e | 35e | 1 mio. € | 1987 | Active | |
| 1863 | Saint-Laurent-du-Maroni | SAS | 1 mio. €e | 15e | 2 tis. € | 2000 | Active | |
| 1864 | Saint-Ouen | SAS | 12,5 mio. € | — | 15 tis. € | 1988 | Active | |
| 1865 | Compans | Sàrl | 5 mio. € | 15e | 200 tis. € | 2006 | Active | |
| 1866 | Monéteau | SAS | 7,4 mio. €e | 150e | 100 tis. € | 1989 | Active | |
| 1867 | Sainte-Maxime | Sàrl | 1,9 mio. € | 15e | 116 tis. € | 1996 | Active | |
| 1868 | Suresnes | Sàrl | 13 mio. €e | — | — | 1981 | Active | |
| 1869 | Oyonnax | SAS | 1,4 mio. €e | 4e | 147 tis. € | 1999 | Active | |
| 1870 | Paris | Sàrl | 1,2 mio. €e | — | 8 tis. € | 2000 | Active | |
| 1871 | Colmar | SA | 2 mio. €e | 2e | 6 mio. € | 1995 | Active | |
| 1872 | Nice | SELARL | 1,3 mio. €e | 15e | 118 tis. € | 2006 | Active | |
| 1873 | Mâcon | SAS | 24,5 mio. € | 35e | — | 1999 | Active | |
| 1874 | Faulquemont | SAS | 22,9 mio. € | 75e | 37 tis. € | 2007 | Active | |
| 1875 | Éveux | SAS | 2 mio. €e | 8e | 40 tis. € | 2020 | Active | |
| 1876 | Versailles | SAS | 1,4 mio. € | — | 28 tis. € | 2010 | Active | |
| 1877 | Vaux-le-Pénil | Sàrl | 1 mio. € | 4e | 125 tis. € | 1993 | Active | |
| 1878 | Grenoble | SAS | 2 mio. € | 15e | 113 tis. € | 2003 | Active | |
| 1879 | Paris | Sàrl | 1,2 mio. € | 4e | 10 tis. € | 2012 | Active | |
| 1880 | Étréchy | SAS | 2,2 mio. €e | 35e | 165 tis. € | 1993 | Active | |
| 1881 | Paris | SELAFA | 1,6 mio. €e | 35e | 267 tis. € | 2013 | Active | |
| 1882 | Souffelweyersheim | SAS | 1,3 mio. €e | — | 10 tis. € | 2011 | Active | |
| 1883 | Strasbourg | Sàrl | 2 mio. € | 8e | 10 tis. € | 1987 | Active | |
| 1884 | Albi | SAS | 1,5 mio. €e | 15e | 4 tis. € | 2021 | Active | |
| 1885 | Toulouse | SAS | 1 mio. €e | — | 12 tis. € | 2012 | Active | |
| 1886 | La Chevrolière | SAS | 2,1 mio. € | — | 100 tis. € | 2006 | Dissolved | |
| 1887 | Wasselonne | SAS | 17,6 mio. € | 75e | 684 tis. € | 1977 | Active | |
| 1888 | Aubagne | SAS | 2,5 mio. €e | 8e | 2 tis. € | 2014 | Active | |
| 1889 | Beaucouzé | SAS | 2,2 mio. €e | 35e | — | 2003 | Active | |
| 1890 | Furmeyer | Sàrl | 1,1 mio. €e | 15e | 2 tis. € | 2013 | Active | |
| 1891 | Le Landreau | SAS | 1,5 mio. € | 4e | 300 tis. € | 1999 | Active | |
| 1892 | Glaire | SAS | 35,2 mio. € | 75e | 3,3 mio. € | 1992 | Active | |
| 1893 | Meaux | SELARL | 2,1 mio. €e | 15e | 15 tis. € | 2013 | Active | |
| 1894 | Saint Barthelemy | SPFPL SAS | 1,3 mio. €e | — | 1,8 mio. € | 2017 | Active | |
| 1895 | Voiron | SAS | 7,6 mio. € | 35e | 335 tis. € | 1995 | Active | |
| 1896 | Mérignac | SAS | 6,1 mio. €e | 35e | 180 tis. € | 1987 | Active | |
| 1897 | Lyon | SAS | 1,8 mio. €e | 35e | 539 tis. € | 1999 | Active | |
| 1898 | Paris | SAS | 8,5 mio. € | — | 15 tis. € | 2005 | Dissolved | |
| 1899 | Villeneuve-d'Ascq | Sàrl | 1,3 mio. €e | 15e | 110 tis. € | 2003 | Active | |
| 1900 | Vitrolles | SAS | 19,7 mio. € | 75e | 346 tis. € | 2007 | Active | |
| 1901 | Marsannay-la-Côte | SAS | 12,3 mio. € | 75e | — | 2002 | Active | |
| 1902 | Dardilly | SAS | 4,9 mio. € | — | — | 1986 | Dissolved | |
| 1903 | Montoir-de-Bretagne | SAS | 16,1 mio. € | 75e | 251 tis. € | 1996 | Active | |
| 1904 | Vitrolles | SAS | 8,8 mio. € | 35e | — | 1997 | Active | |
| 1905 | Cernay-lès-Reims | SAS | 6 mio. € | 35e | 250 tis. € | 2010 | Active | |
| 1906 | Saint-Aignan-Grandlieu | SAS | 10,8 mio. € | 75e | 544 tis. € | 2000 | Active | |
| 1907 | Chamalières | SAS | 32,3 mio. € | 150e | 178 tis. € | 1986 | Active | |
| 1908 | Sorigny | SAS | 7,4 mio. € | 75e | 157 tis. € | 1986 | Active | |
| 1909 | Saint-Aunès | Sàrl | 13,8 mio. € | 150e | 100 tis. € | 2009 | Active | |
| 1910 | Paris | SAS | 89,9 mio. € | 150e | 1,9 mio. € | 1993 | Active | |
| 1911 | Strasbourg | SAS | 6,5 mio. € | 75e | 445 tis. € | 2007 | Active | |
| 1912 | Roanne | — | 1,8 mio. €e | 8e | 10 tis. € | 2019 | Active | |
| 1913 | Vannes | Sàrl | 3,4 mio. €e | — | 40 tis. € | 2018 | Dissolved | |
| 1914 | Lyon | SAS | 1,7 mio. € | — | 237 tis. € | 2011 | Dissolved | |
| 1915 | Vitrolles | SAS | 10,3 mio. € | — | 120 tis. € | 2015 | Active | |
| 1916 | Mérignac | SAS | 86,7 mio. € | — | 100 tis. € | 2017 | Active | |
| 1917 | Montpellier | SAS | 2,9 mio. €e | — | 1 tis. € | 2020 | Active | |
| 1918 | Paris | — | 5 mio. €e | — | 300 tis. € | 2021 | Active | |
| 1919 | Escalquens | Sàrl | 1,1 mio. €e | — | 65 tis. € | 2004 | Dissolved | |
| 1920 | Noyelles-lès-Seclin | SAS | 1,4 mio. € | — | 9,6 mio. € | 1999 | Dissolved | |
| 1921 | Riscle | SAS | 140,5 mio. € | 75e | 5,5 mio. € | 1998 | Active | |
| 1922 | Roubaix | SA | 8,4 mio. € | 35e | 1,7 mio. € | 1986 | Active | |
| 1923 | Rennes | Sàrl | 3,4 mio. € | — | 200 tis. € | 2014 | Active | |
| 1924 | Rennes | Sàrl | 2,2 mio. € | — | 366 tis. € | 2011 | Active | |
| 1925 | Rennes | Sàrl | 2,4 mio. € | — | 200 tis. € | 2012 | Active | |
| 1926 | Rennes | Sàrl | 2,3 mio. € | — | 200 tis. € | 2012 | Active | |
| 1927 | Rennes | Sàrl | 2,2 mio. € | — | 200 tis. € | 2016 | Active | |
| 1928 | Rennes | Sàrl | 3,8 mio. € | — | 200 tis. € | 2015 | Active | |
| 1929 | Vern-sur-Seiche | Sàrl | 2,6 mio. € | — | 200 tis. € | 2013 | Dissolved | |
| 1930 | Rennes | Sàrl | 7,1 mio. € | — | 200 tis. € | 2015 | Active | |
| 1931 | Vern-sur-Seiche | Sàrl | 3,6 mio. € | — | 200 tis. € | 2013 | Active | |
| 1932 | Béchamps | SAS | 2 mio. €e | 2e | — | 2007 | Active | |
| 1933 | Le Chambon-Feugerolles | SELARL | 2,7 mio. €e | 15e | 80 tis. € | 2018 | Active | |
| 1934 | Bordeaux | SAS | 4,8 mio. €e | 75e | 60 tis. € | 2012 | Active | |
| 1935 | Arles | SA | 61 mio. €e | 225e | 5,6 mio. € | 1987 | Active | |
| 1936 | Morvillars | SAS | 1,1 mio. €e | 15e | — | 1999 | Active | |
| 1937 | Lyon | SAS | 1,8 mio. € | — | 23 tis. € | 1988 | Dissolved | |
| 1938 | Joué-lès-Tours | Sàrl | 1,3 mio. € | 8e | 100 tis. € | 2007 | Active | |
| 1939 | Saint-Victor | SAS | 5,8 mio. € | 35e | 200 tis. € | 2008 | Active | |
| 1940 | Chambéry | SAS | 2,1 mio. € | — | 469 tis. € | 1971 | Dissolved | |
| 1941 | Saint-Just-Malmont | SAS | 5 mio. €e | 8e | 52 tis. € | 1983 | Active | |
| 1942 | Arles | SELARL | 1,5 mio. €e | 15e | 45 tis. € | 2010 | Active | |
| 1943 | Bruges | SA | 1,8 mio. €e | 35e | 531 tis. € | 1974 | Active | |
| 1944 | Plérin | SAS | 5,1 mio. € | 8e | — | 2004 | Active | |
| 1945 | Amboise | SELARL | 1,4 mio. €e | 15e | 435 tis. € | 1981 | Active | |
| 1946 | Reims | SAS | 1,8 mio. €e | 15e | 2 tis. € | 1981 | Active | |
| 1947 | Vénissieux | SAS | 7,8 mio. € | 35e | 1,4 mio. € | 2011 | Active | |
| 1948 | Laval | Sàrl | 1,8 mio. € | — | 120 tis. € | 2006 | Dissolved | |
| 1949 | Toulouse | SAS | 254,3 mio. € | — | 17,7 mio. € | 1992 | Active | |
| 1950 | Bordeaux | Sàrl | 4,9 mio. €e | 35e | 15 tis. € | 2018 | Active | |
| 1951 | Le Bourget-du-lac | SA | 3,2 mio. € | 15e | 103 tis. € | 1991 | Active | |
| 1952 | Toulouse | SA | 535,4 mio. € | 15e | 15,1 mio. € | 1969 | Active | |
| 1953 | Brest | SELARL | 1,8 mio. €e | 15e | 516 tis. € | 2010 | Active | |
| 1954 | Bordeaux | SAS | 7,8 mio. € | 35e | 37 tis. € | 1993 | Active | |
| 1955 | Paris | SAS | 7,4 mio. € | 8e | 37 tis. € | 2005 | Active | |
| 1956 | Pointe-A-Pitre | SAS | 2,3 mio. € | 15e | 448 tis. € | 2014 | Active | |
| 1957 | Maisons-Alfort | SA | 2,7 mio. € | 15e | — | 1992 | Active | |
| 1958 | La Seyne-sur-mer | Sàrl | 17,1 mio. € | 75e | 150 tis. € | 2000 | Active | |
| 1959 | Maizières | SAS | 2,9 mio. € | 8e | 6 mio. € | 1993 | Active | |
| 1960 | Orgeval | Sàrl | 1,8 mio. € | 8e | 15 tis. € | 2008 | Active | |
| 1961 | Laval | SNC | 1,3 mio. € | — | 80 tis. € | 2013 | Dissolved | |
| 1962 | Laval | SNC | 3,8 mio. € | — | 120 tis. € | 2013 | Dissolved | |
| 1963 | Laval | SNC | 2,8 mio. € | — | 80 tis. € | 2013 | Dissolved | |
| 1964 | Neuilly-Plaisance | Sàrl | 1,2 mio. € | 8e | — | 1997 | Active | |
| 1965 | Évenos | SAS | 9,3 mio. €e | 35e | — | 2005 | Active | |
| 1966 | Rueil-Malmaison | SAS | 2,8 mio. € | 8e | 40 tis. € | 1999 | Active | |
| 1967 | Changé | SAS | 19,2 mio. € | 35e | — | 2006 | Active | |
| 1968 | Montreuil | Sàrl | 1,2 mio. €e | 8e | 9 tis. € | 2000 | Active | |
| 1969 | Lorient | SNC | 6,9 mio. € | — | 125 tis. € | 2017 | Dissolved | |
| 1970 | Lorient | Sàrl | 4,9 mio. € | — | — | 2006 | Dissolved | |
| 1971 | Voiron | SAS | 3,4 mio. € | 35e | 132 tis. € | 2004 | Active | |
| 1972 | Villeurbanne | SAS | 1,7 mio. €e | 15e | 20 tis. € | 2012 | Active | |
| 1973 | Vaulx-en-Velin | Sàrl | 2,1 mio. €e | — | 100 tis. € | 2007 | Active | |
| 1974 | Nice | К | 1,7 mio. € | 35e | 1 tis. € | 2014 | Active | |
| 1975 | Paris | SA | 3,1 mio. €e | — | 788 tis. € | 2013 | Active | |
| 1976 | Vénissieux | Sàrl | 1,5 mio. € | 35e | — | 2006 | Active | |
| 1977 | La Seyne-sur-mer | Sàrl | 2,7 mio. € | 35e | — | 2009 | Active | |
| 1978 | Élancourt | SAS | 9,4 mio. € | — | 170 tis. € | 1995 | Dissolved | |
| 1979 | Rueil-Malmaison | SAS | 23,8 mio. € | 15e | 1 mio. € | 2008 | Active | |
| 1980 | Villeurbanne | Sàrl | 1,2 mio. €e | 15e | 181 tis. € | 2010 | Active | |
| 1981 | Saint-Cyr-sur-Loire | Sàrl | 1 mio. € | 35e | 15 tis. € | 2013 | Active | |
| 1982 | Châtillon-sur-Thouet | Sàrl | 1,4 mio. €e | 15e | 7 tis. € | 2006 | Active | |
| 1983 | Lille | Sàrl | 1,3 mio. € | 15e | — | 2013 | Active | |
| 1984 | Floirac | Sàrl | 1,4 mio. €e | 15e | 3 tis. € | 2008 | Active | |
| 1985 | Baratier | Sàrl | 1 mio. € | 4e | 505 tis. € | 1998 | Active | |
| 1986 | Orléans | Sàrl | 1,5 mio. €e | 35e | 200 tis. € | 1996 | Active | |
| 1987 | Perpignan | SAS | 6,3 mio. € | 75e | 227 tis. € | 1985 | Active | |
| 1988 | Perpignan | Sàrl | 1,4 mio. € | — | 1,7 mio. € | 2005 | Active | |
| 1989 | Toulouse | SAS | 4,1 mio. € | 35e | 1,3 mio. € | 1977 | Active | |
| 1990 | Saint-Malo | Sàrl | 2 mio. €e | 2e | — | 2006 | Active | |
| 1991 | Angers | Sàrl | 1 mio. €e | — | 120 tis. € | 2011 | Dissolved | |
| 1992 | Angers | SAS | 1,6 mio. € | 8e | 100 tis. € | 2020 | Active | |
| 1993 | Verrières-en-Anjou | SAS | 3,4 mio. € | 8e | 200 tis. € | 2011 | Active | |
| 1994 | Thionville | Sàrl | 1,2 mio. €e | 15e | 100 tis. € | 2009 | Active | |
| 1995 | Avignon | SAS | 1,1 mio. €e | — | 10 tis. € | 2017 | Active | |
| 1996 | Vourey | SAS | 1,2 mio. € | 8e | 100 tis. € | 2017 | Active | |
| 1997 | Tuffé Val de la Chéronne | SAS | 1,3 mio. €e | 8e | 300 tis. € | 2002 | Active | |
| 1998 | Dijon | SAS | 1,1 mio. €e | — | 30 mio. € | 2014 | Active | |
| 1999 | Villemoirieu | SAS | 1,4 mio. €e | 8e | 170 tis. € | 2013 | Active | |
| 2000 | Saint-Vulbas | SAS | 1,3 mio. €e | 8e | 50 tis. € | 2021 | Active |