G R Infraprojects

G R Infraprojects EBIT marža

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti G R Infraprojects (GRINFRA.NS) k 5. 11. 2026 je 16,94 %. V predchádzajúcom roku EBIT marža (Operačná marža) bolo 18,82 % — zmena o -9,98 % (nižšie).

EBIT marža

16,94 %

YoY

-9,98%

Naposledy aktualizované:

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti G R Infraprojects je 2026 16,94 % . EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti G R Infraprojects bolo 2025 18,82 % . Klesá teda o -9,98% nižšie oproti predchádzajúcemu roku.

prevádzková marža (EBIT) spoločnosti G R Infraprojects je teraz 16,9 %, prevažne stabilná z 17,3 % pred niekoľkými rokmi.

História G R Infraprojects EBIT marža

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EBIT marža
Dátum
EBIT marža
1. 1. 2019
17,43 INR
1. 1. 2020
22,35 INR
1. 1. 2021
20,99 INR
1. 1. 2022
17,27 INR
1. 1. 2023
24,56 INR
1. 1. 2024
25,88 INR
1. 1. 2025
18,82 INR
1. 1. 2026
16,94 INR
História G R Infraprojects EBIT marža
ROKEBIT maržaYoY
16,94 %-9,98%
18,82 %-27,28%
25,88 %+5,38%
24,56 %+42,22%
17,27 %-17,72%
20,99 %-6,09%
22,35 %+28,20%
17,43 %+6,44%
16,38 %-5,05%
17,25 %+28,06%
13,47 %+10,01%
12,25 %-1,36%
12,41 %+11 621,79%
0,11 %+8,64%
0,10 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

G R Infraprojects Analýza akcií

Čo robí G R Infraprojects? Spoločnosť G R Infraprojects Ltd. generuje príjmy z občianskych stavebných projektov, primárne z iniciatív EPC (dodávka, výstavba a uvedenie do prevádzky), BOT (výstavba, prevádzka a odovzdanie) a HAM (aktíva, údržba a prevádzka) v oblasti cestnej infraštruktúry. Spoločnosť riadi projekty ciest, ako sú úsek Gundugolanu-Devarapalli-Kovvuru na ceste NH-16 a úsek Chhapra Gopalganj na ceste NH-85, v rámci svojich segmentov EPC a BOT. Tieto operácie podporuje aj spoločnosť GR Highways Investment Manager Private Limited, ktorá je jej 100% dcérskou spoločnosťou. Podnik sa tiež venuje činnostiam v oblasti prenosu elektriny a výroby/zhotovovania v rámci troch operačných kategórií. Hlavnými klientmi spoločnosti sú štátne orgány zodpovedné za rozvoj ciest a infraštruktúry, keďže projekty sú realizované na základe koncesných zmlúv a zmlúv o dodávke a výstavbe. Tieto projekty pokrývajú viaceré sekcie národných ciest, vrátane NH-102, NH-82, NH-80 a NH-8E (Ext.), ktoré predstavujú kľúčové segmenty dopravnej infraštruktúry v Indii. Príjmové toky podniku pochádzajú zo služieb vo výstavbe, prevádzke a údržbe poskytovaných pozdĺž týchto diaľničných koridorov. Spoločnosť G R Infraprojects Ltd. pôsobí v troch obchodných kategóriách: výstavba, prevádzka a údržba, ako aj výroba a zhotovovanie. Segment EPC sa zameriava na budovanie ciest a infraštruktúry, zatiaľ čo segment BOT sa stará o dlhodobé cestné projekty zahŕňajúce prevádzku a údržbu. Projekty v oblasti prenosu elektriny a optických vláknových káblov (OFC) predstavujú ďalšie zdroje príjmov v rámci kategórie výstavby. Dcérska spoločnosť GR Highways Investment Manager Private Limited ďalej rozširuje schopnosti spoločnosti v oblasti riadenia projektov. G R Infraprojects je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii G R Infraprojects

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti G R Infraprojects je 16,94 % v roku 2026.

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti G R Infraprojects sa zmenil z 18,82 % na 16,94 %, čo predstavuje zmenu -9,98 %. Hodnota je nižšie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu G R Infraprojects EBIT marža (Operačná marža) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

EBIT marža meria operačnú ziskovosť ako percentný podiel výnosov. Ukazuje, koľko zisku spoločnosť generuje z operácií pred úrokmi a daňami.

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať EBIT marža (Operačná marža)s G R Infraprojects s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili EBIT marža (Operačná marža)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre EBIT marža (Operačná marža).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Marže — G R Infraprojects

Všetky kľúčové ukazovatele — G R Infraprojects