Comp

Comp EBIT marža

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti Comp (CMP.WA) k 3. 11. 2026 je 10,54 %. V predchádzajúcom roku EBIT marža (Operačná marža) bolo 7,87 % — zmena o 33,87 % (vyššie).

EBIT marža

10,54 %

YoY

33,87%

Naposledy aktualizované:

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti Comp je 2025 10,54 % . EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti Comp bolo 2024 7,87 % . Klesá teda o 33,87% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

prevádzková marža (EBIT) spoločnosti Comp je teraz 10,5 %, stúpla z 8,4 % pred niekoľkými rokmi.

História Comp EBIT marža

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EBIT marža
Dátum
EBIT marža
1. 1. 2018
6,25 PLN
1. 1. 2019
6,69 PLN
1. 1. 2020
4,68 PLN
1. 1. 2021
8,40 PLN
1. 1. 2022
4,13 PLN
1. 1. 2023
6,62 PLN
1. 1. 2024
7,87 PLN
1. 1. 2025
10,54 PLN
História Comp EBIT marža
ROKEBIT maržaYoY
10,54 %+33,87%
7,87 %+18,87%
6,62 %+60,18%
4,13 %-50,77%
8,40 %+79,37%
4,68 %-29,99%
6,69 %+7,01%
6,25 %+47,98%
4,22 %+30,49%
3,24 %-43,84%
5,76 %-31,56%
8,42 %+8 813,68%
0,09 %+10 041,15%
0,00-98,84%
0,08 %-11,12%
0,09 %-0,40%
0,09 %+61,27%
0,06 %-61,65%
0,15 %+12,90%
0,13 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Comp Analýza akcií

Čo robí Comp? Spoločnosť Comp SA generuje príjmy prostredníctvom IT poradenstva, integrácie systémov a služieb v oblasti sieťovej infraštruktúry pre klientov z odvetví financií, verejnej správy, dopravy a telekomunikácií. Spoločnosť poskytuje konceptuálne riešenia, projektové poradenstvo a školiace služby, pričom využíva svoje dátové centrá a záložné zariadenia. Comp SA tiež predáva počítače, periférne zariadenia a pokladnice pod vlastnou značkou. Medzi hlavných klientov patria spoločnosti z odvetví financií, verejnej správy, dopravy a telekomunikácií; kapitálová skupina zahŕňa 15 dcérskych spoločností, ako sú Pacomp Sp. z o.o. a Safe Computing Sp. z o.o., k 31. decembru 2011. Príjmové toky firmy zahŕňajú IT služby, ako je integrácia systémov a sieťová infraštruktúra, spolu s predajom hardvéru vrátane počítačov, periférií a pokladníc. Jej dcérske spoločnosti, vrátane Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. a ZUK Elzab SA, podporujú činnosť spoločnosti v oblasti bezpečnosti dát a technologických riešení. Comp SA obsluhuje klientov naprieč viacerými odvetviami so zameraním na finančný sektor, verejnú správu, dopravu a telekomunikácie. Obchodný model Comp SA sa zakladá na poskytovaní IT poradenstva, integrácie systémov a hardvérových produktov podnikovým klientom. Dátové centrá a záložné centrá spoločnosti umožňujú dodávku služieb, zatiaľ čo jej dcérske spoločnosti, ako je Comp Centrum Innowacji Sp. z o.o., prispievajú k inováciám v technologických riešeniach. Príjmy pochádzajú zmluvami o službách aj predajom produktov, pričom cieľovými odvetviami sú financie, verejná správa, doprava a telekomunikácie. Comp je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Comp

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti Comp je 10,54 % v roku 2025.

EBIT marža (Operačná marža) spoločnosti Comp sa zmenil z 7,87 % na 10,54 %, čo predstavuje zmenu 33,87 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Comp EBIT marža (Operačná marža) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

EBIT marža meria operačnú ziskovosť ako percentný podiel výnosov. Ukazuje, koľko zisku spoločnosť generuje z operácií pred úrokmi a daňami.

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať EBIT marža (Operačná marža)s Comp s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili EBIT marža (Operačná marža)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre EBIT marža (Operačná marža).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Marže — Comp

Všetky kľúčové ukazovatele — Comp