Company Directory
Companies in Nevers
64 companii înregistrate
64 results
Click column headers to sort
| # | Company | City | Legal form | Revenue | Employees | Share capital | Founded | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nevers | SAS | 2,2 mil. EUR | 4e | 100 K EUR | 2016 | Active | |
| 2 | Nevers | SA | 10,3 mil. EUR | 35e | 8 mil. EUR | 1985 | Active | |
| 3 | Nevers | Sàrl | 1,9 mil. EURe | 35e | 20 K EUR | 1981 | Active | |
| 4 | Nevers | Sàrl | 2,2 mil. EURe | 35e | 471 K EUR | 1976 | Active | |
| 5 | Nevers | Sàrl | 1,9 mil. EURe | 2e | — | 2013 | Active | |
| 6 | Nevers | Sàrl | 2,1 mil. EURe | 4e | 20 K EUR | 2017 | Active | |
| 7 | Nevers | SAS | 1,4 mil. EUR | 15e | 120 K EUR | 1977 | Active | |
| 8 | Nevers | SAS | 1,4 mil. EURe | 8e | 8 K EUR | 2009 | Active | |
| 9 | Nevers | Sàrl | 1,6 mil. EURe | 15e | 100 EUR | 1964 | Active | |
| 10 | Nevers | SAS | 1,3 mil. EURe | 15e | — | 1948 | Active | |
| 11 | Nevers | SAS | 22,4 mil. EUR | 75e | — | 1945 | Active | |
| 12 | Nevers | SAS | 5,3 mil. EUR | 35e | 200 K EUR | 1989 | Active | |
| 13 | Nevers | SAS | 1,7 mil. EUR | 8e | — | 1957 | Active | |
| 14 | Nevers | SAS | 1,9 mil. EURe | 4e | 121 K EUR | 1957 | Active | |
| 15 | Nevers | SAS | 3,3 mil. EUR | 35e | 53 K EUR | 1979 | Active | |
| 16 | Nevers | SAS | 1 mil. EURe | 8e | 10 K EUR | 2018 | Active | |
| 17 | Nevers | Sàrl | 1,3 mil. EURe | 8e | — | 1974 | Active | |
| 18 | Nevers | SAS | 2,8 mil. EUR | 15e | 153 K EUR | 2003 | Active | |
| 19 | Nevers | SAS | 1,4 mil. EURe | 35e | — | 2015 | Active | |
| 20 | Nevers | Sàrl | 1,9 mil. EUR | — | — | 1964 | Dissolved | |
| 21 | Nevers | SA | 4,9 mil. EURe | 15e | — | 1956 | Active | |
| 22 | Nevers | SAS | 12,9 mil. EUR | — | 180 K EUR | 1970 | Active | |
| 23 | Nevers | Sàrl | 1,2 mil. EURe | 4e | 10 K EUR | 2008 | Active | |
| 24 | Nevers | SAS | 1,7 mil. EURe | 35e | 40 K EUR | 2006 | Active | |
| 25 | Nevers | SAS | 1,7 mil. EURe | — | 40 K EUR | 2007 | Dissolved | |
| 26 | Nevers | SAS | 1,3 mil. EUR | — | 20 K EUR | 2009 | Active | |
| 27 | Nevers | SAS | 19,4 mil. EUR | 150e | 1 mil. EUR | 2015 | Active | |
| 28 | Nevers | GP | 1,7 mil. EUR | 8e | — | 2007 | Active | |
| 29 | Nevers | SAS | 1,8 mil. EUR | 35e | 1,1 mil. EUR | 1999 | Active | |
| 30 | Nevers | SAS | 1,5 mil. EURe | — | 2,2 mil. EUR | 2017 | Active | |
| 31 | Nevers | SAS | 10,8 mil. EUR | 35e | — | 1961 | Active | |
| 32 | Nevers | — | 7,7 mil. EUR | — | 384 K EUR | 1980 | Dissolved | |
| 33 | Nevers | SAS | 1,7 mil. EUR | 35e | 580 K EUR | 2011 | Active | |
| 34 | Nevers | Sàrl | 1,3 mil. EUR | 15e | 8 K EUR | 1975 | Active | |
| 35 | Nevers | SNC | 1,2 mil. EUR | 4e | 208 K EUR | 2014 | Active | |
| 36 | Nevers | SA | 8,2 mil. EUR | 75e | 46 K EUR | 1945 | Active | |
| 37 | Nevers | SNC | 5,2 mil. EUR | 8e | 8 K EUR | 2003 | Active | |
| 38 | Nevers | SAS | 23,3 mil. EUR | 75e | 13 mil. EUR | 1994 | Active | |
| 39 | Nevers | SAS | 3,9 mil. EUR | 75e | 61 K EUR | 1990 | Active | |
| 40 | Nevers | SAS | 1,5 mil. EURe | 4e | — | 2021 | Active | |
| 41 | Nevers | SAS | 6,2 mil. EURe | — | 1 mil. EUR | 2000 | Active | |
| 42 | Nevers | SAS | 3,8 mil. EUR | — | 250 K EUR | 1967 | Active | |
| 43 | Nevers | SAS | 1,6 mil. EURe | 4e | 306 K EUR | 2012 | Active | |
| 44 | Nevers | SAS | 1,4 mil. EUR | 8e | — | 2003 | Active | |
| 45 | Nevers | SAS | 2,9 mil. EURe | — | 442 K EUR | 2008 | Dissolved | |
| 46 | Nevers | Sàrl | 1,5 mil. EURe | 4e | 100 K EUR | 2017 | Active | |
| 47 | Nevers | SAS | 2,1 mil. EURe | 35e | 38 K EUR | 1974 | Active | |
| 48 | Nevers | Sàrl | 2,3 mil. EURe | 15e | — | 1991 | Active | |
| 49 | Nevers | SAS | 1,2 mil. EUR | 8e | 100 K EUR | 2012 | Active | |
| 50 | Nevers | SELARL | 3,4 mil. EUR | 35e | 285 K EUR | 1991 | Active | |
| 51 | Nevers | SA | 43,5 mil. EUR | 225e | 75,6 mil. EUR | 1919 | Active | |
| 52 | Nevers | SAS | 1,4 mil. EURe | 2e | 1 K EUR | 2016 | Active | |
| 53 | Nevers | SELARL | 1,1 mil. EURe | 4e | — | 2003 | Active | |
| 54 | Nevers | SAS | 1,8 mil. EURe | 8e | 48 K EUR | 2010 | Active | |
| 55 | Nevers | SAS | 2,3 mil. EURe | 35e | 3 K EUR | 2009 | Active | |
| 56 | Nevers | Sàrl | 3,5 mil. EUR | 35e | 75 K EUR | 2004 | Active | |
| 57 | Nevers | SAS | 6,7 mil. EUR | — | 8 K EUR | 2007 | Dissolved | |
| 58 | Nevers | SELARL | 6,9 mil. EUR | 35e | 2,4 mil. EUR | 2018 | Active | |
| 59 | Nevers | SAS | 2,1 mil. EUR | 15e | — | 1998 | Active | |
| 60 | Nevers | SPFPL SARL | 1,9 mil. EURe | — | 32 K EUR | 2019 | Active | |
| 61 | Nevers | SA | 12 mil. EUR | 15e | 2,5 mil. EUR | 1971 | Active | |
| 62 | Nevers | — | 4,9 mil. EURe | 8e | — | 2015 | — | |
| 63 | Nevers | SAS | 1,5 mil. EUR | 15e | — | 2014 | Active | |
| 64 | Nevers | SAS | 9 mil. EUR | 75e | 120 K EUR | 1994 | Active |