Compumedics

Compumedics C&D / Venituri

Raportul cercetare și dezvoltare la venituri pentru Compumedics (CMP.AX) la data de 17 oct. 2026 este 7,89 %. În anul anterior, Raportul cercetare și dezvoltare la venituri a fost 2,22 % — o variație de 255,12% (mai mare).

C&D / Venituri

7,89 %

YoY

255,12%

Ultima actualizare:

Raportul cercetare și dezvoltare la venituri pentru Compumedics este 2026 7,89 % . Raportul cercetare și dezvoltare la venituri pentru Compumedics a fost 2025 2,22 % . Se scade cu 255,12% mai mare fata de anul anterior.

Istoricul Compumedics C&D / Venituri

  • 3 ani

  • 10 ani

  • 25 de ani

  • Max

C&D / Venituri
Dată
C&D / Venituri
1 ian. 2019
12,82 AUD
1 ian. 2020
10,96 AUD
1 ian. 2021
12,28 AUD
1 ian. 2022
10,74 AUD
1 ian. 2023
12,88 AUD
1 ian. 2024
11,55 AUD
1 ian. 2025
2,22 AUD
1 ian. 2026
7,89 AUD
Istoricul Compumedics C&D / Venituri
ANC&D / VenituriYoY
7,89 %+255,12%
2,22 %-80,76%
11,55 %-10,32%
12,88 %+19,87%
10,74 %-12,50%
12,28 %+12,04%
10,96 %-14,49%
12,82 %-7,15%
13,80 %-19,23%
17,09 %+11,63%
15,31 %+7,78%
14,20 %-19,96%
17,74 %—

Accesați aceste date prin API-ul Eulerpool

100.000 cereri/lună gratuit · fără card

Compumedics Analiza acțiunilor

Ce face Compumedics? Compumedics Ltd., headquartered in Melbourne, Australia, operates in the Health Care sector, specializing in the research, development, manufacture, and distribution of medical equipment. The company employs 135 full-time staff and serves global markets across the Americas, Australia, Asia Pacific, and Europe and the Middle East. Its product portfolio includes sleep diagnostic systems, clinical EEG systems, brain monitoring solutions, ultrasonic blood-flow systems, and technical support services. Key offerings encompass Somfit/Somfit Pro, Grael 4K PSG:EEG, and Compumedics Neuroscan for neurology applications and brain research technologies. Compumedics este una dintre cele mai populare companii pe Eulerpool.com.

Întrebări frecvente despre acțiunea Compumedics

Raportul cercetare și dezvoltare la venituri pentru Compumedics este 7,89 % în 2026.

Raportul cercetare și dezvoltare la venituri companiei Compumedics s-a schimbat de la 2,22 % la 7,89 %, reprezentând o modificare de 255,12 %. Valoarea este mai mare față de anul precedent.

Pe Eulerpool găsiți evoluția istorică completă a Compumedics companiei Raportul cercetare și dezvoltare la venituri din 2006 – cu valori anuale, grafice și analize detaliate.

Raportul C&D la venituri arată ce procent din venituri o companie investește în cercetare și dezvoltare. Rapoarte mai mari indică un focus mai puternic pe inovație.

Un 'bun' variază în funcție de industrie și stadiul companiei. Pe Eulerpool, puteți compara Compumedics al Raportul cercetare și dezvoltare la venituri cu omologii din sector și media industriei pentru a evalua dacă este atractiv.

Pentru a evalua al Raportul cercetare și dezvoltare la venituri, este esențial să o comparați cu concurenții din aceeași industrie și sector. Pe Eulerpool, puteți găsi comparații directe cu industria pentru Raportul cercetare și dezvoltare la venituri.

Accesați aceste date prin API-ul Eulerpool

100.000 cereri/lună gratuit · fără card

Marje — Compumedics

Toate Indicatorii Cheie — Compumedics