VRL Logistics

VRL Logistics ROE

ROE (Return on Equity) VRL Logistics (VRLLOG.NS) na dzień 16 paź 2026 wynosi 20,73 %. W roku ubiegłym ROE (Return on Equity) wynosił 16,87 % — zmiana o 22,90% (wyższy).

ROE

20,73 %

Rok do roku

22,90%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2026 rentowność kapitału własnego (ROE) dla VRL Logistics wyniosła 20,73 %, co stanowi wzrost o 22,90% w porównaniu z 16,87 % ROE w poprzednim roku.

VRL Logistics ROE Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROE
Data
ROE
1 sty 2019
14,23 INR
1 sty 2020
14,61 INR
1 sty 2021
7,55 INR
1 sty 2022
24,57 INR
1 sty 2023
33,12 INR
1 sty 2024
9,39 INR
1 sty 2025
16,87 INR
1 sty 2026
20,73 INR
VRL Logistics ROE Historia
ROKROERok do roku
20,73 %+22,90%
16,87 %+79,54%
9,39 %-71,64%
33,12 %+34,79%
24,57 %+225,57%
7,55 %-48,34%
14,61 %+2,66%
14,23 %-8,80%
15,60 %+19,84%
13,02 %-34,65%
19,92 %-22,21%
25,61 %+37,64%
18,61 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

VRL Logistics Analiza akcji

Co robi VRL Logistics? VRL Logistics Ltd is a company operating in the Industrials sector, specifically within the Road & Rail industry. Headquartered in Hubli, Karnataka, the company provides logistics and transportation services across India. It employs 20,219 full-time employees. The company went public on April 30, 2015, as indicated by its IPO date. VRL Logistics Ltd focuses exclusively on goods transport, offering both less than full truck load (LTL) and full truck load (FTL) services for the movement of goods. Additionally, the company provides courier services for small parcels and documents, utilizing multi-modal transportation solutions. Its website is http://www.vrlgroup.in/. The company operates within the Indian market, serving customers with road-based transportation solutions. VRL Logistics Ltd does not engage in any other business segments beyond transportation and logistics services. The company's primary operations are centered on delivering efficient and reliable transport services for goods across the country. It serves a variety of industries requiring freight and parcel delivery solutions. The firm's services include both domestic road transport and specialized courier services for smaller items. The company's headquarters in Hubli underscores its regional presence within Karnataka, though its services extend nationwide. VRL Logistics Ltd is listed on the National Stock Exchange under the ticker VRLLOG.NS, with the ISIN code INE366I01010. VRL Logistics jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROE w szczegółach

Rozszyfrowanie Rentowności Kapitału Własnego (ROE) firmy VRL Logistics

Rentowność Kapitału Własnego (ROE) firmy VRL Logistics to podstawowy wskaźnik oceniający rentowność firmy w stosunku do kapitału własnego. ROE, obliczane przez podzielenie zysku netto przez kapitał własny akcjonariuszy, pokazuje, jak skutecznie firma generuje zyski z inwestycji akcjonariuszy. Wyższe ROE oznacza zwiększoną efektywność i rentowność.

Porównanie Roczne

Analiza ROE firmy VRL Logistics na przestrzeni lat pomaga śledzić trendy rentowności i wyniki finansowe. Wzrost ROE wskazuje na zwiększoną rentowność i tworzenie wartości dla akcjonariuszy, podczas gdy spadek ROE może sygnalizować problemy z generowaniem zysków lub zarządzaniem kapitałem własnym.

Wpływ na inwestycje

ROE firmy VRL Logistics jest kluczowe dla inwestorów oceniających rentowność, efektywność i atrakcyjność inwestycyjną firmy. Solidne ROE pokazuje zdolność firmy do zwracania inwestycji w kapitał własny na zyski, co zwiększa jej atrakcyjność dla potencjalnych i bieżących inwestorów.

Interpretacja zmian w ROE

Zmiany w ROE firmy VRL Logistics mogą wynikać ze zmian w zysku netto, kapitale własnym lub obu. Te wahania są badane w celu oceny skuteczności zarządzania, strategii finansowych oraz związanych z nimi ryzyk i możliwości, pomagając inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji.

Często zadawane pytania o akcje VRL Logistics

ROE (Return on Equity) spółki VRL Logistics wynosi 20,73 % w roku 2026.

ROE (Return on Equity) VRL Logistics zmienił się z 16,87 % na 20,73 %, co reprezentuje zmianę o 22,90%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROE (Return on Equity) VRL Logistics od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać VRL Logistics ROE (Return on Equity) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROE (Return on Equity), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROE (Return on Equity).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — VRL Logistics

Wszystkie wskaźniki finansowe — VRL Logistics