Tomy Co

Tomy Co PEG

Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) Tomy Co (7867.T) na dzień 25 paź 2026 wynosi 1,75. W roku ubiegłym Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) wynosił 1,25 — zmiana o 39,99% (wyższy).

PEG

1,75

Rok do roku

39,99%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) Tomy Co wynosi 2026 1,75 . Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) Tomy Co wynosił 2025 1,25 . Spada o 39,99% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Tomy Co PEG Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

PEG
Data
PEG
1 sty 2019
2,19 JPY
1 sty 2020
4,53 JPY
1 sty 2021
3,80 JPY
1 sty 2022
2,24 JPY
1 sty 2023
2,46 JPY
1 sty 2024
2,08 JPY
1 sty 2025
1,25 JPY
1 sty 2026
1,75 JPY
Tomy Co PEG Historia
ROKPEGRok do roku
1,75+39,99%
1,25-40,01%
2,08-15,23%
2,46+9,62%
2,24-41,05%
3,80-16,10%
4,53+106,37%
2,19-14,41%
2,56-32,52%
3,80-91,27%
43,54—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Tomy Co Analiza akcji

Co robi Tomy Co? Tomy Co Ltd to japońskie przedsiębiorstwo, założone w 1924 roku, mające siedzibę w Tokio. Firma jest znana przede wszystkim z produkcji zabawek, artykułów dla niemowląt i towarów związanych z nimi, posiada również oddziały w ponad 10 krajach na całym świecie. Oryginal: Tomy Co Ltd is a Japanese company founded in 1924 and based in Toyko. The company is primarily known for producing toys, baby products, and merchandise, and has subsidiaries in over 10 countries worldwide. Translated: Tomy Co Ltd to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1924 roku, mające siedzibę w Tokio. Firma jest przede wszystkim znana z produkcji zabawek, artykułów dla niemowląt i towarów z nimi związanych oraz posiada filie w ponad 10 krajach na całym świecie. Tomy Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Tomy Co

Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) spółki Tomy Co wynosi 1,75 w roku 2026.

Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) Tomy Co zmienił się z 1,25 na 1,75, co reprezentuje zmianę o 39,99%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) Tomy Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik PEG koryguje C/Z o oczekiwaną stopę wzrostu zysków. PEG poniżej 1 może wskazywać na niedowartościowaną akcję w stosunku do jej potencjału wzrostu.

PEG = Wskaźnik C/Z / Oczekiwana roczna stopa wzrostu EPS

Aby ocenić Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu).

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Tomy Co Wskaźnik PEG (Cena/Zysk do wzrostu) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Wycena — Tomy Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Tomy Co