Talbros Automotive Components

Talbros Automotive Components ROIC

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Talbros Automotive Components (TALBROAUTO.NS) na dzień 4 lis 2026 wynosi 12,59 %. W roku ubiegłym Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) wynosił 13,00 % — zmiana o -3,11% (niższy).

ROIC

12,59 %

Rok do roku

-3,11%

Ostatnia aktualizacja:

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Talbros Automotive Components wynosi 2026 12,59 % . Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Talbros Automotive Components wynosił 2025 13,00 % . Spada o -3,11% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Talbros Automotive Components ROIC Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROIC
Data
ROIC
1 sty 2019
7,45 INR
1 sty 2020
3,47 INR
1 sty 2021
11,16 INR
1 sty 2022
11,48 INR
1 sty 2023
12,23 INR
1 sty 2024
17,30 INR
1 sty 2025
13,00 INR
1 sty 2026
12,59 INR
Talbros Automotive Components ROIC Historia
ROKROICRok do roku
12,59 %-3,11%
13,00 %-24,84%
17,30 %+41,41%
12,23 %+6,56%
11,48 %+2,87%
11,16 %+221,56%
3,47 %-53,44%
7,45 %-1,14%
7,54 %+70,68%
4,42 %+17,65%
3,75 %-35,14%
5,79 %-31,84%
8,49 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Talbros Automotive Components Analiza akcji

Co robi Talbros Automotive Components? Talbros Automotive Components Ltd produkuje komponenty samochodowe, takie jak wielowarstwowe uszczelki stalowe, uszczelki kolektorów wydechowych, formowane gumowe uszczelki, uszczelki głowic silnikowych, uszczelki z elementami sterowania elektrycznego, uszczelki krawędziowe oraz osłony termiczne. Firma wytwarza również piasty, surowe koła zębate, wały obudowy i krzyżaki, części do transmisji napędu dla hybrydowych i elektrycznych układów napędowych oraz elementy konstrukcyjne pojazdów. Jej produkty znajdują zastosowanie w motocyklach, pojazdach osobowych, pojazdach komercyjnych oraz sprzęcie rolniczym. Spółka dysponuje zakładami produkcyjnymi w Faridabad (Haryana), Pune (Maharashtra) oraz Sitarganj (Uttarakhand), oferując możliwości modelowania 3D, projektowania matryc i narzędzi oraz projektowania w technologii 3D. Talbros Automotive Components Ltd kieruje swoją ofertę do producentów samochodów w wielu segmentach, w tym motocykli, pojazdów osobowych, pojazdów komercyjnych oraz sprzętu rolniczego. Portfel produktów firmy obejmuje zarówno tradycyjne pojazdy z silnikami spalinowymi, jak i rozwijające się technologie pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Zakłady produkcyjne w Faridabad, Pune i Sitarganj wspierają produkcję uszczelek i elementów kowanych dla tych rynków. Skupienie się na zaawansowanych zdolnościach produkcyjnych, takich jak projektowanie 3D i narzędziowanie, umożliwia firmie obsługę OEM wymagających precyzyjnie wykonanych części. Spółka generuje przychody ze sprzedaży komponentów samochodowych dla oryginalnych producentów wyposażenia (OEM) w indyjskim sektorze motoryzacyjnym. Asortyment produktów obejmuje specjalistyczne uszczelki do systemów silnikowych oraz elementy konstrukcyjne dla różnych typów pojazdów. Obecność w kluczowych lokalizacjach produkcyjnych w Indiach wspiera zdolność firmy do dostarczania komponentów krajowym producentom samochodów. Talbros Automotive Components Ltd koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości, precyzyjnie zaprojektowanych części do zastosowań motoryzacyjnych. Talbros Automotive Components jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Talbros Automotive Components

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) spółki Talbros Automotive Components wynosi 12,59 % w roku 2026.

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Talbros Automotive Components zmienił się z 13,00 % na 12,59 %, co reprezentuje zmianę o -3,11%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Talbros Automotive Components od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

ROIC mierzy, jak efektywnie przedsiębiorstwo wykorzystuje zainwestowany kapitał do generowania zysku. ROIC powyżej kosztu kapitału tworzy wartość dla akcjonariuszy.

ROIC = NOPAT / Zainwestowany Kapitał

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Talbros Automotive Components Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Talbros Automotive Components

Wszystkie wskaźniki finansowe — Talbros Automotive Components