Software Service

Software Service Marża OCF

Marża przepływu pieniężnego z operacyjności Software Service (3733.T) na dzień 6 lis 2026 wynosi 7,60 %. W roku ubiegłym Marża przepływu pieniężnego z operacyjności wynosił 18,75 % — zmiana o -59,47% (niższy).

Marża OCF

7,60 %

Rok do roku

-59,47%

Ostatnia aktualizacja:

Marża przepływu pieniężnego z operacyjności Software Service wynosi 2025 7,60 % . Marża przepływu pieniężnego z operacyjności Software Service wynosił 2024 18,75 % . Spada o -59,47% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Software Service Marża OCF Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Marża OCF
Data
Marża OCF
1 sty 2018
22,07 JPY
1 sty 2019
13,61 JPY
1 sty 2020
12,15 JPY
1 sty 2021
13,37 JPY
1 sty 2022
12,08 JPY
1 sty 2023
16,58 JPY
1 sty 2024
18,75 JPY
1 sty 2025
7,60 JPY
Software Service Marża OCF Historia
ROKMarża OCFRok do roku
7,60 %-59,47%
18,75 %+13,07%
16,58 %+37,29%
12,08 %-9,69%
13,37 %+10,09%
12,15 %-10,73%
13,61 %-38,34%
22,07 %+267,04%
6,01 %-72,37%
21,76 %-1785,32%
-1,29 %-104,54%
28,44 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Software Service Analiza akcji

Co robi Software Service? Software Service, Inc. generuje przychody z trzech głównych segmentów działalności. Segment Systemów Informacji Medycznej zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą elektronicznych kart pacjentów oraz systemów zamawiania dla dostawców usług zdrowotnych. Segment Usług Konserwacyjnych oferuje zdalną konserwację sieciową tych systemów, skierowaną do istniejących klientów. Segment Sprzedaży Sprzętu sprzedaje serwery oraz powiązany sprzęt wraz z wprowadzaniem nowych systemów do placówek medycznych. Głównym segmentem odbiorców firmy są dostawcy usług zdrowotnych, w tym szpitale i kliniki wymagające systemów informacji medycznej. Klienci ci nabywają zintegrowane rozwiązania obejmujące oprogramowanie, usługi konserwacyjne oraz sprzęt. Produkty firmy zostały dostosowane tak, aby usprawnić prowadzenie dokumentacji medycznej oraz procesy administracyjne w środowisku opieki zdrowotnej. Przychody pochodzą ze sprzedaży oprogramowania, umów na bieżącą konserwację oraz pakietów sprzętowych. Segment Systemów Informacji Medycznej stanowi największą część sprzedaży, podczas gdy Usługi Konserwacyjne zapewniają powtarzalne przychody. Sprzedaż Sprzętu uzupełnia główne oferty, zapewniając kompleksowe wdrożenie systemów dla klientów. Software Service jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Software Service

Marża przepływu pieniężnego z operacyjności spółki Software Service wynosi 7,60 % w roku 2025.

Marża przepływu pieniężnego z operacyjności Software Service zmienił się z 18,75 % na 7,60 %, co reprezentuje zmianę o -59,47%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Marża przepływu pieniężnego z operacyjności Software Service od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Marża OCF mierzy procent przychodu przekonwertowanego na przepływ pieniężny z operacyjności. Wskazuje wydajność generowania gotówki z głównej działalności biznesu.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Software Service Marża przepływu pieniężnego z operacyjności z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Marża przepływu pieniężnego z operacyjności, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Marża przepływu pieniężnego z operacyjności.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Software Service

Wszystkie wskaźniki finansowe — Software Service