Sansei Co

Sansei Co ROA

ROA (Zwrot z Aktywów) Sansei Co (6307.T) na dzień 7 lis 2026 wynosi 10,35 %. W roku ubiegłym ROA (Zwrot z Aktywów) wynosił 5,40 % — zmiana o 91,54% (wyższy).

ROA

10,35 %

Rok do roku

91,54%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2026 rentowność ogółu aktywów (ROA) firmy Sansei Co wynosiła 10,35 %, co stanowi wzrost o 91,54% w porównaniu z 5,40 % ROA w poprzednim roku.

Sansei Co ROA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROA
Data
ROA
1 sty 2019
3,98 JPY
1 sty 2020
7,42 JPY
1 sty 2021
5,65 JPY
1 sty 2022
3,62 JPY
1 sty 2023
5,39 JPY
1 sty 2024
4,76 JPY
1 sty 2025
5,40 JPY
1 sty 2026
10,35 JPY
Sansei Co ROA Historia
ROKROARok do roku
10,35 %+91,54%
5,40 %+13,45%
4,76 %-11,57%
5,39 %+48,65%
3,62 %-35,88%
5,65 %-23,79%
7,42 %+86,21%
3,98 %-37,42%
6,36 %+53,26%
4,15 %-38,78%
6,78 %+40,99%
4,81 %-34,88%
7,39 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Sansei Co Analiza akcji

Co robi Sansei Co? Sansei Co., Ltd. osiąga przychody dzięki segmentowi Gondole i Sceny, który projektuje, rozwija, sprzedaje i instaluje windy do mycia szyb oraz sprzęt sceniczny dla budynków średniej i dużej wysokości. Firma świadczy usługi konserwacji i naprawy dostarczonych produktów, oferuje wynajem tymczasowych wind oraz prowadzi działalność w regionach Kanto i Kansai. Dodatkowo, segment powiązany z morzem przyczynia się do wyników finansowych poprzez usługi naprawy statków, produkcję sztucznych raf rybackich i pływających latarni morskich oraz działalność zakwaterowania załóg. Firma produkuje również i sprzedaje maszyny przemysłowe, w tym urządzenia obrotowe do czterostronnej obróbki oraz urządzenia transportowe taśmowe, jednocześnie zarządzając własnymi nieruchomościami. Głównymi klientami sprzętu do wind i scen są właściciele budynków oraz firmy serwisowe w obszarach miejskich, które wymagają rozwiązań do mycia szyb w wysokich konstrukcjach. Klienci segmentu morskiego obejmują stocznie i operacje morskie potrzebujące usług naprawczych oraz specjalistycznego sprzętu, takiego jak sztuczne rafy. Nabywcami maszyn przemysłowych są fabryki wymagające maszyn transportowych, takich jak urządzenia obrotowe do czterostronnej obróbki i urządzenia taśmowe. Klienci zarządzania nieruchomościami wykorzystują posiadane przez firmę lokale do różnych celów. Sansei Co., Ltd. obsługuje regiony Kanto i Kansai w zakresie usług związanych z windami i sceną, koncentrując się na utrzymaniu komercyjnych i mieszkaniowych budynków wielokondygnacyjnych. Segment powiązany z morzem kieruje swoją ofertę do branży morskiej w zakresie naprawy statków i projektów środowiskowych obejmujących sztuczne rafy. Sprzedaż maszyn przemysłowych skierowana jest do zakładów produkcyjnych potrzebujących specjalistycznych rozwiązań transportowych, podczas gdy usługi zarządzania nieruchomościami wspierają lokalne firmy wymagające przestrzeni biurowej lub magazynowej. Sansei Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROA w szczegółach

Zrozumienie rentowności aktywów (ROA) firmy Sansei Co

Rentowność aktywów (ROA) firmy Sansei Co jest kluczowym wskaźnikiem mierzącym zyskowność firmy w odniesieniu do jej całkowitego majątku. Jest obliczana przez podzielenie zysku netto przez całkowity majątek. Wyższa ROA wskazuje na skuteczne wykorzystanie aktywów do generowania zysków i odzwierciedla efektywność zarządzania oraz zdrowie finansowe.

Porównanie rok do roku

Porównanie ROA firmy Sansei Co z roku na rok daje wgląd w efektywność operacyjną i trendy w wykorzystaniu majątku firmy. Rosnąca ROA wskazuje na poprawę efektywności majątku i rentowności, podczas gdy spadająca ROA może wskazywać na operacyjne lub finansowe wyzwania.

Wpływ na inwestycje

Inwestorzy postrzegają ROA firmy Sansei Co jako kluczowe kryterium oceny zyskowności i efektywności firmy. Wyższa ROA oznacza, że firma skutecznie wykorzystuje swoje aktywa do generowania zysków, co czyni ją potencjalnie atrakcyjną inwestycją.

Interpretacja fluktuacji ROA

Fluktuacje w ROA firmy Sansei Co mogą wynikać ze zmian w zysku netto, nabyciu aktywów lub efektywności operacyjnej. Analiza tych fluktuacji pomaga w ocenie wyników finansowych, efektywności zarządzania i strategicznego pozycjonowania finansowego firmy.

Często zadawane pytania o akcje Sansei Co

ROA (Zwrot z Aktywów) spółki Sansei Co wynosi 10,35 % w roku 2026.

ROA (Zwrot z Aktywów) Sansei Co zmienił się z 5,40 % na 10,35 %, co reprezentuje zmianę o 91,54%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROA (Zwrot z Aktywów) Sansei Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zwrot z aktywów, zwany także ROA, jest wskaźnikiem finansowym, który jest stosowany do mierzenia rentowności firmy. Jest używany do określenia, jak skutecznie firma wykorzystuje swoje aktywa do generowania zysków. Jest to również określane jako stosunek zysku netto do łącznego majątku. ROA jest ważnym wskaźnikiem ogólnej sytuacji finansowej firmy, ponieważ mierzy zdolność firmy do generowania większego zysku z wykorzystanych aktywów.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Sansei Co ROA (Zwrot z Aktywów) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROA (Zwrot z Aktywów), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROA (Zwrot z Aktywów).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Sansei Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Sansei Co