Samrat Forgings

Samrat Forgings EBITDA

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Samrat Forgings (543229.BO) na dzień 4 lis 2026 wynosi 136,65 Mln. INR. W roku ubiegłym EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) wynosił 177,59 Mln. INR — zmiana o -23,05% (niższy).

EBITDA

136,65 Mln.INR

Rok do roku

-23,05%

Ostatnia aktualizacja:

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Samrat Forgings wynosi 2026 136,65 Mln. INR. EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Samrat Forgings wynosił 2025 177,59 Mln. INR. Spada o -23,05% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Samrat Forgings EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

EBITDA
Data
EBITDA
1 sty 2019
80,52 Mln. INR
1 sty 2020
84,60 Mln. INR
1 sty 2021
116,16 Mln. INR
1 sty 2022
124,28 Mln. INR
1 sty 2023
151,49 Mln. INR
1 sty 2024
130,77 Mln. INR
1 sty 2025
177,59 Mln. INR
1 sty 2026
136,65 Mln. INR
Samrat Forgings EBITDA Historia
ROKEBITDARok do roku
136,65 Mln.INR-23,05%
177,59 Mln.INR+35,80%
130,77 Mln.INR-13,68%
151,49 Mln.INR+21,89%
124,28 Mln.INR+6,99%
116,16 Mln.INR+37,32%
84,60 Mln.INR+5,07%
80,52 Mln.INR+6,82%
75,37 Mln.INR+16,04%
64,95 Mln.INR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Samrat Forgings Analiza akcji

Co robi Samrat Forgings? Samrat Forgings Ltd. generuje przychody poprzez produkcję i dostarczanie komponentów dla wielu branż. Firma wytwarza wały korbowe, wałki rozrządu, ośnice krótkie i ramiona do maszyn rolniczych, koła zębate napędowe, płyty, linki zawieszenia, pinaki siłowników oraz wały L i S do lokomotyw, a także przeguby ramienne, koła zębate, cięgna i rolki, kołnierze wyjściowe, przeguby i inne części samochodowe. Dodatkowo oferuje w pełni obrabiane komponenty, wały napędowe i napędzane, wióra wiertnicze do sektora ropy naftowej i energii oraz uszczelnienia, koła zębate pierścieniowe, linki i trunniony do sprzętu ziemnego i budowlanego. Główni klienci znajdują się w sektorach motoryzacyjnym, kolejowym, maszyn rolniczych, sprzętu ziemnego i budowlanego oraz ropy naftowej i energii, które nabywają te specjalistyczne komponenty do swoich procesów produkcyjnych. Portfel produktów firmy obejmuje różne segmenty przemysłowe, z każdym oferowaniem dostosowanym do specyficznych potrzeb maszyn. Na przykład komponenty do maszyn rolniczych, takie jak wały korbowe i wałki rozrządu, są dostarczane producentom maszyn rolniczych, podczas gdy części do lokomotyw, takie jak koła zębate napędowe i linki zawieszenia, służą infrastrukturze transportu kolejowego. Podobnie części samochodowe, w tym przeguby ramienne i koła zębate, są pozyskiwane przez zakłady montażu pojazdów, a komponenty do sektora ropy naftowej i energii, takie jak wióra wiertnicze, wspierają operacje wiertnicze w sektorze energetycznym. Dostawcy sprzętu ziemnego i budowlanego polegają na uszczelneniach, kole zębata pierścieniowych i trunnionach firmy do montażu ciężkich maszyn. Samrat Forgings Ltd. jest kluczowym dostawcą dla producentów przemysłowych w wielu sektorach, zapewniając precyzyjnie inżynieryjne komponenty, które są krytyczne dla funkcjonalności produktów końcowych. Jej zróżnicowany zakres oferty zapewnia stałe zapotrzebowanie od uznanych graczy branżowych, którzy wymagają wysokiej jakości, specjalistycznych części do swoich linii produkcyjnych. Skupienie się firmy na dostarczaniu w pełni obrabianych komponentów dodatkowo wzmacnia jej wartość propozycyjną dla klientów poszukujących rozwiązań pod klucz bez dodatkowej obróbki. Samrat Forgings jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Samrat Forgings

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) spółki Samrat Forgings wynosi 136,65 Mln. INR w roku 2026.

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Samrat Forgings zmienił się z 177,59 Mln. INR na 136,65 Mln. INR, co reprezentuje zmianę o -23,05%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Samrat Forgings od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

EBITDA mierzy wyniki operacyjne przed wpływem struktury finansowej, otoczenia podatkowego i bezgotówkowych kosztów amortyzacji.

EBITDA = EBIT + Amortyzacja i umorzenia

INR EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Samrat Forgings EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — Samrat Forgings

Wszystkie wskaźniki finansowe — Samrat Forgings