SCI E&C JSC

SCI E&C JSC Zapasy

Zapasy SCI E&C JSC (SCI.VN) na dzień 4 lis 2026 wynosi 501,44 Mld. VND. W roku ubiegłym Zapasy wynosił 469,11 Mld. VND — zmiana o 6,89% (wyższy).

Zapasy

501,44 Mld.VND

Rok do roku

6,89%

Ostatnia aktualizacja:

Zapasy SCI E&C JSC wynosi 2024 501,44 Mld. VND. Zapasy SCI E&C JSC wynosił 2023 469,11 Mld. VND. Spada o 6,89% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

SCI E&C JSC Zapasy Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zapasy
Data
Zapasy
1 sty 2017
242,14 Mld. VND
1 sty 2018
301,61 Mld. VND
1 sty 2019
245,05 Mld. VND
1 sty 2020
326,13 Mld. VND
1 sty 2021
641,25 Mld. VND
1 sty 2022
334,29 Mld. VND
1 sty 2023
469,11 Mld. VND
1 sty 2024
501,44 Mld. VND
SCI E&C JSC Zapasy Historia
ROKZapasyRok do roku
501,44 Mld.VND+6,89%
469,11 Mld.VND+40,33%
334,29 Mld.VND-47,87%
641,25 Mld.VND+96,63%
326,13 Mld.VND+33,08%
245,05 Mld.VND-18,75%
301,61 Mld.VND+24,56%
242,14 Mld.VND+38,18%
175,24 Mld.VND+53,75%
113,98 Mld.VND+46,49%
77,81 Mld.VND—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

SCI E&C JSC Analiza akcji

Co robi SCI E&C JSC? SCI E&C JSC to firma budowlana z siedzibą w Hanoi, Wietnam. Spółka została wprowadzona na giełdę wietnamską 5 stycznia 2016 roku, pod tickerem SCI.VN i ISIN VN000000SCI5. Jej główna działalność koncentruje się na branży budowlanej, co wynika z klasyfikacji sektorowej i branżowej. Strona internetowa firmy to http://scigroup.vn/vi/cac-don-vi-thanh-vien/sci-ec.html. Zgodnie z dostarczonym źródłem, SCI E&C JSC prowadzi również hurtową sprzedaż opon i dętek do pojazdów silnikowych oraz produkcję niestandardowych elementów mechanicznych, betonu i pali metalowych. Należy jednak traktować te dodatkowe aktywności z ostrożnością, ponieważ materiał źródłowy został oznaczony jako niezaufany. Firma operuje w sektorze Przemysłowym, konkretnie w branży Budowlanej, a jej siedziba znajduje się w Hanoi, Wietnam. Dostarczone informacje nie zawierają szczegółów dotyczących roku założenia firmy, kluczowego personelu, konkretnych projektów ani wyników finansowych. Data IPO jest potwierdzona na 5 stycznia 2016 roku, a spółka jest notowana na wietnamskiej giełdzie papierów wartościowych. Źródło nie zawiera dodatkowych informacji o przejęciach, nazwach produktów innych niż wymienione ani innych szczegółów. SCI E&C JSC jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje SCI E&C JSC

Zapasy spółki SCI E&C JSC wynosi 501,44 Mld. VND w roku 2024.

Zapasy SCI E&C JSC zmienił się z 469,11 Mld. VND na 501,44 Mld. VND, co reprezentuje zmianę o 6,89%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zapasy SCI E&C JSC od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zapasy obejmują surowce, produkcję w toku i wyroby gotowe. Efektywne zarządzanie zapasami jest kluczowe dla rentowności.

VND Zapasy jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić SCI E&C JSC Zapasy historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Bilans — SCI E&C JSC

Wszystkie wskaźniki finansowe — SCI E&C JSC