Rank Progress

Rank Progress Marża EBITDA

Marża EBITDA Rank Progress (RNK.WA) na dzień 2 lis 2026 wynosi 6,37 %. W roku ubiegłym Marża EBITDA wynosił 49,55 % — zmiana o -87,15% (niższy).

Marża EBITDA

6,37 %

Rok do roku

-87,15%

Ostatnia aktualizacja:

Marża EBITDA Rank Progress wynosi 2025 6,37 % . Marża EBITDA Rank Progress wynosił 2024 49,55 % . Spada o -87,15% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Rank Progress Marża EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Marża EBITDA
Data
Marża EBITDA
1 sty 2018
50,49 PLN
1 sty 2019
27,71 PLN
1 sty 2020
69,01 PLN
1 sty 2021
23,69 PLN
1 sty 2022
20,51 PLN
1 sty 2023
1,16 PLN
1 sty 2024
49,55 PLN
1 sty 2025
6,37 PLN
Rank Progress Marża EBITDA Historia
ROKMarża EBITDARok do roku
6,37 %-87,15%
49,55 %+4165,09%
1,16 %-94,33%
20,51 %-13,44%
23,69 %-65,67%
69,01 %+149,09%
27,71 %-45,13%
50,49 %+13 782,93%
0,36 %-99,55%
81,03 %-416,15%
-25,63 %-26,93%
-35,08 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rank Progress Analiza akcji

Co robi Rank Progress? Rank Progress SA generuje przychody z wynajmu i sprzedaży nieruchomości, koncentrując się na inwestycjach oraz rozwoju w tym sektorze. Spółka nabywa nieruchomości, integruje tereny, przygotowuje dokumentację administracyjną oraz zarządza procesami budowlanymi lub sprzedażowymi. Wynajmuje powierzchnie dużym sieciom handlowym, takim jak Tesco, Carrefour, H&M, Empik, Leroy Merlin, Metro-Makro Cash & Carry i Praktiker, w miastach polskich. Model biznesowy opiera się na tworzeniu i zarządzaniu nieruchomościami dla tych najemców, przy czym działalność obejmuje 34 spółki zależne (stan na 2011 rok). Spółka poszerzyła swój portfel poprzez przejęcia, w tym Gemar - Umech Sp. z o.o. oraz Rank Recycling Energy Sp. z o.o. w 2012 roku. Te podmioty wspierają jej podstawową działalność w zakresie nieruchomości, wzmacniając możliwości rozwojowe i menedżerskie. Klienci tacy jak Tesco i Carrefour generują przychody z wynajmu, natomiast sprzedaż wybudowanych nieruchomości przyczynia się do wzrostu obrotów. Firma operuje głównie w Polsce, celując w rynki komercyjnych nieruchomości z ugruntowanymi najemcami detalicznymi. Strumienie przychodów Rank Progress SA są powiązane z długoterminowymi umowami najmu z dużymi markami oraz sprzedażą zakończonych projektów. Jej klienci, w tym sieci detaliczne takie jak H&M i Leroy Merlin, zabezpieczają powierzchnie w centrach handlowych, co zapewnia stabilne dochody. Strategia wzrostu spółki obejmuje przejmowanie spółek zależnych w celu wzmocnienia usług rozwojowych i menedżerskich, bezpośrednio spełniających potrzeby dużych operatorów detalicznych w Polsce. Rank Progress jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Rank Progress

Marża EBITDA spółki Rank Progress wynosi 6,37 % w roku 2025.

Marża EBITDA Rank Progress zmienił się z 49,55 % na 6,37 %, co reprezentuje zmianę o -87,15%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Marża EBITDA Rank Progress od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Marża EBITDA pokazuje, jaki procent przychodów zamienia się na EBITDA. Normalizuje różnice w amortyzacji i strukturze kapitału.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Rank Progress Marża EBITDA z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Marża EBITDA, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Marża EBITDA.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Rank Progress

Wszystkie wskaźniki finansowe — Rank Progress