Precot

Precot Marża EBITDA

Marża EBITDA Precot (PRECOT.NS) na dzień 3 lis 2026 wynosi 9,73 %. W roku ubiegłym Marża EBITDA wynosił 12,78 % — zmiana o -23,88% (niższy).

Marża EBITDA

9,73 %

Rok do roku

-23,88%

Ostatnia aktualizacja:

Marża EBITDA Precot wynosi 2026 9,73 % . Marża EBITDA Precot wynosił 2025 12,78 % . Spada o -23,88% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Precot Marża EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Marża EBITDA
Data
Marża EBITDA
1 sty 2019
7,57 INR
1 sty 2020
7,08 INR
1 sty 2021
13,68 INR
1 sty 2022
18,35 INR
1 sty 2023
25,79 INR
1 sty 2024
6,71 INR
1 sty 2025
12,78 INR
1 sty 2026
9,73 INR
Precot Marża EBITDA Historia
ROKMarża EBITDARok do roku
9,73 %-23,88%
12,78 %+90,30%
6,71 %-73,97%
25,79 %+40,55%
18,35 %+34,15%
13,68 %+93,15%
7,08 %-6,47%
7,57 %-23,61%
9,91 %-12,04%
11,27 %-539,73%
-2,56 %-520,37%
0,61 %-91,46%
7,14 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Precot Analiza akcji

Co robi Precot? Precot Ltd. generuje przychody z produkcji i sprzedaży produktów bawełnianych, w tym przędz, nici oraz artykułów higienicznych, takich jak płatki kosmetyczne, kulki bawełniane, plastry peelingujące, rolki waty bawełnianej, plisowane taśmy, rolki/tasiemy włókninowe (spunlace) oraz włókno bawełniane chłonne. Spółka kieruje swoją ofertę do młynów włókienniczych i producentów materiałów bawełnianych na całym świecie, eksportując swoje wyroby do tych klientów przemysłowych. Asortyment produktów obejmuje zastosowania w przemyśle kosmetycznym, higienicznym, medycznym oraz czyszczącym; przędze i nici bawełniane przeznaczone są do tkactwa, dzianiarstwa, haftu i szycia. Firma dysponuje czterema zakładami przędzalniczymi i dwoma barwnikarniami położonymi w południowych Indiach, obsługując rynki międzynarodowe o łącznej mocy przędzalniczej wynoszącej 163 000 wrzecion. Zakłady produkcyjne spółki w stanach Tamilnadu, Kerala, Andhra Pradesh i Karnataka wspierają produkcję przędz bawełnianych oraz artykułów higienicznych. Zakłady te zaopatrują młyny włókiennicze i producentów na całym świecie, koncentrując się na materiałach bawełnianych dla zróżnicowanych zastosowań końcowych. Precot Ltd. wykorzystuje swoją infrastrukturę przędzalniczą i barwnikarską do produkcji wysokiej jakości produktów bawełnianych, spełniających globalny popyt w sektorach wymagających chłonnych i miękkich rozwiązań tekstylnych. Precot jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Precot

Marża EBITDA spółki Precot wynosi 9,73 % w roku 2026.

Marża EBITDA Precot zmienił się z 12,78 % na 9,73 %, co reprezentuje zmianę o -23,88%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Marża EBITDA Precot od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Marża EBITDA pokazuje, jaki procent przychodów zamienia się na EBITDA. Normalizuje różnice w amortyzacji i strukturze kapitału.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Precot Marża EBITDA z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Marża EBITDA, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Marża EBITDA.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Precot

Wszystkie wskaźniki finansowe — Precot