Powdertech Co

Powdertech Co Zapasy

Zapasy Powdertech Co (5695.T) na dzień 18 paź 2026 wynosi 3,29 Mld. JPY. W roku ubiegłym Zapasy wynosił 3,09 Mld. JPY — zmiana o 6,59% (wyższy).

Zapasy

3,29 Mld.JPY

Rok do roku

6,59%

Ostatnia aktualizacja:

Zapasy Powdertech Co wynosi 2026 3,29 Mld. JPY. Zapasy Powdertech Co wynosił 2025 3,09 Mld. JPY. Spada o 6,59% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Powdertech Co Zapasy Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zapasy
Data
Zapasy
1 sty 2019
2,45 Mld. JPY
1 sty 2020
2,74 Mld. JPY
1 sty 2021
2,35 Mld. JPY
1 sty 2022
2,42 Mld. JPY
1 sty 2023
2,90 Mld. JPY
1 sty 2024
3,07 Mld. JPY
1 sty 2025
3,09 Mld. JPY
1 sty 2026
3,29 Mld. JPY
Powdertech Co Zapasy Historia
ROKZapasyRok do roku
3,29 Mld.JPY+6,59%
3,09 Mld.JPY+0,46%
3,07 Mld.JPY+5,99%
2,90 Mld.JPY+20,00%
2,42 Mld.JPY+2,78%
2,35 Mld.JPY-14,05%
2,74 Mld.JPY+11,66%
2,45 Mld.JPY+4,88%
2,34 Mld.JPY+0,06%
2,33 Mld.JPY+4,87%
2,23 Mld.JPY+3,52%
2,15 Mld.JPY-9,47%
2,38 Mld.JPY—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Powdertech Co Analiza akcji

Co robi Powdertech Co? Powdertech Co Ltd is a Japanese company based in Kashiwa-shi, Chiba Prefecture, operating in the Industrials sector within the Commercial Services & Supplies industry. The company has 265 employees and went public on February 27, 1990, with its stock listed on the Tokyo Stock Exchange under the ticker 5695.T. Powdertech manufactures and sells ferrite powders and deoxidants. It operates through two business segments: the Carrier segment, which produces and sells electrophotography carrier for the copy machine and printer industry, and the Iron Powder segment, which manufactures and sells various iron powders for powder metallurgy applications, as well as oxygen scavengers and oxygen sensing agents for the food industry. The company also provides logistics services related to its operations and sources raw materials through non-consolidated subsidiaries and other affiliated companies. Powdertech's website is https://www.powder-tech.co.jp/. The company's activities are focused on supplying specialized materials to industrial and commercial sectors, with an emphasis on products used in imaging technology and food preservation. Powdertech Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Powdertech Co

Zapasy spółki Powdertech Co wynosi 3,29 Mld. JPY w roku 2026.

Zapasy Powdertech Co zmienił się z 3,09 Mld. JPY na 3,29 Mld. JPY, co reprezentuje zmianę o 6,59%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zapasy Powdertech Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zapasy obejmują surowce, produkcję w toku i wyroby gotowe. Efektywne zarządzanie zapasami jest kluczowe dla rentowności.

JPY Zapasy jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Powdertech Co Zapasy historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Bilans — Powdertech Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Powdertech Co