PharmaEngine

PharmaEngine CROIC

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) PharmaEngine (4162.TWO) na dzień 16 paź 2026 wynosi 35,05 %. W roku ubiegłym Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) wynosił 8,42 % — zmiana o 316,23% (wyższy).

CROIC

35,05 %

Rok do roku

316,23%

Ostatnia aktualizacja:

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) PharmaEngine wynosi 2025 35,05 % . Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) PharmaEngine wynosił 2024 8,42 % . Spada o 316,23% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

PharmaEngine CROIC Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

CROIC
Data
CROIC
1 sty 2018
20,16 TWD
1 sty 2019
0,45 TWD
1 sty 2020
1,59 TWD
1 sty 2021
23,55 TWD
1 sty 2022
5,09 TWD
1 sty 2023
6,60 TWD
1 sty 2024
8,42 TWD
1 sty 2025
35,05 TWD
PharmaEngine CROIC Historia
ROKCROICRok do roku
35,05 %+316,23%
8,42 %+27,55%
6,60 %+29,81%
5,09 %-78,41%
23,55 %+1380,54%
1,59 %+252,43%
0,45 %-97,76%
20,16 %-332,04%
-8,69 %-137,97%
22,88 %+65,73%
13,81 %+208,47%
4,48 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

PharmaEngine Analiza akcji

Co robi PharmaEngine? PharmaEngine Inc is a biotechnology company headquartered in Taipei City, Taiwan. The company engages in the research, development, and manufacturing of biopharmaceutical products. It has 16,000 employees and went public on September 1, 2011. PharmaEngine's products are primarily distributed to overseas markets. The company's website is https://www.pharmaengine.com/tw/index. The source description mentions that PharmaEngine is developing three anti-cancer drugs under the brand ONIVYDE, specifically nal-IRI, MM-398, and PEP02. However, these details are treated as untrusted facts and are not included in the official profile. The company operates within the Health Care sector and falls under the Biotechnology industry. It is listed on the Taiwan Stock Exchange with the ticker 4162.TWO and ISIN TW0004162003. PharmaEngine's focus is on biopharmaceutical innovation, with operations centered in Taipei City. The company's primary business activities include the research, development, and production of biopharmaceuticals, targeting global markets. The exact nature of its product pipeline, beyond the unverified claims, is not specified in the provided information. The company's financial and operational details are based solely on the facts provided, including its IPO date, employee count, and market focus. PharmaEngine jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje PharmaEngine

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) spółki PharmaEngine wynosi 35,05 % w roku 2025.

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) PharmaEngine zmienił się z 8,42 % na 35,05 %, co reprezentuje zmianę o 316,23%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) PharmaEngine od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

CROIC mierzy zwrot gotówkowy wygenerowany na zaangażowanym kapitale. W przeciwieństwie do ROIC, wykorzystuje wolne przepływy pieniężne zamiast zysków księgowych, zapewniając czystszą miarę rentowności.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać PharmaEngine Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — PharmaEngine

Wszystkie wskaźniki finansowe — PharmaEngine