Persistent Systems

Persistent Systems SGA/Przychody

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Persistent Systems (PERSISTENT.NS) na dzień 17 paź 2026 wynosi 1,69 %. W roku ubiegłym Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów wynosił 1,56 % — zmiana o 8,40% (wyższy).

SGA/Przychody

1,69 %

Rok do roku

8,40%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Persistent Systems wynosi 2026 1,69 % . Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Persistent Systems wynosił 2025 1,56 % . Spada o 8,40% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Persistent Systems SGA/Przychody Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

SGA/Przychody
Data
SGA/Przychody
1 sty 2019
12,49 INR
1 sty 2020
12,88 INR
1 sty 2021
14,91 INR
1 sty 2022
15,67 INR
1 sty 2023
1,30 INR
1 sty 2024
5,82 INR
1 sty 2025
1,56 INR
1 sty 2026
1,69 INR
Persistent Systems SGA/Przychody Historia
ROKSGA/PrzychodyRok do roku
1,69 %+8,40%
1,56 %-73,28%
5,82 %+347,10%
1,30 %-91,69%
15,67 %+5,16%
14,91 %+15,73%
12,88 %+3,11%
12,49 %-1,16%
12,64 %+29,92%
9,73 %+13,15%
8,60 %+15,32%
7,45 %+5,62%
7,06 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Persistent Systems Analiza akcji

Co robi Persistent Systems? Persistent Systems Ltd. is an information technology company headquartered in Pune, India. The company, listed on the National Stock Exchange under the ticker PERSISTENT.NS, has 15,422 employees. It went public via an IPO on April 6, 2010. Persistent Systems provides technology services including digital strategy and design, software product engineering, client experiences (CX) transformation, cloud and infrastructure solutions, intelligent automation, enterprise IT security, and data and analytics. The company serves multiple sectors such as banking, financial services and insurance, healthcare and life sciences, industrial, software and hi-tech, and telecom and media. Persistent Systems operates through several subsidiaries including Persistent Systems, Inc. (PSI), Persistent Systems Pte Ltd., Persistent Systems France SAS, Persistent Systems Malaysia Sdn. Bhd., Persistent Systems Germany GmbH (PSGG), Persistent Telecom Solutions Inc, Aepona Group Limited (AGL), Aepona Limited, Youperience GmbH (YGmbH), and Youperience Limited. The company's website is https://www.persistent.com/. Persistent Systems jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Persistent Systems

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów spółki Persistent Systems wynosi 1,69 % w roku 2026.

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Persistent Systems zmienił się z 1,56 % na 1,69 %, co reprezentuje zmianę o 8,40%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Persistent Systems od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik SGA/przychody pokazuje, jaki procent przychodu pochłanią koszty sprzedaży, ogólne i administracyjne. Niższe wskaźniki wskazują na większą wydajność operacyjną.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Persistent Systems Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Persistent Systems

Wszystkie wskaźniki finansowe — Persistent Systems