PS Construction Co

PS Construction Co ROE

ROE (Return on Equity) PS Construction Co (1871.T) na dzień 3 lis 2026 wynosi 14,24 %. W roku ubiegłym ROE (Return on Equity) wynosił 14,20 % — zmiana o 0,34% (wyższy).

ROE

14,24 %

Rok do roku

0,34%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2026 rentowność kapitału własnego (ROE) dla PS Construction Co wyniosła 14,24 %, co stanowi wzrost o 0,34% w porównaniu z 14,20 % ROE w poprzednim roku.

PS Construction Co ROE Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROE
Data
ROE
1 sty 2019
22,34 JPY
1 sty 2020
8,75 JPY
1 sty 2021
13,25 JPY
1 sty 2022
9,97 JPY
1 sty 2023
7,92 JPY
1 sty 2024
9,69 JPY
1 sty 2025
14,20 JPY
1 sty 2026
14,24 JPY
PS Construction Co ROE Historia
ROKROERok do roku
14,24 %+0,34%
14,20 %+46,54%
9,69 %+22,36%
7,92 %-20,58%
9,97 %-24,75%
13,25 %+51,39%
8,75 %-60,84%
22,34 %+64,57%
13,58 %+26,51%
10,73 %+33,15%
8,06 %+3,09%
7,82 %+10,59%
7,07 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

PS Construction Co Analiza akcji

Co robi PS Construction Co? P.S.Mitsubishi Construction Co., Ltd. generuje przychody z czterech segmentów działalności. Segment Inżynierii Cywilnej świadczy usługi budowlane w zakresie prac inżynierii cywilnej oraz konstrukcji żelbetowych sprężonych (PC), obejmując produkcję i sprzedaż produktów PC, eksploatację nawierzchni, naprawę obiektów inżynierii cywilnej oraz zarządzanie sprzętem. Segment Budownictwa Ogólnego koncentruje się na pracach z użyciem konstrukcji PC, ogólnym budownictwie oraz produkcji i sprzedaży produktów PC. Segment Produkcji sprzedaje wyroby betonowe, natomiast Segment Pozostały obejmuje pośrednictwo nieruchomościowe, leasing oraz pośrednictwo ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Klienci obejmują podmioty rządowe realizujące projekty inżynierii cywilnej, deweloperów zaangażowanych w budownictwo oraz firmy wymagające wyrobów betonowych lub usług nieruchomościowych. Głównymi odbiorcami firmy są agencje rządowe dla projektów inżynierii cywilnej, deweloperzy nieruchomości dla budownictwa oraz klienci przemysłowi nabywający produkty betonowe. Segmenty Inżynierii Cywilnej oraz Budownictwa Ogólnego przyczyniają się jednocześnie do produkcji i sprzedaży produktów PC, które stanowią kluczowe źródła przychodów. Usługi pośrednictwa nieruchomościowego i ubezpieczeniowego w Segmencie Pozostałym służą klientom komercijnym poszukującym rozwiązań dotyczących nieruchomości oraz usług zarządzania ryzykiem. Strumienie przychodów są zróżnicowane w zakresie rozwoju infrastruktury, projektów budowlanych, produkcji betonu oraz usług związanych z nieruchomościami. Zakres działania Segmentu Inżynierii Cywilnej obejmuje eksploatację nawierzchni oraz naprawy fundamentów, podczas gdy Segment Budownictwa Ogólnego kładzie nacisk na rozwiązania budowlane oparte na konstrukcjach PC. Sprzedaż w Segmencie Produkcji kierowana jest na rynki przemysłowe, a usługi brokerskie w Segmencie Pozostałym wspierają klientów korporacyjnych w sektorach nieruchomości i ubezpieczeniowych. PS Construction Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROE w szczegółach

Rozszyfrowanie Rentowności Kapitału Własnego (ROE) firmy PS Construction Co

Rentowność Kapitału Własnego (ROE) firmy PS Construction Co to podstawowy wskaźnik oceniający rentowność firmy w stosunku do kapitału własnego. ROE, obliczane przez podzielenie zysku netto przez kapitał własny akcjonariuszy, pokazuje, jak skutecznie firma generuje zyski z inwestycji akcjonariuszy. Wyższe ROE oznacza zwiększoną efektywność i rentowność.

Porównanie Roczne

Analiza ROE firmy PS Construction Co na przestrzeni lat pomaga śledzić trendy rentowności i wyniki finansowe. Wzrost ROE wskazuje na zwiększoną rentowność i tworzenie wartości dla akcjonariuszy, podczas gdy spadek ROE może sygnalizować problemy z generowaniem zysków lub zarządzaniem kapitałem własnym.

Wpływ na inwestycje

ROE firmy PS Construction Co jest kluczowe dla inwestorów oceniających rentowność, efektywność i atrakcyjność inwestycyjną firmy. Solidne ROE pokazuje zdolność firmy do zwracania inwestycji w kapitał własny na zyski, co zwiększa jej atrakcyjność dla potencjalnych i bieżących inwestorów.

Interpretacja zmian w ROE

Zmiany w ROE firmy PS Construction Co mogą wynikać ze zmian w zysku netto, kapitale własnym lub obu. Te wahania są badane w celu oceny skuteczności zarządzania, strategii finansowych oraz związanych z nimi ryzyk i możliwości, pomagając inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji.

Często zadawane pytania o akcje PS Construction Co

ROE (Return on Equity) spółki PS Construction Co wynosi 14,24 % w roku 2026.

ROE (Return on Equity) PS Construction Co zmienił się z 14,20 % na 14,24 %, co reprezentuje zmianę o 0,34%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROE (Return on Equity) PS Construction Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać PS Construction Co ROE (Return on Equity) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROE (Return on Equity), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROE (Return on Equity).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — PS Construction Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — PS Construction Co