Indoco Remedies

Indoco Remedies EBITDA

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Indoco Remedies (INDOCO.NS) na dzień 7 lis 2026 wynosi 153,50 Mln. INR. W roku ubiegłym EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) wynosił 1,06 Mld. INR — zmiana o -85,48% (niższy).

EBITDA

153,50 Mln.INR

Rok do roku

-85,48%

Ostatnia aktualizacja:

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Indoco Remedies wynosi 2026 153,50 Mln. INR. EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Indoco Remedies wynosił 2025 1,06 Mld. INR. Spada o -85,48% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Indoco Remedies EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

EBITDA
Data
EBITDA
1 sty 2019
822,75 Mln. INR
1 sty 2020
1,30 Mld. INR
1 sty 2021
2,27 Mld. INR
1 sty 2022
3,25 Mld. INR
1 sty 2023
2,68 Mld. INR
1 sty 2024
2,67 Mld. INR
1 sty 2025
1,06 Mld. INR
1 sty 2026
153,50 Mln. INR
Indoco Remedies EBITDA Historia
ROKEBITDARok do roku
153,50 Mln.INR-85,48%
1,06 Mld.INR-60,36%
2,67 Mld.INR-0,59%
2,68 Mld.INR-17,37%
3,25 Mld.INR+42,88%
2,27 Mld.INR+75,02%
1,30 Mld.INR+57,77%
822,75 Mln.INR-37,75%
1,32 Mld.INR-16,77%
1,59 Mld.INR-8,97%
1,74 Mld.INR+4,72%
1,67 Mld.INR+37,19%
1,21 Mld.INR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Indoco Remedies Analiza akcji

Co robi Indoco Remedies? Indoco Remedies Ltd. produkuje i dystrybuuje leki w postaci dawkowej oraz substancje czynne, oferując produkty w takich kategoriach terapeutycznych jak diabetologia, choroby układu oddechowego oraz zdrowie kobiet. Portfel produktów firmy obejmuje marki takie jak Cyclopam, Sensodent-K, Karvol Plus i Rexidin M, skierowane zarówno do rynku krajowego, jak i międzynarodowego. Spółka zaopatruje dostawców usług medycznych oraz konsumentów dzięki szerokiej gamie produktów farmaceutycznych, a jej filie wspierają globalną działalność. Przychody firmy pochodzą ze sprzedaży gotowych form dawkowania oraz substancji czynnych (API), przy czym kluczowe marki, takie jak Cital UTI i Kidodent, adresują specyficzne potrzeby medyczne. Rynki zagraniczne stanowią znaczący segment działalności, uzupełniając sprzedaż krajową, podczas gdy spółki zależne, takie jak Indoco Remedies Czech sro i Indoco Remedies UK Limited, ułatwiają regionalną dystrybucję i ekspansję rynkową. Produkty takie jak Lignox A i Homide są pozycjonowane w niszowych zastosowaniach terapeutycznych, napędzając popyt wśród specjalistów opieki zdrowotnej oraz pacjentów. Indoco Remedies jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Indoco Remedies

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) spółki Indoco Remedies wynosi 153,50 Mln. INR w roku 2026.

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Indoco Remedies zmienił się z 1,06 Mld. INR na 153,50 Mln. INR, co reprezentuje zmianę o -85,48%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Indoco Remedies od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

EBITDA mierzy wyniki operacyjne przed wpływem struktury finansowej, otoczenia podatkowego i bezgotówkowych kosztów amortyzacji.

EBITDA = EBIT + Amortyzacja i umorzenia

INR EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Indoco Remedies EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — Indoco Remedies

Wszystkie wskaźniki finansowe — Indoco Remedies