G R Infraprojects

G R Infraprojects Reguła 40

Reguła 40 G R Infraprojects (GRINFRA.NS) na dzień 2 lis 2026 wynosi 30,52 %. W roku ubiegłym Reguła 40 wynosił 1,16 % — zmiana o 2520,28% (wyższy).

Reguła 40

30,52 %

Rok do roku

2520,28%

Ostatnia aktualizacja:

Reguła 40 G R Infraprojects wynosi 2026 30,52 % . Reguła 40 G R Infraprojects wynosił 2025 1,16 % . Spada o 2520,28% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

G R Infraprojects Reguła 40 Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Reguła 40
Data
Reguła 40
1 sty 2019
75,09 INR
1 sty 2020
43,50 INR
1 sty 2021
50,18 INR
1 sty 2022
25,10 INR
1 sty 2023
36,66 INR
1 sty 2024
20,59 INR
1 sty 2025
1,16 INR
1 sty 2026
30,52 INR
G R Infraprojects Reguła 40 Historia
ROKReguła 40Rok do roku
30,52 %+2520,28%
1,16 %-94,34%
20,59 %-43,82%
36,66 %+46,05%
25,10 %-49,98%
50,18 %+15,35%
43,50 %-42,07%
75,09 %+367,31%
16,07 %-79,14%
77,02 %-25,93%
103,98 %+270,62%
28,06 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

G R Infraprojects Analiza akcji

Co robi G R Infraprojects? G R Infraprojects Ltd. generuje przychody z projektów budownictwa cywilnego, głównie w ramach inicjatyw EPC (projektowanie, dostawa, wykonanie), BOT (budowa i eksploatacja) oraz HAM (pomoc techniczna) w infrastrukturze drogowej. Firma zarządza projektami drogowymi, takimi jak odcinek Gundugolanu-Devarapalli-Kovvuru na drodze NH-16 oraz odcinek Chhapra Gopalganj na drodze NH-85, realizowanymi w segmentach EPC i BOT. Wsparcie dla tych operacji zapewnia GR Highways Investment Manager Private Limited, spółka zależna w 100% należąca do firmy. Główni klienci firmy to podmioty rządowe odpowiedzialne za rozwój dróg i infrastruktury, ponieważ projekty są realizowane na podstawie umów koncesyjnych i kontraktów EPC. Projekty te obejmują wiele odcinków krajowych dróg ekspresowych, w tym NH-102, NH-82, NH-80 oraz NH-8E (Ext.), które stanowią kluczowe segmenty infrastruktury transportowej w Indiach. Strumienie przychodów firmy pochodzą z usług budowlanych, eksploatacyjnych i konserwacyjnych świadczonych wzdłuż tych korytarzy drogowych. G R Infraprojects Ltd. działa w trzech kategoriach biznesowych: budownictwo, eksploatacja i konserwacja oraz produkcja i obróbka metalu. Segment EPC koncentruje się na budowie dróg i infrastruktury, podczas gdy segment BOT obejmuje długoterminowe projekty drogowe związane z eksploatacją i konserwacją. Projekty przesyłowe w energetyce oraz kabli światłowodowych (OFC) są dodatkowymi źródłami przychodów w kategorii budownictwa. Spółka zależna firmy, GR Highways Investment Manager Private Limited, rozszerza jej możliwości zarządzania projektami. G R Infraprojects jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje G R Infraprojects

Reguła 40 spółki G R Infraprojects wynosi 30,52 % w roku 2026.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Reguła 40 G R Infraprojects od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Reguła 40 mówi, że suma tempa wzrostu przychodów firmy i marży zysku powinna przekraczać 40%. Jest powszechnie stosowana do oceny firm SaaS i wysokiego wzrostu.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Jakość — G R Infraprojects

Wszystkie wskaźniki finansowe — G R Infraprojects