Forcecon Technology Co

Forcecon Technology Co ROA

ROA (Zwrot z Aktywów) Forcecon Technology Co (3483.TWO) na dzień 5 lis 2026 wynosi 3,96 %. W roku ubiegłym ROA (Zwrot z Aktywów) wynosił 7,00 % — zmiana o -43,41% (niższy).

ROA

3,96 %

Rok do roku

-43,41%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2025 rentowność ogółu aktywów (ROA) firmy Forcecon Technology Co wynosiła 3,96 %, co stanowi wzrost o -43,41% w porównaniu z 7,00 % ROA w poprzednim roku.

Forcecon Technology Co ROA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROA
Data
ROA
1 sty 2018
1,03 TWD
1 sty 2019
3,90 TWD
1 sty 2020
4,59 TWD
1 sty 2021
5,09 TWD
1 sty 2022
6,82 TWD
1 sty 2023
7,28 TWD
1 sty 2024
7,00 TWD
1 sty 2025
3,96 TWD
Forcecon Technology Co ROA Historia
ROKROARok do roku
3,96 %-43,41%
7,00 %-3,83%
7,28 %+6,75%
6,82 %+34,00%
5,09 %+10,85%
4,59 %+17,64%
3,90 %+279,21%
1,03 %+591,05%
0,15 %-95,32%
3,18 %-420,96%
-0,99 %-682,23%
0,17 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Forcecon Technology Co Analiza akcji

Co robi Forcecon Technology Co? Forcecon Technology Co., Ltd. generuje przychody dzięki projektowaniu, produkcji, przetwarzaniu i dystrybucji modułów chłodzących oraz wentylatorów. Głównymi produktami firmy są moduły chłodzące i wentylatory przeznaczone do laptopów, komputerów stacjonarnych oraz serwerów klasy premium, a także moduły chłodzące do oświetlenia LED, reflektorów samochodowych z technologią LED oraz inteligentnych telefonów komórkowych. Jej kluczowymi rynkami są Azja i Europa, gdzie produkty są dystrybuowane do klientów z sektora elektroniki i motoryzacyjnego. Firma koncentruje się na rozwiązaniach termicznych dla zastosowań w obliczeniach i oświetleniu, kierując ofertę do producentów urządzeń elektronicznych oraz komponentów motoryzacyjnych. Portfel produktów firmy opiera się na rozwiązaniach zarządzania temperaturą, kładąc silny nacisk na moduły chłodzące do urządzeń obliczeniowych, takich jak laptopy i serwery. Firma rozwija również moduły chłodzące do aplikacji oświetleniowych LED, w tym reflektorów samochodowych oraz komponentów telefonów komórkowych. Dystrybucja odbywa się głównie na rynkach azjatyckich i europejskich, obsługując producentów wymagających efektywnego zarządzania temperaturą w swoich produktach. Sprzedaż napędzana jest popytem na niezawodne rozwiązania chłodzące w elektronice wysokiej wydajności oraz systemach oświetleniowych w przemyśle motoryzacyjnym. Forcecon Technology Co., Ltd. osiąga zyski poprzez sprzedaż modułów chłodzących i wentylatorów producentom elektroniki oraz dostawcom komponentów motoryzacyjnych. Jej produkty stosowane są w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, oświetleniu LED oraz telefonach komórkowych. Sprzedaż firmy skoncentrowana jest na rynkach azjatyckich i europejskich, gdzie obsługuje klientów z branży obliczeniowej i motoryzacyjnej. Przychody firmy pochodzą ze sprzedaży produktów do zarządzania temperaturą zaprojektowanych pod konkretne zastosowania w sektorze technologicznym i oświetleniowym. Forcecon Technology Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROA w szczegółach

Zrozumienie rentowności aktywów (ROA) firmy Forcecon Technology Co

Rentowność aktywów (ROA) firmy Forcecon Technology Co jest kluczowym wskaźnikiem mierzącym zyskowność firmy w odniesieniu do jej całkowitego majątku. Jest obliczana przez podzielenie zysku netto przez całkowity majątek. Wyższa ROA wskazuje na skuteczne wykorzystanie aktywów do generowania zysków i odzwierciedla efektywność zarządzania oraz zdrowie finansowe.

Porównanie rok do roku

Porównanie ROA firmy Forcecon Technology Co z roku na rok daje wgląd w efektywność operacyjną i trendy w wykorzystaniu majątku firmy. Rosnąca ROA wskazuje na poprawę efektywności majątku i rentowności, podczas gdy spadająca ROA może wskazywać na operacyjne lub finansowe wyzwania.

Wpływ na inwestycje

Inwestorzy postrzegają ROA firmy Forcecon Technology Co jako kluczowe kryterium oceny zyskowności i efektywności firmy. Wyższa ROA oznacza, że firma skutecznie wykorzystuje swoje aktywa do generowania zysków, co czyni ją potencjalnie atrakcyjną inwestycją.

Interpretacja fluktuacji ROA

Fluktuacje w ROA firmy Forcecon Technology Co mogą wynikać ze zmian w zysku netto, nabyciu aktywów lub efektywności operacyjnej. Analiza tych fluktuacji pomaga w ocenie wyników finansowych, efektywności zarządzania i strategicznego pozycjonowania finansowego firmy.

Często zadawane pytania o akcje Forcecon Technology Co

ROA (Zwrot z Aktywów) spółki Forcecon Technology Co wynosi 3,96 % w roku 2025.

ROA (Zwrot z Aktywów) Forcecon Technology Co zmienił się z 7,00 % na 3,96 %, co reprezentuje zmianę o -43,41%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROA (Zwrot z Aktywów) Forcecon Technology Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zwrot z aktywów, zwany także ROA, jest wskaźnikiem finansowym, który jest stosowany do mierzenia rentowności firmy. Jest używany do określenia, jak skutecznie firma wykorzystuje swoje aktywa do generowania zysków. Jest to również określane jako stosunek zysku netto do łącznego majątku. ROA jest ważnym wskaźnikiem ogólnej sytuacji finansowej firmy, ponieważ mierzy zdolność firmy do generowania większego zysku z wykorzystanych aktywów.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Forcecon Technology Co ROA (Zwrot z Aktywów) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROA (Zwrot z Aktywów), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROA (Zwrot z Aktywów).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Forcecon Technology Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Forcecon Technology Co