EyesVision

EyesVision EBITDA

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) EyesVision (031310.KQ) na dzień 2 lis 2026 wynosi 10,39 Mld. KRW. W roku ubiegłym EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) wynosił 4,73 Mld. KRW — zmiana o 119,52% (wyższy).

EBITDA

10,39 Mld.KRW

Rok do roku

119,52%

Ostatnia aktualizacja:

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) EyesVision wynosi 2025 10,39 Mld. KRW. EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) EyesVision wynosił 2024 4,73 Mld. KRW. Spada o 119,52% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

EyesVision EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

EBITDA
Data
EBITDA
1 sty 2018
12,84 Mld. KRW
1 sty 2019
-441,06 Mln. KRW
1 sty 2020
6,48 Mld. KRW
1 sty 2021
8,93 Mld. KRW
1 sty 2022
7,32 Mld. KRW
1 sty 2023
8,24 Mld. KRW
1 sty 2024
4,73 Mld. KRW
1 sty 2025
10,39 Mld. KRW
EyesVision EBITDA Historia
ROKEBITDARok do roku
10,39 Mld.KRW+119,52%
4,73 Mld.KRW-42,57%
8,24 Mld.KRW+12,58%
7,32 Mld.KRW-18,08%
8,93 Mld.KRW+37,93%
6,48 Mld.KRW-1568,57%
-441,06 Mln.KRW-103,43%
12,84 Mld.KRW+42,25%
9,03 Mld.KRW+80,10%
5,01 Mld.KRW+269,65%
1,36 Mld.KRW-62,47%
3,61 Mld.KRW—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

EyesVision Analiza akcji

Co robi EyesVision? EYESVISION Corp. generuje przychody z dystrybucji kart i urządzeń telekomunikacyjnych, kierując swoją ofertę głównie do pracowników zagranicznych, studentów z zagranicy oraz turystów, oferując międzynarodowe karty telefoniczne na czas określony. Produkty te są sprzedawane za pośrednictwem sieci online i offline zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych. Firma produkuje również i dystrybuuje sprzęt komunikacyjny oraz sieciowy, taki jak kable łącznikowe, bramki domowe, przełącznice oraz urządzenia przesyłowe, poprzez swoją spółkę zależną. Oprócz dystrybucji sprzętu i kart, firma prowadzi działalność w zakresie usług komunikacyjnych, w tym świadczenie usług operatora wirtualnego (MVNO). Spółka dodatkowo dywersyfikuje swoje źródła dochodów, angażując się w działalność leasingową w sektorze nieruchomości oraz handel detaliczny. Wszystkie te działania wspierane są przez siedzibę firmy w Seulu, co zapewnia szeroki zasięg w ramach różnych segmentów operacyjnych. EyesVision jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje EyesVision

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) spółki EyesVision wynosi 10,39 Mld. KRW w roku 2025.

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) EyesVision zmienił się z 4,73 Mld. KRW na 10,39 Mld. KRW, co reprezentuje zmianę o 119,52%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) EyesVision od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

EBITDA mierzy wyniki operacyjne przed wpływem struktury finansowej, otoczenia podatkowego i bezgotówkowych kosztów amortyzacji.

EBITDA = EBIT + Amortyzacja i umorzenia

KRW EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić EyesVision EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — EyesVision

Wszystkie wskaźniki finansowe — EyesVision